Mój Blogasek

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Oj... Ale mam pole do popisu! Opieprzę jak się da. :] Tak jak to ja lubię.

Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to te niebiesko-zielone cosie fruwajace góra dół i niepasujace ni jak do pomarańczowego szablonu. Który swoją drogą nie jest zły.
Później zobaczyłam, ze blog jest baardzo młody.
A później poczytałam notki. I tu będzie rzeź :]
Kogo obchodzi to co robiłeś w ciągu dnia? Z czego była kartkówka a z czego nie? Ja rozumiem pisac co ci na duszy leży, bo niektórzy mają potrzebę wygadania się, więc nie ma nic przeciwko przelaniu tego co jest w środku na bloga. Aczkolwiek (tak... na pralkę sobie przyklej) nie widzę sensu pisać notki zeby była notka.
Wstałem już 15 minut temu, żeby sobie po surfować w necie, a zaraz będę się szykować do szkółki, w której czekają na mnie kartkówki, łeeeeeeee.
Sory stary, ale to brzmi jak notka rodem z bloga rósiofej tszynastki :D
Dalej - obrazki... Dałeś jakąś miniaturkę zimy, któa dostałeś od koleżankki na gg. To jak juz ją dodałeś to mogłeś coś o zimie napisać! A nie "Dodałem bo dostałem" :] Filmik z gołąbkiem nawet śmieszny... Aczkowliek wg. mnie zbyteczny... Ale wg. mniew szystkie obrazki są zbyteczne, to nieh już od biedy zostanie.
Kolejne - Fotki twojego pokoju. Dodałeś monitor - a po choerę mi wiedzieć jak wygląda monitor? Dodałeś zegarek - jw. Miałam nadzieję, ze zobaczę tam faktycznie fr. pokoju, a tu widzę jakieś puzzle, z których mam sobie ułozyć "przedmioty na które codziennie patrzy Paweł"
Acha - jeszcze te małe żółte glizdy... A fe.
Rozumiem - nie piszesz nic sensownego, to dodasz obrazki... Tylko po cholerę w ogóle zakłądac wtedy bloga?
No i nie rozumiem po co dodawać kilka notek w ciągu dnia. Ja jeśli zapomnę czegoś dodać edytuję notkę i dodaje.

Mozesz nie czytać. Trudno. Moja rada? Albo zmień całkowicie styl pisania i wywal te latające zielono-niebieskie, bo one tam niepotrzebne, albo pisz sobie dalej jak piszesz i zbieraj komenty od znajomych, którzy też się cieszą, ze nie było kartkówki :]
Swoją drogą myślałam, ze 16latek ma więcej rozumu i będę miała ucztę dla oka. A tu gów.no :]
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ten blog jest właściwie dla uzupełnienia czasu :p . A tak poza tym to jest rodzaj głupiego pamiętnika, który mogą poczytać kumple i kumpele oraz zainteresowani :D . Jeżeli chodzi o te zielono niebieskie kuleczki, to zostają bo są fajne :] . Z kolei jeżeli chodzi o zdjęcia to robie je kawałkami, żeby czytający i oglądający ruszyli mózgownicą i sobie poskładali je do kupy :phi: . A pisze kilka notek dziennie, zamiast je edytować, bo trzeba w końcu ich trochę nabić :lol: . Ale dzięks za opieprz :) . Napisz mi jeszcze jakbyś mogła co w tym blogu mógłbym pisać ( podaj jakiejś fajne tematy ).
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Powiem tyle: Blog przypomina onetowskiego, a te zaś są bardzo... kiczowate :D Od razu mi po oczach zaświecił ten pomarańcz i te... kulki niebiesko-zielone :D Po chren Ci to? :p I po jakiego grzyba dajesz zdjęcia... swojej myszki, klawiatury i akwarium? Piszesz nieciekawie..w stylu "wstałem, zjadłem, zwymiotowałem" ale to w końcu pamiętnik. -.- buendów często nie robisz. Ogólnie blog.. może być :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Pisz o sytuacji na świcie, a nie o tym co masz na obiad. :D Ja ostatnio napisałam apel zeby nie rozdeptywać biednych dżdżownic. Ciekawsze niż napisałąbym, ze na obiad była pomidorowa. (no chyba, ze byłaby z pudliszkiem :D ) Pisz o tym co myślisz, a nie o tym co robisz. No chyba, ze masz płytki umysł i nic nie myslisz. Nie wiem czy na interii masz dostępn do html (podejrzewam, ze nie) ale zawsze można czegoś poszukać w jakimś katalogu szablonów.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Pisz o sytuacji na świcie, a nie o tym co masz na obiad. :D Ja ostatnio napisałam apel zeby nie rozdeptywać biednych dżdżownic. Ciekawsze niż napisałąbym, ze na obiad była pomidorowa. (no chyba, ze byłaby z pudliszkiem :D ) Pisz o tym co myślisz, a nie o tym co robisz. No chyba, ze masz płytki umysł i nic nie myslisz. Nie wiem czy na interii masz dostępn do html (podejrzewam, ze nie) ale zawsze można czegoś poszukać w jakimś katalogu szablonów.
Jestem narazie początkującym blogerem :( , ale od czasu do czasu pisze notki w formie takiej rozprawki ( filozoficzne :lol: ), chociaż i tak większa część to opowiadania z mojego dnia. Jest wiele rodzajów pamiętników np. nasze przemyślenia lub opis zdarzeń i zjawisk, których jesteśmy świadkiem, a ja jestem na pograniczu tych dwóch rodzajów i piszę o tym i o tym, zależy od nastroju :) .
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mi sie blog nie podoba :( . Tło blogu jest okropne musisz cos zmienic !!! A twoje notki tez sa nie bardzo. Ale sam miałem blog i tez nikt go nie chwalił :( . Wole stronke i kolejna reklama mojej strony www.lol-squad.yoyo.pl :)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Wiesz... możesz napisać, ze na obiad pomidorowa była i ze uwielbiasz pomidorowa i zrobić wywód na temat pomidorowej, ale nie pisz takiego planu dnia, zeby napisać. Wstałem, umyłem się itp. Każdy kiedyś zaczyna :D Ja moje stare blogi ze wstydu pokasowałam. Jeszcze ktoś by przeczytał i o :p
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Oj Oj Oj zjechaliście go równo.
Wy ... bezduszni pawel16 pocieszam Cię, ale na temat bloga się nie wypowiem :p
Pozdro ...
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
~CzArNa~ a to dlaczego co? No wypowiedz się, czekamy! :p Przyznaj się Tyyyy ;p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Oj Oj Oj zjechaliście go równo.
Wy ... bezduszni pawel16 pocieszam Cię, ale na temat bloga się nie wypowiem :p
Pozdro ...
Rzeczywiście zjechali mnie równo, ale ja ich rozumiem, bo przecież każdy ma inny gust i lubi co innego. Widziałem, że nie każdemu się będzie podobać mój blog, ale to przecież ma być mój blog i on ma wyglądać tak, żeby się mi podobał, a nie innym, to nie strona internetowa. Chodziło mi tylko o to, że może podsuniecie mi jakiejś fajne pomysły, które będę mógł w niego wprowadzić i fajnie by było jakbyś i ty go skomentowała :) .
 

Rafaellos

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
29
A ja jestem odmiennego zdania :p Bardzo ładny blogasek, czytelne i ładne notki, ładny styl tylko troche ta ksiega gości głupio wyglada :/ Daje ocene 9-/10 :eek:k:
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
~CzArNa~ a to dlaczego co? No wypowiedz się, czekamy! :p Przyznaj się Tyyyy ;p
No jeśli tak bardzo prosisz.
Blog nie jest najgorszy ogólnie 5/10 eheh nie podoba mi się ten obrazeczek w ramce o mnie.
A w notkach powtarzają się te same słowa <zbyt często>, ale ujdzie w tłumie :p
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A ja sobie teraz weszłam patrzę... i... miłe zaskoczenie! :D Od razu lepiej. Notki już trochę inaczej brzmią, nawet jeśli opisujesz normalny dzień.
Sorki, że wczoraj nie było notki, ale.....
to mi się nie podoba. Bo pisze się poto zeby napisać coś co się chce napisać, a nie żeby było coś codziennie. U mnie się pojawi coś na 3 togodnie i też dobrze :D
Co do szablonu. Zniknęły te paskudne, małe zielono-niebieskie! :D I bardzo dobrze. Ładne kolory, takie delikatne pastele. Trochę poważny ten obrazek na górze, ale to się da przezyc. Znam ten ból wybierać szablon z gotowców i nie móc znaleźć czegokolwiek odpowiedniego. W każdym razie jest o wieeele lepiej niż było! :D
 

Furiatka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mi blog się nawet podoba :p
Mój wcale nie jest lepszy.. :bag:
Zauważyłam, że nie podobają Wam się notki z tymi zdjęciami. A mi się właśnie podobają. Są orginalne. I takie.. Po prostu fajne.
Trzymaj tak dalej. Tylko może na prawde bardziej filozfuj :D
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Tylko może na prawde bardziej filozfuj
Ha widzisz! od początku wiedziałam! xD

Teraz weszłam... No i... notki ciągle takie same xD Widać do pisania tego co masz w środku, a nie co masz w szkole cię nie namówię. I teraz za dużo nawsadzałeś tych miśków. Sttrona się dłuzej łąduje... Wszystko w granicach rozsądku!
 
Do góry