Moje zdanie o dziewczyna a jakie jest wasza opinia na ten te

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tak, tylko że faceci wybierają nieświadomie tę krótszą ścieżkę, 'bo z hajsem będzie łatwiej'. A później żałują że zyebali sprawę bo nie są niczego pewni.


No niestety, a potem jest zdziwienie , ze wykorzystala i nigdy nie kochala.
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Większość młody dziewczyn patrzy na kasę dopiero później jak mają 40 lat to już tak nie patrzą na kasę tylko na inne cechy bo już życie ich nauczyło że wyjście za ślub w młodym wieku z facetem bogatym który okazuje zwykłą świnią bo myśli że jak ma kasę to może mięć każdą a swoją żonę traktują jak służąco
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Większość młody dziewczyn patrzy na kasę dopiero później jak mają 40 lat to już tak nie patrzą na kasę tylko na inne cechy bo już życie ich nauczyło że wyjście za ślub w młodym wieku z facetem bogatym który okazuje zwykłą świnią bo myśli że jak ma kasę to może mięć każdą a swoją żonę traktują jak służąco

bogaty i biedny pożąda tak samo... tylko, że jeden ma większe możliwości...

skąd wiesz czy jak Ty miałbyś pieniądze, bo o to tu rozchodzi się to czy napisałbyś taki temat? Pełny pretensji i żali... myślę, że nie, że nie obchodziło by Cie to bo miałbyś dziewczyn w brut...

tylko gdzie tu tęsknota za uczuciem, miłością?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Większość młody dziewczyn patrzy na kasę dopiero później jak mają 40 lat to już tak nie patrzą na kasę tylko na inne cechy bo już życie ich nauczyło że wyjście za ślub w młodym wieku z facetem bogatym który okazuje zwykłą świnią bo myśli że jak ma kasę to może mięć każdą a swoją żonę traktują jak służąco

A widzisz nie wszystkie, bo ja zwykle zwiazywalam sie z chlopakami nawet bez pracy lub wcale nie bogatymi, ale chociaz wydawalo mi sie, ze maja cos w glowie. Nie obchodzi mnie czy ktos jest bogaty, tym bardziej jakby mial zly charakter. Jak juz z kims jestem to z milosci, a takie dziewczyny, to wlasnie tylko na kase leca bez zadnego uczucia. Gdybym ja taka byla to juz bym byla z jakims biznesmenem. No ale nie to w zyciu sie liczy. Uwierz mi, ze nie kazda dziewczyna jest taka jak mowisz, trafiales na zle "egzemplarze".
nie ma co sie uzalac nad soba, tylko chyba pora kolego cos w sobie zmienic:)
no bo jak bedziesz tak narzekal na kobiety, to chyba wiadome, ze wtedy tym bardziej zadna Cie nie zechce, kobiety pragna szacunku:)
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
A widzisz nie wszystkie, bo ja zwykle zwiazywalam sie z chlopakami nawet bez pracy lub wcale nie bogatymi, ale chociaz wydawalo mi sie, ze maja cos w glowie. Nie obchodzi mnie czy ktos jest bogaty, tym bardziej jakby mial zly charakter. Jak juz z kims jestem to z milosci, a takie dziewczyny, to wlasnie tylko na kase leca bez zadnego uczucia. Gdybym ja taka byla to juz bym byla z jakims biznesmenem. No ale nie to w zyciu sie liczy. Uwierz mi, ze nie kazda dziewczyna jest taka jak mowisz, trafiales na zle "egzemplarze".
nie ma co sie uzalac nad soba, tylko chyba pora kolego cos w sobie zmienic:)
no bo jak bedziesz tak narzekal na kobiety, to chyba wiadome, ze wtedy tym bardziej zadna Cie nie zechce, kobiety pragna szacunku:)
Napisałem że większość dziewczyn to nie znaczy że wszystkie ja nawet nie wiem co to jest miłość bo nigdy nikogo nie miałem ale jak by miałem kasę to nie chciałbym żyć takim toksycznym związku
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Dlaczego szufladkujesz kobiety tylko do jednego worka? Przecież nie każda jest z kimś da kasy, jest też coś takiego jak miłość, słyszałeś o tym? Masz 22 lata i nie miałeś dziewczyny, nic dziwnego skoro traktujesz je tak przedmiotowo.
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Dlaczego szufladkujesz kobiety tylko do jednego worka? Przecież nie każda jest z kimś da kasy, jest też coś takiego jak miłość, słyszałeś o tym? Masz 22 lata i nie miałeś dziewczyny, nic dziwnego skoro traktujesz je tak przedmiotowo.
Ile mam pisać pisze non stop większość to nie znaczy każda nie napisałem ani razu że każda napisałem większość to nie znaczy że wszystkie są takie czy nie którzy z was co się tutaj wypowiadać nie potraficie zrozumieć jak ja pisze czy wam się nie chce zrozumieć.
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Bonkojadzie po co te nerwy? Wrzodów się nabawisz tylko.

Dlaczego uważasz, że większość leci na kasę, ja miałem kasę ale się nie przyznawałem do tego, nie pokazywałem i miałem powodzenie, nadal mam ale mnie to już nie interesuje. To samo wygląd, nie uważam bym był jakoś specjalnie przystojny raczej przeciętny. Więc może jest jednak gdzieś dziewczyna, która zwróci na ciebie uwagę.
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Bonkojadzie po co te nerwy? Wrzodów się nabawisz tylko.

Dlaczego uważasz, że większość leci na kasę, ja miałem kasę ale się nie przyznawałem do tego, nie pokazywałem i miałem powodzenie, nadal mam ale mnie to już nie interesuje. To samo wygląd, nie uważam bym był jakoś specjalnie przystojny raczej przeciętny. Więc może jest jednak gdzieś dziewczyna, która zwróci na ciebie uwagę.
Bo przecież widzę i słyszę jakie są nie które kobiety
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Przeczytałem cały temat. Człowieku skończyłeś ledwo technikum, do tego jakiś babski kierunek, nie zdałeś egzaminu i myślisz, że dadzą ci pracę? Grubo się mylisz. Prawda jest taka, że UP g..no robi. Może jak już nie masz opcji to idź na staż, ale z takim nastawieniem nie przejdziesz. Masz prawo jazdy poszukaj pracy jako kierowca, nie wiem chociażby paczki na poczcie rozwozić, albo jako kurier zarobisz te 2 kółka na kino, teatr, muzea, siłownie i ławki w parku.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ile mam pisać pisze non stop większość to nie znaczy każda nie napisałem ani razu że każda napisałem większość to nie znaczy że wszystkie są takie czy nie którzy z was co się tutaj wypowiadać nie potraficie zrozumieć jak ja pisze czy wam się nie chce zrozumieć.


Dobra spoko, sorry. Jednak ja i tak nie popieram mowienia :"Wiekszosc kobiet jest taka". Pewnie trafiles na gora 20 takich, a kobiet na swiecie jest duzo wiecej, aby mowic wiekszosc musialbys wiecej kobiet poznac ;)
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Moniko a może trafił na jedną przejechał się i wiesz. Albo wszystkie dają mu kosza. Skąd wiesz jaka jest prawda?
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Moniko a może trafił na jedną przejechał się i wiesz. Albo wszystkie dają mu kosza. Skąd wiesz jaka jest prawda?


No dobra ale jak przykladowo jedna dala mu kosza, to nie ma prawda twierdzic, ze wiekszosc jest taka. Lepiej , zeby powiedzial, ze wiele dziewczyn mnie zranilo, chcialbym trafic na te jedyna, bo poki co tylko uzala sie nad soba i narzeka.
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Niech pierw zmieni podejście. I weźmie się za siebie, bo puki co nic nie robi. Z jakiej części śląska jesteś? Jeżeli szukasz serio pracy to mogę ci takową zaproponować.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Przesadzasz. Jeżeli serio jesteś taki "brzydki i biedny" to znajdź sobie taką dziewczynę. Nie? I kto tu nie patrzy na wygląd?
Na upartego byś robotę znalazł, nawet kopanie rowów lub na złomie. Jakaś stówka - dwie tygodniowo i starczyłoby ci na to kino, kolację... Nie narzekaj.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Niech pierw zmieni podejście. I weźmie się za siebie, bo puki co nic nie robi. Z jakiej części śląska jesteś? Jeżeli szukasz serio pracy to mogę ci takową zaproponować.

No wlasnie, takze tak uwazam, nie no, jak chlopak szuka pracy a nie moze znalezc, to ok wazxne ze sie stara, moj chlopak tez dlugo szuka, ale musi zmienic podejscie do kobiet i mniej narzekac a wiecej podrywac ;)
 

kierowiec

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
47
Punkty reakcji
1
Prywatna Wiadomość. Ale musisz mieć prawo jazdy. To jest wymóg podstawowy.
 
Do góry