Musze Szybko Zzucic Z Siebie Zbedne Kilogramy Pomocy

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Wydaje mi sie ze Twoja waga jest ok, poza tym masz dopiero 13 lat, jeszcze rosniesz i sie rozwijasz.
Powinienes zaczac uprawiac jakis sport- nie wiem bieganie, pilka nozna cokolwiek. Ale tak dla siebie i dla zdrowia, nie dla odchudzania :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
a wg mnie to jest jednak za duża waga..

zamiast siedziec na komputerze i obżerac sie frytkami itp to pojeździłbyś rowerem z kolegami, albo pokopał piłke..
 

Artur1706

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
ok dzieki mam jeszcze 1 metode:p
nieraz jezdze z mama do pracy w sobote i u mamy w pracy jest silownia to nieraz sobie tam chodze ale to sie zdaza zadko :(

P.S CODZIENNIE JEZDZE NA ROWEZE
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Zgadzam się z Kocurekolą :) odchudzanie w tym wieku bym odradzała, a sportem sobie przyśpieszysz przemiane materii i poprawisz sylwetke bez liczenia kalorii :)
 

Artur1706

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak juz mowilem jezdze zawsze na roweze do szkoly na roweze jade ze szkoly i potem z kumplami ale to nic nie ponmaga do szkoly mam 3 km i potem wracam 3 km a potem jade na rower z kolegami ale nie pomaga pomocy!!;(


OD JUTRA BIORE SIE ZA BIEGANIE,BRZUSZKI I JAZDE NA ROWEZE
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
i Ty myslisz że taka przejażdzka 3 km (5 min) to coś da??
pojedz sobie po lekcjach gdzieś dalej..
po jakiś okolicznych lasach i nie tylko..
 

laura.tomaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
tylko nie ograniczaj jedzenia, bo jesteś w takim wieku, że żeby prawidłowo się rozwijać potrzebujesz dużo jeść. dobry sposób na świetną sylwetkę to ruch. no i wykluczenie z diety słodyczy.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Sport i zdrowe odżywianie to klucz do sukcesu. Twoje BMI jest prawidłowe - wynosi 22,582709 czyli w zaokrągleniu 22,6. Zapisz się na jakieś SKSy, teraz pewnie idziesz do gimnazjum. Jeździj więcej niż 3km, bo to naprawdę malutko! Ja jestem dziewczyną i jak jeżdże na rowerze to już ze 20km co najmniej robię ;) To nie jest tak strasznie dużo, też trochę mało, ale można od tego zacząć.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
sio na dwór sprzed komputera, pobiegaj z psem albo bez psa, pojeździj na rowerze, porób brzuszki itp.
tylko nie mów, że będziesz to robił od jutra bo nie wyjdzie. :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Jedyny i niezawodny sposob na schudniecie? Miej zrec wiecej spalac, innego sposobu nie ma :p
 
Do góry