Moi rodzice nie akceptują mojego wyboru

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To Ty Vampir91 znany później jako Angel91? Chyba bardzo lubisz to forum, ale nie uczysz się na błędach i nadal piszesz prowokacje i inne pierdy.

Jak tak to duzo ma tych nickow, moze caly czas go banuja :lol::lol: Jak mam byc szczera, to wcale sie nie dziwie :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tutaj chyba totalitaryzm jest, banują mnie za wyrażanie swojego zdania i to w cenzuralny sposób :D

Jaki totalitaryzm ? Zamaist naprawde komus doradzic, to mam wrazenie, ze Ty robisz sobie jaja, ewidentne i nic nowego do tematu nie wnosisz. Jakby sprawialo Ci przyjemnosc wchodzenie na forum i dogryzanie innym. Jeszcze chyba w zadnym temacie nie widzialam, zebys cos sensownie napisal, z szacunkiem dla innych. Maja dawac Ci sobie ulzyc, przez wyzywanie ? Przypominam sytuacje z moim chlopakiem i kto zaczal.
 
M

Machoman

Guest
Jaki totalitaryzm ? Zamaist naprawde komus doradzic, to mam wrazenie, ze Ty robisz sobie jaja, ewidentne i nic nowego do tematu nie wnosisz. Jakby sprawialo Ci przyjemnosc wchodzenie na forum i dogryzanie innym. Jeszcze chyba w zadnym temacie nie widzialam, zebys cos sensownie napisal, z szacunkiem dla innych. Maja dawac Ci sobie ulzyc, przez wyzywanie ? Przypominam sytuacje z moim chlopakiem i kto zaczal.

W tych działach są tak głupie tematy, że innych odpowiedzi się nie spodziewaj :D
 
A

Aulelia

Guest
Jak tak to duzo ma tych nickow, moze caly czas go banuja :lol::lol: Jak mam byc szczera, to wcale sie nie dziwie :)

Ja go cały czas raportuję - i widzisz, nie ma już jego postu. Nigdy nie odpowiadaj na takie prowokacje, nigdy. Tylko raportuj, żeby nie było śmietnika na forum. Wkurzają mnie tacy goście. Ale muszę przyznać, że raz jedyny udało mu się coś fajnego napisać, mimo że wulgarnego w tym temacie: http://www.forumowisko.pl/topic/166805-licealna-milosc/ , dałam nawet plusik.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
W tych działach są tak głupie tematy, że innych odpowiedzi się nie spodziewaj :D

Niektore tak, lecz sa tez takie, gdzie ludzie ewidentnie potrzebuja pomocy.

Heheh, po ta sa wlasnie raporty, lecz niektorzy jak widac maja swoje sposby by wrocic na forum :(

moj chlopak probowal ale z tego co wiem nie udalo mu sie.



aaaa to dzieki Tobie nie ma tego postu, ciesze sie, ale czesto raportowalam i takie glupoie posty nadal byly
 
A

Aulelia

Guest
Nie róbcie offtopu... Kapusia? Nie jestem kapusiem, Ty jesteś prowokatorem, który NIC nie wnosi do tematu- no, poza tamtym wierszykiem, bo był spoko i nawet adekwatny. A poza tym przyznałeś, że nudzi Ci się, dlatego tak piszesz.

MUSISZ ZROZUMIEĆ, ŻE OBRAŻASZ INNYCH I NIE PISZ DO MNIE W TEN SPOSÓB - PISZ ROZSĄDNIEJ ALBO WCALE.
 
M

Machoman

Guest
"Czego pragną kobiety", można podczepić, strzelić milion postów, a i tak się niczego nie dowiemy ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ok, nie bede juz karmic tego trolla bede go ignorowac :) Tak jest najlepiej.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Niby tak. Ale mnie wygląda na maminsynka :) Taki za bardzo przywiązujący wagę do rodziny :)
23 letni chłopak jest uzalezniony od rodziców, tym bardziej jesli jeszcze sie uczy. Co on moze dać tej kobiecie oprócz seksu?
Czy ona bedzie finansowała jego naukę, czynsz za mieszkanie? Czy bedzie go ubierac az ukonczy studia?
Uwazam że zbyt szybko wszedł w taki układ, dokad jest uzalezniony od rodziców nie ma szans na utrzymanie tego zwiazku. Takie jest moje zdanie.

"Czego pragną kobiety", można podczepić, strzelić milion postów, a i tak się niczego nie dowiemy

Zaryzykuj i załóż może coś Cie jednak zaskoczy. :p
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
23 letni chłopak jest uzalezniony od rodziców, tym bardziej jesli jeszcze sie uczy. Co on moze dać tej kobiecie oprócz seksu?
Czy ona bedzie finansowała jego naukę, czynsz za mieszkanie? Czy bedzie go ubierac az ukonczy studia?
Uwazam że zbyt szybko wszedł w taki układ, dokad jest uzalezniony od rodziców nie ma szans na utrzymanie tego zwiazku. Takie jest moje zdanie.

Nie no... Słonko, nie przesadzasz? :) Student to zaraz bezrobotny i bezwartościowy darmozjad? <_<
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Nie no... Słonko, nie przesadzasz? :) Student to zaraz bezrobotny i bezwartościowy darmozjad? <_<
Też studiowałam i pracowałam ale nie wyobrażam sobie abym za tamte zarobki mogła utrzymac drugą osobę. Nie wiemy czy ta pani nie ma dzieci, bo to dodatkowo komplikuje sytuację chłopaka. Ogólnie nie ma lekko.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Też studiowałam i pracowałam ale nie wyobrażam sobie abym za tamte zarobki mogła utrzymac drugą osobę. Nie wiemy czy ta pani nie ma dzieci, bo to dodatkowo komplikuje sytuację chłopaka. Ogólnie nie ma lekko.

A czy on ją musi utrzymywać? Czy to taka ofiara losu, że pracy nie ma? :)

Herbatki? :]
 
Do góry