Molestowanie seksualne

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
To prawda,kobiety boją się i wstydzą przyznać do tego co zaszło i dlatego większość ofiar gwałtów podchodzi do tego w taki sposób, ze po co mają cokolwiek mówić, wyjawić wszystko skoro sprawca nie zostanie ukarany tak jak powinien, a ona później czuje sie wytykana palcami.... :(
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
myślę że to poprostu pewien błąd w mentalności czemu ona się ma czuć wytykana palcami na nią zwracać uwagę tylko bendą dlatego ponieważ jej współczują a jedyną osoba wytykaną palcami i przy okazji zostającą wyrzutekiem społeczeństwa będzie sam napastnik
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ale takiej kobiecie zranionej w ten sposób WYDAJE SIĘ , ze wszyscy wytykają ją palcami, nawet gdy tak nie jest :( :/ Smutne to, ale niestety prawdziwe.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Smutne ale prawdziwe: Z raportów policji wynika, że większość kobiet, które zgłoszą się na policję po gwałcie, uważa że to one sprowokowały gwałciciela :/
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No własnie, takie jest polskie prawo :/ Najlepiej powiedzieć, ze to kobiety sprowokowały przestępcę :( A czy dzieci prowokują pedofili??!! Nie wydaje mi się, zeby tak było. Nasze prawdo jest cholerne i już nie mam słów do tego co dzieje się w Polsce!!!
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
motylek napisał:
No własnie, takie jest polskie prawo
motylek, ale tu wcale nie chodzi o prawo.
Tak zeznają same ofiary, co sprawia też, że część z nich wcale się nie zgłasza.
I tu nie jest winne prawo, tylko psychika ofiary :/
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No tak, ale jeżeli ofiara już się zgłosi, to policja itp. (mozna odnieść takie wrażenie), ze robią wszystko aby nie ukarać winnego :/


A to, ze ofiary się nie zgłaszają to jest fakt, ale one robią to dlatego, że nie wierzą w to, ze gwałciciel zostanie ukarany więc myślą w ten sposób, ze po co mają to mówic.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
motylek, ja bym się z Tobą nie zgodził - moim zdaniem to wałaśnie poczucie winy i wstydu powstrzymuje ofiary przed składaniem doniesień na policje, a nie myślenie, czy ukarają, czy nie :/
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
zgadzam się z XADK a prawo motylek to swoją drogą ale wykorzystane tudzież molestowane kobiety rzadko myślą o prawie raczej o tym co opisał XADK
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No oczywiście, ze tak, ale w pewnym stopniu patrzą też na to wszytstko w ten sposób w jaki ja napisałam. :)

Pozdrowionka i buziaki :*
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ja bym wziął i takich ludzi od razu wysłał na jakąś bezludną wyspe niech żyją tam te pedofile niech razem sie gwałcą a nam niech nierobią krzywdy....moją koleżankę prawie by zabrali z pod mojego domu...mówiłem o tym na czacie...podjechali czarnym BMW i jeden z tyłu otworzył drzwi(staneli przed moją furtką do domu) i niby sie pytał o droge i złapał koleżanke za rękę...na szczęście ta go kopneła i uciekła to bylo jak razem mieliśmy chyba 10 lat..okropne...a ostatnio słyszałem (tez o tym na czacie mówiłem) ze pewien 19 letni chłopak wykorzystywał swoją siostre chyba 13 czy 12 letnią teraz dokładnie niepamiętam...na początku sie opierała ale jak to mówili mi tak ją pieścił że jej sie to spodobało i pozwoliła robić ze sobą co zechce....podobno kilka razy już razem uprawiali seks....brat z siostrą 19 letni facet z 13 letnią dziewczynką przecież to strzaszne....a jakby ją zapłodnił co wtedy??...ten chłopak niezostał ukarany bo nikt go nieoskarżył a nawet gdyby oskarżył to ona by to zaprzaczyła.....jeszcze chciałem coś napisać chociaż że to nie ten temat ale napisze....słyszałem i byłem świadkiem jak pewna dziewczyna opowiadała że żyć niemoże bez swojego psa...a czemu?? bo uwielbia sie z nim kochać...ten pies normalnie z nią uprawia seks....niewiem dokładnie czy to prawda ale argumenty jakie ona miała wskazują że tak....teraz ich dokladnie niepamiętam ale wiem ze pokazywała zdjęcia podczas stosunku...przecież to chore....dobra kończe....
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Boshe jacy niektórzy ludzie są psychiczni :/ Normalnie nie mam słów. A robić to z psem to już niezłe przegięcie :/
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
No sam byłem zszokowany jak to o tym psie ta dziewczyna mi opowiadała
i jeszcez zdjęcia pokazała ludzie obrzydliwe feee....aż mnie zemdliło....naszczęście widziałem to z daleka to i niewidziałem jej tej części ciała i to dobrze....blee z psem ohyda
 

ZaxxX

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Czę100chowa
taaa co do zooofilstwa to cuż ja też niestety widziałem pare zdjęc i filmów ale żadnego niemogłem oglądać dłurzej niż 10 sekund (5 na pierwszy szok+3 na panike+2 na próbę trafienia w ten głupi "X") najgorsze jakie widziałem poza owczarkiem niemieskim, buldogiem, koniem...zaraz się wyżygam było zzz (asz wstyd za tych ludzi) było ze świnią :/ . Wiecie w sumie to wolny kraj niech robią co chcą jeśli dla nich to zabawa to powodzenia byle byśmy my się o tym niedowiadywali i byle by zwierzętom niedziała się krzywda.Proponuję jakoś szybko ten temat zakończyć bo jest nieprzyjemny,
a wracając do tematu tego tematu ;) to jezu HackP jestem szkowany tym co napisałeś bo że tamci próbowali dziewczynę do auta zaciągnąć to się niedziwie bo takie mają metody działania (tylko chwała jej za inteligencje w tak młodym 10 letnim wieku) ale że tamta 12 czy 13 latka ze swoim 19 letnim bratem to ja pierdykam toż to jakieś popapraństwo a najdziwniejsze że jej się podobało :/ chora chora jest dzisiejsza ludzkość...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
I znów musz powtórzyć to szlachetne zdanie
"Wstydze sie ze jestem człowiekiem..." ;(
Nie mam słów juz na ludzi..... Chore społeczeństwo... Boje sie pomysleć jakie "cuda" w USA sie dzieja...... :( :(

Pozdrawiam :zalamany:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja powiem tylko tyle, że w niektórych przypadkach to zwierzęta są w 100% mądrzejsze od ludzi i z biegiem czasu takich przypadków jest coraz wiecej. Ludzkość wariuje, ludzie już sami nie wiedzą co robić :/
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
To prawda motylek, ludzie szukają nowej rozrywki ale już mineli tą granice rozsądku teraz to już nie jest rozrywka tylko czysta głupota i tu sie z wami wszystkimi zgodze.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
To jest okropne co się teraz dzieje na świecie, wszystko można ostatecznie zrozumieć, ale żeby ze zwierzętami to już przegięcie :/
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
motylek, ja wiem że to przegięcie.....raz weszłem na stronke o hackingu i mi sie odrazu otworzyła druga....a co w niej było?? poprostu obrzydliwe ...zdjęcia na którzych kobieta była naga i wkładała se do pochwy penisa konia....ochyda myślałem że sie zrzygam....albo kiedys trafilem przez kumpla(wscieklem sie na niego) na stronke na ktorej byl dialer i filmik ktory na okragło leciał a bylo w nim jak jakas kura dziobała po ***** kobiete, wiecie po czym....miedzy nogami......no jak tak można....ja tego nierozumie....ochyda...ochyda ...i jeszce raz ochyda
 
Do góry