Moje życie!

samuraj5

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moje dziecinstwo było koszmarem bo było bardzo ciężkie.
Od dziecinstwa mieszkałem w będzinie mieszkałem w domku jednorodzinnym w kturym było zimno i ciemno.
Dom był z kamenia a, kuchnia z drewna.
Mam także braci starszego i młodszego kturym zawsze zazdrościłem .
Mieliśmy tate ktury pił przychodząc do domu po pracy był zawsze pijany i bił moją mame bez powodu.
Moi bracia spali a ja sie budziłem od chałasuw i słyszałem co ojciec robił.
Po jakimś czasie zaczołem miec koszmary siniły mi sie często zwierzęta ,owady i robaki.
Lecz bałem sie powiedzeć o tym komu kolwiek , a koszmary sie w tedy nasilały gdy otworzyłem oczy widziałem dalej jak mruwki po mnie chdziły i czasami niespałe całą noc ale niepowiedziałem temu nikomu bo sie bałem.
Nikt mnie wogule niezauważał wszyscy z rodziny widzeli moich braci ale nie mnie patrzyłem jak braci tuli moja babcia pragnołem by mnie ktoś przytulił ale nigy sie tego niedoczekałem .
W zimie gdy miałem 7 lat dziadek od mamy przyjechał i zabrał nas i mame .
myślałem że będzie lepiej lecz nie bylo znacznie gożej dziadek okazał sie gorszy od ojca non używał
kabla od pralki bądz pasa ze spodni za głupstwa bił .
W szkole mi dokuczali bo wiedzieli kim był dziadek i zawsze miałem problemy.
Gdy bawiliśmy sie z kolegą z klasy w ganianego popchnołem go i upadł a, miał okulary zbiły mu sie i szklo wpadlo mu do oczu i w tedy zaczołem sie bać nauczycieli . Bałem sie że dowiedzom sie tego dzadek ale
niepowiedzieli i dotej pory niedowiedzałem sie co sie stało z tym kolegom.
Potem zostałem przeniesiony do innej szkoły i tam mnie poniżano, kopano i popychano .
Potem bujałem w obłokach i zastanawiałem sie po co ja żyje że niejestem nikomu potrzebny nikt mnie nichce niejeden raz myślałem o samobujstwie ale tego niezrobiłem bo wiedzałem że jak to zrobe to niezaznam życia .
Moje życie to jedno wielkie cierpienie ale niezamieżam sie zabijać bo wiem że mam tylko jedno życie
i drugiej szansy niebędzie.
Niekturzy mają wspaniałe życie ,a niekturzy nie ale trzeba żyć dalej. :papa: :papa: :papa: :papa:
 
F

faithless

Guest
Jakos nie moge ci uwierzyc :p Po poscie w którym zbierasz hajs na hawire. Taką bądzi podobna historie moze opowiedziec nie jadna osoba z tego forum. Moje zycie to tak ze nie raj na ziemi ale jakos sobie poradze. Nie potrzebuje niczyjej pomocy :p Umisz liczyc ?? LICZ NA SIEBIE :p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Jakos nie moge ci uwierzyc :p Po poscie w którym zbierasz hajs na hawire. Taką bądzi podobna historie moze opowiedziec nie jadna osoba z tego forum. Moje zycie to tak ze nie raj na ziemi ale jakos sobie poradze. Nie potrzebuje niczyjej pomocy :p Umisz liczyc ?? LICZ NA SIEBIE :p

Święta prawda :D na przyszły raz radzę Ci Samuraju5 zajrzeć do słownika ortograficznego :p
Pozdrawiam
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Faktycznie bardzio to dziwne co on wypisuje.I te błędy.
Chyba nie wierzę tak samo jak Faithles
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Czarna,ale dlaczego od miesiąca się nie odzywa?Nie broni swojego zdania?Czy ciebie to nie zastanowiło?Bo mnie tak.Wiele rzeczy widziałam w swoim życiu,wiele też przeżyłam,więc trochę potrafię ocenić co kto pisze.
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Niewiem dlaczego się nie odzywa. Ale nierozumiem poco z takich poważnych spraw robić sobie jazdy i śmiechy? Przecież to nawet nie jest śmieszne! Beznadzieja... jesli ta osoba napisała faktycznie dla jaj tzn że jest niespełna rozumu :/
Może masz rację,a moze się mylimy i coś mu nie pozwala być na forum.Nie mozemy go tak osądzać,prawda?
 

dreadmanka

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Jakos nie moge ci uwierzyc :p Po poscie w którym zbierasz hajs na hawire. Taką bądzi podobna historie moze opowiedziec nie jadna osoba z tego forum. Moje zycie to tak ze nie raj na ziemi ale jakos sobie poradze. Nie potrzebuje niczyjej pomocy :p Umisz liczyc ?? LICZ NA SIEBIE :p
wiez powiem tylko jedno : "nie masz serca"
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
powiem jedno : nie odświeżaj takich starych tematów :p
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Wiesz jak przeczytałam Twój post, to pzrypomniała mi się pewna książka.Autorem jest David Plazer.Polecam Ci ją.Cieszę się że takie jest Twoje nastawienie(nie chcesz się zabić).Masz zupełną rację.Gdybyś się zabił, odebrałbyś sobie szansę na cokolwiek.Z tej ksiązki możesz wynieśc rady dla samego siebie.
 
Do góry