modyfikacje ciała

Status
Zamknięty.

deeking

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
blee.. to nie dla mnie, trzeba miec nie zle pod kopula zeby cos takiego robic, pomyslec tylko jak bedzie sie wygladalo za 40 lat
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Buahahhah xD Leżę xD
Słyszałam o rozcinaniu języka, ale o członku nie x)) Masakra... Mnie to osobiście brzydzi, no ale jak ktoś chce... jego ciało.

Co do innych "ozdób" to zgodzę się z czera, że umiar jest najważniejszy. Osobiście nie zrobiłabym sobie tatuażu, ani kolczyka, ale np. taki jeden u faceta... :sexy: (byle nie na członku :bag: ). Tak samo podobają mi się u kogoś małe tunele w uszach, natomiast gdy ich średnica robi się większa to już wyglądają paskudnie...
 

kaskapracz

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
881
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
warszawa
Ja ma 1 tatuaz kolczyk w wardze, jezyku i 6 w uszach. Kazdy ma inny gust jednemu sie to podoba innemu nie i uwazam ze to jest prywatna sprawa co robi sie z wlasnym cialem a innym nic do tego! Mam kumpla ktory ma tatuaze na calym ciele 20 cos kolczykow na samej twarzy i rozciety jezyk i nie oceniam jego ze wzgledu na jego wyglad! Wedlug mnie o wiele gorzej wygladaja faceci nafaszerowani sterydami!!!!
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Nic innego poza tatuażem bym Sobie nie Zrobił..Tatuaż posiadam i tylko to mi sie podoba jak to nazwano w modyfikacjach Ciała..A Rozciaganie uszu czy nawet Członka :mruga: to juz przesada :]
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Kolczyki czy tez tatuaże- nic do tego nie mam.
Oczywiście jeśli wszystko jest z umiarem.
Ale te wszystkie rzeczy wyżej wymienione to już przesada.
Głupota.
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
?
Jak tak czytam wasze wypowiedzi to mi sie plakac chce;P sa ludzie ktorych pasja jest modyfikacja ciala i podoba im sie to. oni nie robia tego dla szpanu tylko dla siebie a to jak oni beda wygladac za 40 czy 50 lat to juz tylko wylacznie ich sprawa:) kolczyki zawsze mozna wyciagnac tyle ze zostaja pote male blizny, tatuaze zostaja na cale zycie-jesli osoba decyduje sie na tatuaz czy tez tatuaze to chyba nie jest taka glupia i wie ze to nie jest jakis tam obrazek ktory bedzie mozna usunac tak po prostu:) no ale nie da sie ukryc ze sa ludzie ktore z modyfikacja przesadzaja...rozciaganie uszu czy wsadzenie implantow w renke to pestka w porownaniu z calkowita przemiana nie wiem czy jazycie kobiete ktora po modyfikacji wyglada jak kot (w doslownym slowa znaczeniu)...o tym mozna powiedziec ze jest okropne czy tez ochydne;P
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Aktualnie można już usunąć tatuaż nie pozostawiając żadnego śladu na skórze z tym, że jest to operacja bardzo droga. Z biegiem lat bardzo ale to bardzo stanieje ;)

Jak się decyduję na tatuaż to wiem co chcę zrobić, coś co wiąże się z moim światopoglądem - uważam że jest on na tyle dojrzały, że nie będę go zmieniał, niczego nie jestem tak pewny w życiu.

Nie rozumiem zupełnie tatuowania się w jakieś wzorki, tribale czy krzaczki, kiedyś może i to miało znaczenie ale teraz to po prostu 'szpan i lans'.

Mam prawie uzbierane na tatuaż na całe plecy, następnie robie sobie na ramionach i na brzuchu, więc widzieć to będą tylko kiedy będę chciał ja ;)
 

Ko_Ora

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Przerabiane się na zwierze czy cos innego to nie jest modyfikacja tylko jest to normalnie chore. Nie wkladajcie wszystkiego jednego worka. Ja np mam tunele i pare kolczykow, tatuaz i nie uwazam sie za debila. Wszystko rozplanowane dobrze zrobione nie musi od razu byc porażką. Kazdy robi to co chce i jest to indywidualna sprawa kazdego czlowieka.
 
K

kinga_sc

Guest
ja mam tylko dwa tatuaze, czyli malutko i mysle moze nad trzecim, w sumie juz nawet postanowilam tylko czasau i kasy chwilowo brakuje

a co dkolczykow, to jakos nie lubie sie kolczykowac mam tylko 3 w uszach:D
 

agooha

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nad tatuażem się nie zastanawiałam, ale kolczyki lubię i myślę czy by sobie wargi nie przekłuć i rąbnąć takie ładne kółeczko :D
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
Popieram że to jest chore jak można tak niszczyć i oszpecać swoje ciało tego nie rozumiem :/


Ale przebijanie sobie ust igłami?! Nienormalne.


Jezu to straszne! Zobaczcie fotyy....


O masakra, brak słów...A ci co sobie penisy "modyfikują" to jacys kompletni debile...A ten jaszczór, jak napisał ktoś wyżej to też ładnie ma..:/


blee.. to nie dla mnie, trzeba miec nie zle pod kopula zeby cos takiego robic, pomyslec tylko jak bedzie sie wygladalo za 40 lat


Szczerze mówiąc, nie wiem, jak mozna sie tak niszczyć... :/ przecież to jest okropne :skrzywiony:
myśle tak jak oni^
TO JEST OKROPNE
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
ja miałam kiedyś taką fazę, że wypalałam sobie na ciele różne znaki. tak z głupa, o, lubię takie rzeczy. ^^
pozostała mi po tym tylko blizna w kształcie gwiazdki na biodrze. ;p
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
?
Ale macie problemy...jak wam sie to nie podoba to zachowajcie to dla siebie a nie od razu wyzywać od "debili", chca modyfikowac ciala to niech to robia to ich cialo a nie wasze... i ich problem
 
K

kinga_sc

Guest
Ale macie problemy...jak wam sie to nie podoba to zachowajcie to dla siebie a nie od razu wyzywać od "debili", chca modyfikowac ciala to niech to robia to ich cialo a nie wasze... i ich problem
no i popieram

to nie wasze cialo, a nasze wiec co wam do tego? jak my chcemy miec tatoo na pol plecow to nasza sprawa

niektorzy robia to dla mody inny z innych powodow, wiec co tu duzo gadac?
to tak ktos lubi gumisie a ktos smerfy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry