Moja mama jest ....

Status
Zamknięty.

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nosiły nas pod serduszkiem i martwiły się o nasze zdrowie nawet jak jeszcze nie było nas na świecie.
Już kochały nas od pierwszego dnia wiedzy, że będą mieć dzidzie!
Nie wiedzialy co, ale wiedzialy, że kochają nas ponad zycie :)
Kurcze.. Mamy to chyba nikt nie zastąpi..
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
ja kocham moją mamusię bardzo mocno!!!
pomimo tego, że często się nie rozumiemy i mamy obie humorki
to bardzo ją podziwiam
jest dla mnie wspaniałym autorytetem i nie przeczę, że chciałabym być taką kobietą jaką ona jest
jest bardzo mądra, kobieca,
jest po prostu niesamowita
KOCHAM CIĘ MAMUSIU
DZIĘKUJĘ, ZA TWOJĄ MIŁOŚĆ
I ZA ŻYCIE, KTÓRE MI OFIAROWAŁAŚ
 

Munia

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
nie wyobrazam sobie zycia bez mojej mamuuuuuuuni:D
tak naprawde to ONA dodaje mi sil do zycia, wspiera gdy mam klopoty i przytuli gdy mam dola..............................gdybym wymienila wszystko co dla mnie robi to by to zajelo bardzo duzo miejsca.....
koccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaam ja baaaaaaaaaaaaaaaardzo:>
dziekuje Ci mamusiu za to ze ja jestem, a Ty wciaz jestes obok mnie :* :przytul: :serce:
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ja też kocham moją mamusie:):):) hehe wiadomo,że zdarzają się sytuacje,w których nam nie jest do śmiechu,ale zawsze umiemy rozmawiać ze sobą i zawsze się szybko godzimy :) ona jest kochana i bardzo dobra.Jak byłam młodsza była dla mnie najlepszą przyjaciółką i wszytsko jej mówiłam.Teraz jestem troche strasza i tą jej funkcję przejął mój najwspanialszy,ukochany chłopak!!:*:*:* Ale dalej często z mamą rozmawiam i jestem z nią blisko.Mamusiu kochać Ty!!:*:*:*
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Moja mama i ja mamy ciężkie charakterki, jesteśmy tak samo uparci, do tego mamy różne poglądy na pewne sprawy i dlatego często dochodzi między nami do spięć. No charrrakterrrki to my mamy :p Ale zawsze szybko nam przechodzi, hehe. Ale po za tym nie wiem jak by wyglądało moje życie gdyby nie Ona. Kocham Ją i wiem że Ona mnie też choć u nas w domu o uczuciach się raczej nie mówi niestety :(
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
moja jest cudowna , nie klucimy sie, mamy te same zainteresowania, uwielbiamy razem kupywac ubrania bo mamy taki sam gust--moja mam jest the best
 

musicalmaid

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
New Red City
Mimo, że często się kłócimy i nie dokońca mamy wspólny język. to w gruncie rzeczy bardzo ją kocham. Przeżyłam z nią wiele dobrych i złych chwil..
Jesteśmy innymi charakterami..ale żyjemy w jaki takiej symbiozie :p :heart:
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
KOZA-88 jak moge nieznać tej piosenki....wogóle ja znam chyba wszystkie piosenki o miłości...niewiem czy to prawda ale od kilku osób już słyszałem że ze mnie jest romantyk (chociaż mi sie niewydaje tak) ale wracając d otematu....JA MOJĄ MAUSIE BAAARDZO KOCHAM Z CAŁYCH SIŁ dała mi życie nauczyła żyć i kochać i wiele więcej rzeczy chociaż co jakiś czas sie kłócimy to i tak sie rozumiemy....moja mamuśka jest the best i jest najlepsza...wkońcu to moja mamuśka :D :D niewyobrażam sobie życia bez niej i bez jej mądrych powiedzeń których na początku niesłucham a potem biore na serio :D chociaż moja mama niema włosów jak atrament to i tak ją kocham
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ja bardzo kocham moją mame.... :)
bardzo...
tylko że jej nigdy tego nie powiedziałam...
nie umiem :(
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja moja mame kocham ale......niw zabrdzo sie lubimy......ona nie ma czasu zeby ze mna nawet pogadac a jak gadam to ona pokiwa glowa a tak naprawde to oglada te durne seriale :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry