MUSIALEM T OWKONCU NAPISAC BO MNIE TO PRZERASTA

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miałem tak samo w wakacje :p . Olałem treningi. Nie grałem 2tyg w piłkę, nawet biegać mi się nie chciało, później pojechałem na 3tyg na wakacje, tam powiedziałem sobie, że muszę utrzymywać kondycję i będę biegał 2x w tygodniu. Wyszło na to, że dwa razy pograłem w piłkę na malutkim boisku tylko dla zabawy i raz na 3tydz pobytu zdecydowałem się na przebieżkę. Kondycja spadła okropnie, ledwo przebiegłem 2km i nie miałem sił. Gdy wróciłem do domu i zaczął się sezon piłkarski byłem okropnie słaby :p . Nie dawałem rady nawet na treningu, bo byłem ciągle zmęczony. niedługo potem złapałem kontuzję, którą leczyłem ze dwa tyg. Później złapałem kontuzję ścięgna achillesa, która trwała tydzień. Formę odzyskałem dopiero w listopadzie w ostatnim meczu w sezonie, kiedy to byłem aktywny i strzeliłem pierwszego gola w sezonie.

Dlatego po takim doświadczeniu będę się bardziej angażował w treningi i oto aby mieć dobrą kondycję oraz być w formie ;) .
 

scaline

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jak wielu zauwazylo najlepszy jest system nagrod i kar. Najwidoczniej za bardzo sobie pobłażasz :p mam ten sam problem. Za kazdym razem jak olejesz kolejna rzecz musisz sobie czegos odmowic, a z koleji gdy zrobisz tak jak zaplanowales nagrodz sie czyms co lubisz robic.

Najwazniejsze by twoja nagroda byla wyjatkowa, cos co naprawde lubisz robic i nie mozesz tego robic tak od tak. Musi to byc w dziale -nagroda only- bo inaczej nie zadziala! Do tego motywuj sie wizja tego coc chcesz osiagnac przez to postanowienie :D:D:D
 

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
nie pomyslalem o tym systemie nagrod i kar.. ale widze ze z nim mozna wiele zdzialac.. ale potzrebbna jest takrze osoba trzecia ktora bedzie motywowala
 
Do góry