Mów prawdę (zabawne)

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Na ten etap mojego życia - tak jestem szczęśliwa. Mam to, co sobie zaplanowałam i dążę do rozbudowy tego szczęścia czyli do celów które sobie postawiłam. I jak na razie dobrze mi idzie. Trzymam kurs.


Czym jeździsz?
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Bianka napisał:
Na ten etap mojego życia - tak jestem szczęśliwa. Mam to, co sobie zaplanowałam i dążę do rozbudowy tego szczęścia czyli do celów które sobie postawiłam. I jak na razie dobrze mi idzie. Trzymam kurs.
Niewiele osób potrafi tak spojrzeć na świat. Trzymam mocno kciuki za dalsze sukcesy!

Codziennie Miejską Komunikacją Autobusową do pracy i z pracy do domu. Zdarza się, że mój kochany narzeczony mnie autem przewiezie, ale .... już niedługo i ja będę władać kierownicą :p

Jesteś zmuszona/zmuszony opuścić swój dom/pokój/cokolwiek - masz możliwość wzięcia jednej rzeczy ze sobą, ze względów sentymentalnych. Co by to było?
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Porcelanowy słoń,pozytywka którą dałam mojej śp.mamie na dzień kobiet gdy miałam 12 lat. :tongue:
Ponawiam pytanko...
 
T

TomaszTomasz

Guest
Nóż myśliwski. Raczej nie mam sentymentów do rzeczy, a nóż to zawsze nóż i zawszę się przyda.

Czy okłamujesz czasem samą / samego siebie?
 
T

TomaszTomasz

Guest
tak

Czy jako dzieciak, gdy było mroźno na dworze, dotykałaś / dotykałeś językiem metalowych przedmiotów, czego skutkiem było przyklejenie się do nich?
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Nigdy nie próbowałem takich zabaw :D


Napisz o jednej wstydliwej rzeczy jaka przydarzyła ci się gdy chodziłaś do szkoły.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Nie było to w szkole ale
Gdy miałem 11 lat zsikałem się w spodnie stojąc na pewnej oficjalnej długiej uroczystości w tłumie ludzi i oficjeli
Chyba nikt nie widział a wracałem do domu przez płoty bocznymi ulicami

z czego byłeś dumny w czasach szkoły?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
z odpowiedniego zachowania,
po latach nigdy nie muszę spuszczać wzroku przed nikim

Kto z forum według ciebie nadaje na tych samych falach{w czystej teorii mógłbyś poczuć miętę do tej osoby ,moglibyście konie kraść itd itp}?
 
M

MacaN

Guest
marek70 napisał:
z odpowiedniego zachowania, po latach nigdy nie muszę spuszczać wzroku przed nikim
Tę wypowiedź rozumiem bardzo dobrze, poprzednie.. chciałbym wierzyć, że nie chodziło tylko o wzór na świadectwie :)



marek70 napisał:
Kto z forum według ciebie nadaje na tych samych falach{w czystej teorii mógłbyś poczuć miętę do tej osoby ,moglibyście konie kraść itd itp}?
Na tych samych falach to nikt. Co do czystej teorii, to może nie będę rzucał publicznie nickami :)

Masz jakiś talent? Jaki?
 
T

TomaszTomasz

Guest
Ukryty, ale jeszcze go nie odkryłem. Kiedyś całkiem nieźle rysowałem karykatury i komiksy. Czasem rymuję.

Czy jako dzieciak próbowałeś, próbowałaś alkohol?
 
Do góry