Modne inspiracje

różowapantera

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
75
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o moje inspiracje :sexy:
Staram się być konsekwentna. Lubię mieszać style, ale rzeczy w mojej szafie mają określony charakter. Nie lubię przypadkowości, nagłych zrywów mody. Właściwie moje nowe zakupy są zwykle bardzo podobne do tych, które już mam. Kiedy przeglądam stronę któregoś z moich ulubionych sklepów i widzę nowe trendy, nigdy nie mam wątpliwości, czy to dla mnie. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy kupić kardigan zapinany na guziczki, bo to zupełnie nie w moim stylu.
jeśli widzę, ze coś modnego jest w danym sezonie- pewne jest, ze nie wymienię całej garderoby, bo to czy tam to jest modne.

Lubię przeglądać blogi modowe, katalogi.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Ja się zdaję na własny gust. Zakładam to co akurat wpadnie mi w oko. Jakoś szczególnie ulegam trendom. I chyba na dobre mi to wychodzi. Oto na przykład mój ostatni nabytek. Jak wam się podoba?:)
 

Attachments

  • 300_0_productGfx_e9144918269f27c6439f45ff51d23073.jpg
    300_0_productGfx_e9144918269f27c6439f45ff51d23073.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 9

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja tez nie lubie koszulek z twarzami jakis osob, nawet znanych, ale co kto lubi :)
 

różowapantera

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
75
Punkty reakcji
0
a przy wyborze jeansów czymś się kierujecie, macie tak jakieś natchnienie i kupujecie czy wyszukujecie, przebieracie? Co was musi zainspirować do ich zakupu?
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
a przy wyborze jeansów czymś się kierujecie, macie tak jakieś natchnienie i kupujecie czy wyszukujecie, przebieracie? Co was musi zainspirować do ich zakupu?
hmm ja lubie pewien okreslony kroj jeansow - nie lubię luźnych, których prawie nie czuję, nie lubię wielkich nogawek, ale oczywiście nie lubię też zbyt obcisłych.

JAk oglądam jeansy i któreś już tam jakoś mi się podobają to biorę je w łapę i porównuje z tymi co mam na sobie (najczęściej jak idę kupować jeansy to właśnie wkładam jakieś ulubione jeansy, aby mieć porównanie). Optycznie czasem ciężko mi ocenić np. szerokość nogawek więc często przykładam jedno do drugiego. Jak wyglądają, pod względem gabarytów, w miarę podobnie do tych co mam (czyli podobna szerokość nogawek, podobna długość "do kroku" itd.) no to biorę do przymierzalni.

No a w przymierzalni jak już włożę "górę" spodni na tyłek i pojawi się takie: "noo, wygodnie" (coś mniej więcej tak jak się na wygodnym fotelu siada :D), to znak, że można zrobić końcowe rozpoznanie. Rzut oka na lustro - jak coś mi nie siądzie na oko, to zabieram ten kawałek szmaty do kasy ;)

Nie mam całej galerii jeansów typu: luźne, obcisłe, proste nogawki, dzwony :D Raczej wszystko na podobne kopyto - różnią się jedynie kolorem i jakimiś tam detalami. Z marek to lubie Levisy bo właśnie nie wiedzieć czemu większość modeli bardzo dobrze leży, choć też bardzo często nie patrzę na markę bo a nuż się okażą wygodne :)

No ale znając życie to jako facet pewnie inaczej kupuję więc pewnie niewiele Ci moje wypociny dadzą ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Największym hitem w świecie mody stała się włoska biżuteria BIGI. Jest to biżuteria, którą komponujesz samemu, dobierając koraliki lub Charms'y do bransoletki, albo naszyjnika. Taka bransoletka zamarzyła się mojej żonie. Jakiś czas temu kupiłem jej bransoletkę - bazę do koralików i teraz co jakiś czas staram się dokupywac koraliki
Ehehe, wedle różnych teorii, faceci to duże dzieci. A kobiety, ja się pytam, to co ? :D Koraliki, z których się buduje bransoletkę ? To brzmi niczym klocki Lego, czy zbieranie żołnierzyków, figurek itp. :D :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Pisalam juz, ze ogolnie to nie przepadam za zakupami , zupelnie jak wielu facetow - ok, pisalam :p Najbardziej wlasnie jednak nienawidze kupowac jeansow, czasem sie tyle naprzymierzam, ze szok, a ja wlasnie tego nie lubie :) Czesto jest np tak, ze w pasie to luksus, nie ma z tym problemu (chociaz wiadomo zdarza sie tez, ze sie nie dopna , bo troche za male w pasie), a nogawki np za dlugie lub inne defekty. Ciezko mi dobrac spodnie, oj ciezko, widocznie mam specyficzna sylwetke :D
No ale nawiasem mowiac, to najciezek dobrac mi buty.. na obcasie.. ale nie z tego wzgledu ich nie nosze, lecz po prostu nie lubie takich butow :) ale nie raz z ciekawosci przymierzalam wiele butow na obcasie czy szpilek i zadne nie byly dobre lub moze jedna para na wiele, mimo ze dobieralam pod swoj rozmiar :] mozna powiedziec, ze mam wysokie podbicie czy jak to tam sie zwie :p
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
a przy wyborze jeansów czymś się kierujecie, macie tak jakieś natchnienie i kupujecie czy wyszukujecie, przebieracie? Co was musi zainspirować do ich zakupu?
Wybieram bardzo niskie biodrówki. Najlepiej rurki, dość obcisłe. Mogę je nosić do butów na obcasach, które uwielbiam.
Odstępuję od tej zasady jedynie latem, kiedy zaopatruję się w jedną czy dwie pary szerszych spodni, z nisko naszytymi na tyłku kieszeniami. Takie z kolei pasują do obcisłych topów i bokserek oraz japonek.

Baczną uwagę zwracam też na materiał. Preferuję grubą bawełnę, bez jakichś sztucznych domieszek, elastanów i innego diabelstwa :)
 

Koralek

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja niespecjalnie podążam za modą. Lubię ubrania, które mi pasują i w których dobrze się czuję. Nie ubieram sie wyzywająco ani w ostatnio modne ubrania które wyglądają dla mnie w sumie jak szmaty. Nie wiem jak można to kupić.
Inspiracje czerpię podpatrując inne osoby i z internetu, blogów i portali.
inspiracje
trendy
 

wloczek86

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/nowe-buty-kozaki-new-look-40-okazja-zara-river-new-i1424493849.html
ZAPRASZAM CENA DO NEGOCJACJI POLECAM
 

asaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zwracacie uwagę na modę, trendy, na to co obecnie się nosi?
Gdzie poszukujecie modnych inspiracji? macie jakieś swoje ulubione marki, które dyktują Wam kanon ubioru?

Ja ostatnio odkryłam bransoletki Shains - znalazłam na to gdzieś w necie na amerykanskich stronach lifestylowych - nosza je rozni znani (czytalam, ze j. depp) - strasznie mi sie spodobaly choc wczesniej czegos takiego nie widzialam - genialny pomysł ekologiczne bransoletkij z wczepianymi literami - mozesz pisac co chcesz - ja mam teraz napisane "kochaj mnie" - jak pokazuje ja swojemu facetowi to juz wie co ma robic:) A jak...
Jak przyszła przesyłka byłam zachwycona bo w rzeczywistosci wygladaja swietnie. Inspirujace!!!
 

Truman

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Rzeczywiscie na żywo wyglądają dużo lepiej.

Strasznie się wkręciłam w te Shainsy codziennie rano wymyślam, co by tu dziś napisać...

Ostatnio potrzebowałam motywacji do działania, bo jakoś ciężko mi się było zebrać do jakiejkolwiek roboty. Rano ułożyłam sobie napis "weź się do roboty" i jakby mnie ktoś kopnął w 4 litery, załatwiłam rzeczy, które ostatnio wciąż odkładałam "na później".
 
Do góry