Moja Narzeczona Chce Usunąć Ciąże A Ja Nie !

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Ja również przyłączam się do gratulacji :) i powodzenia życze...
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Szczerze... Taka matka to nie matka :/ powiedz jej ze chcesz tego dziecka, ze ma Ci je urodzic a potem spier*** :/ boze ja nie rozumiem takich kobiet... Nie maja instynktu macierzynskiego? Przeciez to ich dziecko... To dziecko jest w niej... Jest z jej krwi... To osoba ktora bedzie potem kochala ja przez cale zycie :/ ... Ja nie mam swojego dziecka ale czesto sie opiekuje i uscisk takiego 2 letniego bobaska to jest cos wspanialego :| PORAZKA...:/ Wspolczuje Ci takiej laski :/
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Aborcja nie jest zwykłym chirurgicznym zabiegiem. To bezpardonowa i "wroga" inwazja w dwa organizmy - poczętego dziecka i jej matki. Jak wiemy - organizm płodu ginie. Natomiast organizm matki - po tak brutalnej ingerencji - jest narażony na szereg negatywnych następstw, mogących prowadzić nawet do zgonu.

"Fizyczno-biologiczne" zagrożenia i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia aborcji:

krwotoki (spowodowane uszkodzeniem narządów rodnych kobiety lub niecałkowitym usunięciem szczątków płodu).
zakrzepy (mogące powodować zapalenia żył i innych organów wewnętrznych, a także - zator płuc).
infekcje (przede wszystkim narządów rodnych), zakażenia krwi.
powikłania (stany zapalne, niepłodność, zaburzenia w miesiączkowaniu).
komplikacje w przypadku kolejnej ciąży (ciąża pozamaciczna, samoistne poronienie, przedwczesny albo opóźniony poród, zwiększenie się prawdopodobieństwa łożyska przodującego lub łożyska przyrośniętego, niewydolność szyjki macicy).
śmierć matki.
Psychiczne zagrożenia i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia aborcji (tzw. "syndrom poaborcyjny"):

depresja mogąca - w niektórych przypadkach - prowadzić do wrogości wobec kolejnych dzieci.
osłabienie więzi rodzinnych i "instynktu macierzyńskiego".
dysharmonia i otępienie w życiu emocjonalnym.
bolesne wspomnienia.
wyrzuty sumienia.
szereg innych negatywnych przeżyć.
Wielu objawów w wymiarze psycho-fizycznym doświadcza także personel asystujący przy aborcji.
Mam to z www.aborcja.of.pl
 
Do góry