Mój chłopak zdradzał mnie płacąc za seks.

Status
Zamknięty.

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
Szczerze mówiąc jeśli chodzi o mnie to zdrady bym nie wybaczyła nigdy w życiu... Uważam to za pewnego rodzaju poniżenie względem mnie... Zastanów się ile on o Tobie myślał jak mieszkaliście tak daleko? Ja myslę że postanowił się pocieszyć bo bo nie chciał siedzieć ciągle w domu... No to się zabawił.. Myślisz że jak te siksy robiły mu loda czy coś więcej to pomyślał o Tobie? Że to sprawi Ci przykrość? Otóż moim zdaniem myślał jak tu zaspokoić swojego f...a i pewnie zastanawiał się jaką tu pozycję wymyślić... Myślał że się nie dowiesz ale takie sprawy zawsze wyjdą na jaw. Jak już mówiłam zdrada to dla mnie najgorsze poniżenie i osobiście ja nie wybaczyłabym jednej a co dopiero kilku(nastu?!)... Rozumiem kochasz go, a co za tym idzie chcesz dać mu kolejną szansę, doskonale rozumiem jak to jest kochac kogoś i dawać mu szansę ale nie przy zdradzie!!! Pomyśl skoro on zrobił to kilkakrotnie, teraz Cie naprzeprasza a potem przecież będzie robił to samo... Raz zaczął to już nie skończy... Aha i kończąc, ja nie zniosłabym tekstu z ust faceta (żadnego) "nie kocham Cię" no żenada...
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
No nic dziwnego, mi chodziło o to że nie zniosłabym tego jak byłabym z facetem szczęśliwa być może jeszcze miała plany na przyszłość a on wyjechałby mi z takim tekstem
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
to niech odejdzie, a nie udaje że wszystko jest oki a potem z takim tekstem wyjezdza
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Albo już tylko tacy pozostali. Wrrrrr... Nie wierzę już że istnieją takie osobniki które myślą głową.


Ach i nie szukam ideału. Wystarczyłaby wierność i miłość. Może nie spuszczać kalpy w kiblu, może nie zmywać po sobie, ani nie lubić porządku. Kicham na to. Czy to aż takie trudne? Zakochać się w dziewczynie i być jej wiernym!?
Hehe!

Skądże:) Uwierz mi, dziewczyno, znam mnóstwo facetów, którzy też chcieliby tylko wiernosci i miłości, a na dodatek spuszczają klapę w kiblu, sprzątają i zmywają po sobie, a na dodatek czasami wyniosą śmieci i kupią kwiatek:) Także nie martw się - są jeszcze tacy:)

A ja się tylko zastanawiam, co Princess robi w tym temacie?:D Lepiej zajmij się swoim tyranem, dziewcze:)
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
Mylicie pojęcia. Nie można przestać kochać. Albo się kocha albo nie kocha. Jak się kocha to nie ma jako takiego końca. Jak przestaje to to raczej zauroczenie.

ogólnie często słyszy się o rozpadających się związkach, więc może warto zastanowić się czy istnieje coś takiego jak 'miłość'. może jest tylko silne zauroczenie a potem przywiązanie.
tym silnie zauroczonym trudniej znieść fakt , że są porzuceni, i trudniej porzucić. tym przywiązanym to wszystko przychodzi z łatwością.
bo pamiętają czasy, kiedy byli zauroczeni, kiedy 'stąpali ponad ziemią' , i brakuje im tego poniekąd. dla nich koniec związku to żadna strata.
chyba , że panicznie boją się samotności.ale to tylko nierozsądne ewenementy.
 
K

krzysztofandraszak

Guest
ogólnie często słyszy się o rozpadających się związkach, więc może warto zastanowić się czy istnieje coś takiego jak 'miłość'. może jest tylko silne zauroczenie a potem przywiązanie.
Hm... Jest zauroczenie/zakochanie i potem przywiązanie, ale jeśli temu drugiemu towarzyszy jednocześnie przyjsźń, zaufanie i inne takie to wówczas to jest miłosc i jeżeli dane jednostki sobie cenią spokój i bezpieczeństwo w tej materii to wówczas powiedziałbym, że się kochają.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Droga założycielko tematu- nie rób z siebie idiotki!
On bardzo dobrze wie, że znalazł głupią, która będzie do niego wracać jak bumerang.
Co musiałby zrobić, abyś to definitywnie skończyła? Wiele zdrad, poniżanie Cię, zostawianie to zbyt mało?

Siostrzeniec Wroneczki4 da Ci radę... daj sobie spokój z tym kolesiem, bo dalej będzie Cię zdradzał.

Wroneczki4
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
krzysztofandraszak, śmieszny jesteś jak sto diabłów :mruga: to że piszę jest takie dziwne i nienormalne? xD
 

Bitreel

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
209
Punkty reakcji
0
A tak z innej beczki. Co to za ci0ta, która musi za to płacić? Aż tak brzydki? Czy może tak łajzowaty, że nie potrafi sam panny wyrwać?

Właśnie rzekłabym, że ładny. Ale widzisz, żeby dostać seks itp trzeba by było bliżej się zapoznać z jakąś dziewczyną, zdobyć zaufanie itd, na to szkoda mu było czasu. potrzebował tylko i wyłącznie usługi, a nie rozmów, bajer, podrywania. Choć i w tym jest całkiem niezły. A z dyskoteki jakiejś pijanej by nie wyrwał bo nie imprezuje. Co dziwne jest to człowiek dość zamknięty, nie imprezujący, woli pograć w piłkę, obejrzeć razem film niż iść na "balety". Właśnie to jest w tym dziwne. Bo ogólnie można go nazwać szarą myszką, wręcz osobą nieśmiałą....
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Właśnie rzekłabym, że ładny. Ale widzisz, żeby dostać seks itp trzeba by było bliżej się zapoznać z jakąś dziewczyną, zdobyć zaufanie itd, na to szkoda mu było czasu. potrzebował tylko i wyłącznie usługi, a nie rozmów, bajer, podrywania. Choć i w tym jest całkiem niezły. A z dyskoteki jakiejś pijanej by nie wyrwał bo nie imprezuje. Co dziwne jest to człowiek dość zamknięty, nie imprezujący, woli pograć w piłkę, obejrzeć razem film niż iść na "balety". Właśnie to jest w tym dziwne. Bo ogólnie można go nazwać szarą myszką, wręcz osobą nieśmiałą....

To tylko swiadczy o tym ze jest zwyczajnym zwierzeciem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry