Mój Blogasek

karm

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
nie chce mi sie pisac i wypowiadac sie o blogu, bo nie za bardzo go ogladam,

powiem tylko tyle, ze wiekszosc blogow jest o sobie i nie widze sensu przyczepiac sie do tego, ze ktos pisze o tym jak wyglada jego dzien
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja się bedę czepiać. O! Bo lubię :D

Szablon świąteczny? Po minucie zobaczyłam mikołaja i śnieżynki xD Ale moze być. Ta ostatnia notka taka nawet nawet :D
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja się bedę czepiać. O! Bo lubię :D

Szablon świąteczny? Po minucie zobaczyłam mikołaja i śnieżynki xD Ale moze być. Ta ostatnia notka taka nawet nawet :D
Postanowiłem zmienić cały wygląd bloga, bo był ciemny i z samochodami, a że jest w formie pamiętnika to samochody nie pasują BB) . Dlatego proszę was o kolejną ocenkę, tym razem pod względem graficznym, bo notek i tak nie umiem pisać, ale lubię prowadzić tego bloga :p . Z tą prośbą o ocenę kieruję się szczególnie do Ciebie Severusa, bo widze że jesteś jakimś wielkim oceniaczem blogów :lol: .
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Wielki oceniacz blogów? ^^' Miło mi.

W takim razie oceniam ^_^
Wchodzę i... me oczęta widzą coś co się im podoba! To mi się naprawdę podoba. ładnie. Nie za duzo, nie za kolorowo. Nic nie skacze nic nie mruga. Wszystko do siebie pasuje... Nawet te obrazki w notkach takie ładniejsze. Jednak to nie byłabym ja gdybym się do notek nie przyczepiła.
Dzisiaj najbardziej się boję iść na fizykę, a najbardziej nie chce mi się wybierać na religię, basen, godzinę wychowawczą i chemię, bo historia może być.
Ja nie wiem jak można nie chcieć iść na basen! xD Normalnie Cię nie rozumiem. :D
Poza tym przed dodaniem notki proponowałbym Ci ją przeczytac. Bo jest sporo powtórzeń. Rozumiem, ze mimo moich wysiłków i tak bedziesz pisać po swojemu i tak... Eh. Niektórzy to są niereformowalni. To chociaż pisz poprawnie i po polsku. I to chyba bedzie na tyle.
Wielki oceniacz blogów. xD Buah :lol:
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Jeżeli chodzi o basen to go nie lubię, bo nauczyciel każe mi się wysilać :lol: . Jeżeli chodzi o poprawność w notkach, to chętnie bym je sprawdził, tylko jak pisze troszkę dłuższy tekst i jeszcze go sprawdzam, to po tym czasie co minie po kliknięciu zatwierdź wyskakuje mi, że mam się zalogować ponownie, a gdy się już zaloguję to muszę pisać od nowa. Tak jest chyba na wszystkich serwisach blogowych :( , dlatego staram się pisać szybko i bezbłędnie (co nie zawsze mi się udaje), ale dzięki temu, że piszę szybko to piszę prawdę, a czasami nawet za dużo prawdy z małymi błędami ortograficznymi :] .
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Na to jest jeden prosty sposób... Po napisaniu notki i sprawdzeniu jej wklej ja choćby do notatnika. I wtedy nawet jeśli cię wywali to masz gotową notkę w notatniku. A czytanie notki pomaga. Bo czesto piszemy to co nam ślina na palce (? :p ) przyniesie, a nie zawsze jest to czytelne. Pojawia sie wiele powtórzeń, błędów itp.

A ze każe się wysilać to dobrze! :D Jakby Cię nikt nie ganiał to byś nie miał siły wejsć po schodach na 3 piętro ^^
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Z tym notatnikiem to byłoby dobre rozwiązanie. Mógłbym najpierw napisać notkę w notatniku, a później zalogować się na bloga i ją wkleić :eek:k: .

Z tymi schodami to mała pomyłka, bo ja nie wchodzę na 3 piętro, a na 4 :p . Wystarczyłoby mi samo wchodzenie i schodzenie raz dziennie :] .
 
Do góry