Mów prawdę (zabawne)

M

MacaN

Guest
Amelia181 napisał:
Już nie za dużo tam ludzi którzy biorą co łaska

O ile wiem, to ksiądz nadal jest jeden i chyba dobrze, że bierze co łaska, a nie wg cennika :)

Ja nie chodzę, bo nie mam takiej potrzeby. Po prostu.

A niech leci dalej...
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Normalnie. Choć właściwie się cieszę, bo co mi z pięknej pogody, gdy urlopu brak. :pokrecony:

Ponawiam.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Wykorzystałam tegoroczne lato najlepiej jak mogłam. Cieszę się na jesień ^_^

Pytanie aktualne, niech leci.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Jak sobie przypomnę że po jesieni jest zima to mi ciarki przechodzą gdyż nie lubię zimna, ale jest jeszcze ciepło więc cieszę się z ładnej i ciepłej słonecznej pogody.. :)

Idziesz sobie ulicą i nagle podchodzi do Ciebie ktoś i się pyta czy weźmiesz udział w zadaniu pod tytułem:
Tęcza.. :)
Za wykonanie przez Ciebie zadania otrzymujesz nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł oraz nagrodę niespodziankę.
Uwaga zadanie polega na :
Musisz zafarbować jedną połowę włosów na głowie na kolor zielony,drugą połowę głowy masz zgolić na jeża tą zaś połowę zafarbować na czerwono (niezależnie czy masz długie czy krótkie włosy tyczy się to również kobiet... :tongue: ) całkowicie ogolić jedną brew, drugą zaś zafarbować henną na kolor fioletowy a na koniec zadania poproszono Cię o pomalowanie lakierem paznokci u rąk na kolorowo czyli każdy paznokieć na inny kolor... :)

Czy zgadzasz się wykonać powyższe zadanie ? (Nagroda niespodzianka to farba do włosów koloru dowolnego )

Jeśli się zgodziłeś napisz nam co robisz dalej jak już dostaniesz nagrody......( w skrócie.... )
 
M

MacaN

Guest
Ja się zgodzę, a nagrodą niespodzianką pomaluję sobie jajka na czerwono. :przewraca:

Kasy nie potrzebuję, kupie za te 3000 zł azotan amonu i trochę nafty, a następnie wypierniczę to wszystko w powietrze, tworząc swój własny program kosmiczny. ( jako świr stanę na ładunku i będę robił za astronautę - ochotnika ).



Jaki jest najdłuższy dystans, który pokonałaś / pokonałeś samochodem za jednym zamachem?
 
M

MacaN

Guest
chcieć, a móc... :przewraca:

Audi 80. Koniecznie w quattro i koniecznie w gazie.

Lubisz spoglądać w lustro?
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Nie bo pękają na mój widok. :crazy:



Masz kogoś z kim możesz o wszystkim pogadać?
 
M

MacaN

Guest
Mój umysł jest na tyle prosty, że mogę gadać o wszystkim z każdą jedna osobą. Nie musi to być nikt wyjątkowy, byle mnie tylko nie denerwował, a zatem należałoby zadać pytanie: " czy masz kogoś, kto chciałby słuchać Twoich wywodów? "

Odpowiedź na tak zadane pytanie brzmi: Nie, nie mam. I pewnie nigdy mieć nie będę, bo słuchanie jest męczące.

Ponawiam pytanie Pincerki. ^_^
 
Do góry