Molestowanie seksualne

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
pisano że nadaje sie to na nowy temat więc otwieram Co sądzicie o molestowaniu seksualnym w domu (np, przez rodziców) czy w szkole (nauczycieli) albo w pracy (innych pracowników lub pracodawców) jaka kara sie z to należy i tu mozna się wypowiadać nie tylko o molestowaniu jak i o gwałtach bo w końcu to sie też łączy czekam na liczne odpowiedzi :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Dal mnie jest to okropne, nie wyobrażam sobie że mogłabym być molestowana, a nawet nie chcę o tym myśleć. Nie wspomnę juz o gwałcie.
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
moją klasę uczył taki ksiądz co patrzył tam gdzie nie miał i mówił np, do mojej koleżanki gdy powiedziała że jest lepiej przygotowana do odpowiedzi niż ta którą właśnie pyta więc niech ją spyta to powiedział "TY JESTEŚ LEPSZA W INNYCH RZECZACH" i takie teksty non stop a chłopaków cały czas dyskriminował więc było cos nie tak i napisaliśmy petycję i juz nas nie uczy miał być nawet przeniesiony z naszej parafii ale proboszcz zadziałał gdzie trzeba i został :/
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Kara zależy od tego jaki to typ molestowania. jeżeli chodzi o molestowanie w szkole lub w domu, to moim zdaniem powinna być możliwie jak najwyższa kara, bo takie postepowanie moze wpłynąć negatywnie na całe życie dziecka. :/
A jeżeli chodzi o molestowanie w pracy to już zupelnie inna para kaloszy :hyhy:
Często zadaża się (zwłaszcza kobietom) posądzać kogoś o molestowanie, kto wcale tego nie robi. No, ale jeżeli byłoby to podstawne to na 100% molestująca osoba powinna stracić pracę, a co do dalszej kary to już nie wiem. Może ktos, kto będzie pisał po mnie coś wymyśli ;)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Tylko ze ludzie nie reagują,jak dziecie są molestowane w domu.sasiedzi udają,że sprawy nie ma,a dziecie cierpią.Nieraz jest nawet tak,że dziecie broniąc rodziców,mówia ze wszystko spoko,a tak nie jest.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
XADK-sasiedzi wszystko o wszystkich wiedzą,tylko udają ze nie wiedza.Jak są u kogoś bijatyki i pijaństwo,to też wiedzą.A wiedzą o niektórych sprawach szybciej niż ty sam sie tego dowiesz,hehe.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
No jak są bijatyki i pijaństwo to trudno, żeby o tym nie wiedzieli, ale skąd mają wiedzieć o molestowaniu dzieci? :zdziwko:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
np, gdy dziecko ma slady na rączkach lub wogole na ciele to raczej samo sie nie bije ?? a wątpię żeby dało sie bez niczego gwałcic itp,
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
nie tylko saiedzi czasami wiedza bo tak samo ile razy sie slyszy ze dziecko sie skarzylo ze ojciec albo jakis wojek dotyka je w intymnych miejscach, ale niestety nie wszystkie matki reaguja natychmiastowo, bo wydaje im sie ze dzieci maja wybujala fantazje
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
dobrze i tak że teraz sie takich łapie a co to by bylo jak by bylo jak przed 15 laty co taki byl bezkarny kto kiedy slyszal o pedofilii czy molestowaniu
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Pedofili od razu powinni zamykać. Oni nie wiedzą jaką krzywdę robią dziecku do końca życia :(
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no ale sa też pedofile - bardzo pychiczni co nie zadaja sobie sprawy z tego ze kogos krzywdza wię pomyslałm ze ty o tych piszesz
 
Do góry