Modne inspiracje

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Zwracacie uwagę na modę, trendy, na to co obecnie się nosi?
Gdzie poszukujecie modnych inspiracji? macie jakieś swoje ulubione marki, które dyktują Wam kanon ubioru?
 

agata355

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
wydaje mi sie, że wyznacznikami mody ulicznej młodych dziewczyn sa obecnie takie marki jak przede wszystkim reserved czy ewentualnie top secret.

osobiscie, moja ulubiona pora roku jesli chodzi o ubior, jest... zima, bo tu mam jasno sprecyzowany styl. Musi byc ciepło i charakternie. Ciepła, wyrazista czapka, zamiast płaszcza - ładna pół-sportowa kurtka, płaskie kozaki, rękawiczki. a propos rekawiczek -az musze sie pochwalic, co wyszukalam - moj najnowszy zakup na ten sezon: http://coconti.com/produkty/31-rekawiczki-bianca :D:D

heh, juz nie moge doczekac sie pierwszych sniegów:d
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja dodałabym obok reserved także Big Star. To chyba najbardziej znane salony w centrach handlowych.
 

kirasa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja dodałabym obok reserved także Big Star. To chyba najbardziej znane salony w centrach handlowych.

Pomijając wymienianie marek to w modzie zdecydowanie są kraty, dlatego zakupilam sobie sliczny kraciasty pasek. Zresztą warto, bo jak wiadomo, krata nawet jak zniknie to szybko wróci to modowych insppiracji. Mój jest ze sklepu BREMI
 

Attachments

  • mini.php (23).jpg
    mini.php (23).jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 16

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
jezu wstrętny ten pasek! fuj fuj!


TO Secret- nigdy nic nie kupiłam nic tej marki

Reserved - lubię ich za przystepne ceny i w miarę fajne fasony


Big Stara- pamiętam z dzieciństwa, później gdzieś zniknął, a to fajna marka była


Polecam Zarę, Mango...


Inspirację czerpie z obserwacji ludzi na ulicach :) polecam takie obserwacje właśnie w galeriach handlowych.
 

różowapantera

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
75
Punkty reakcji
0
kirasaświetny pasek-mnie podoba się ;) nie słuchaj ich . Co do kraty to zgodzę się z tobą, ze krata w tym sezonie jest bardzo modna <wow>k: dodałabym tu jeszcze wszechobecna dzianinę.

Z tego co wyczytałam w jednym artykule to w tę zime będziemy ubierać się warstwowo i dodatkowo otulać ogromnymi szalami. W kwestii okryć wierzchnich będziemy mogli wybierać między sportowymi kurtkami, kultowymi drelichowymi parkami, militarnymi płaszczykami czy skórzanymi kurtkami. Brzmi fajno ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Big Stara- pamiętam z dzieciństwa, później gdzieś zniknął, a to fajna marka była

może faktycznie zniknął ale znów odrodził się na nowo. Widziałaś nową kolekcję BERLIN?
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Big Star jest oklepany. Mają zawężoną kolekcję, nie pozwalającą na zbytnie szaleństwo pomysłów. Dla mnie ta marka mogłaby nie istnieć.
Uwielbiam Zarę, Top Shop, Sisters Point.
Top Secret ma fajne fasony, ale tkaniny tragicznej jakości. Podobnie Reserved. Stawiają na minimalizowanie kosztów i ciuch po dwóch praniach jest do wyrzucenia. Torebki też są nie najlepszej jakości.
Warte uwagi jest Mohito, choć z tą jakością też nie jest do końca tak, jak powinno, zwłaszcza torebek. Uwielbiam też Trolla i Cropa, choć w tym drugim trudno o mój rozmiar spodni (większość jest za duża i za któtka).

Przy okazji - pasek powyżej jest okropny. Taka kratka była modna ponad rok temu, poza tym na kilometr wieje tandetą. Wygląda, jakby był kupiony na wyprzedaży w Biedronce...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Jeśli uważasz że marka Big Star mogłaby nie istnieć, to mam wrażenie że danwo tam nie byłaś. Jeśli lubisz sister czy top secret to napewno nowa kolekcja Berlin znalazła by w Twoich oczach uznanie. To jest nasza rodzima marka i czasem warto ją wspierać.
zresztą jak jej nie znasz to polecam obejrzenie chociażby tutaj
http://www.youtube.com/watch?v=_sUh-9of5SQ&feature=player_embedded
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Nie przemawiają do mnie trampeczki, kraciaste koszule, krótkie dwurzędowe kurteczko-płaszczyki ani bluzy z kapturkami i meganapisami. Ani też buty na "traktorach" czy nastroszona fryzura. A połączenie obcisłej katanki z białą koszulą i dżinsami jest tragiczne...
Reasumując: zdania nie zmieniłam.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Zwracacie uwagę na modę, trendy, na to co obecnie się nosi?
Gdzie poszukujecie modnych inspiracji? macie jakieś swoje ulubione marki, które dyktują Wam kanon ubioru?

nie, nie zwracam uwagi na to co modne, bo pewnie bym wydala na to duzo kasy, a poza tym duzo 'modnych' rzeczy odpycha mnie.. no trudno.. moze mam kiepski gust :D np stylisci chyba czasem zaczynaja laczyc ze soba dosc odwaznie kolory, a mi sie to za nic nie podoba.. nie lubie tak 'rzucac sie' w oczy :]
jezeli chodzi o rzeczy w kratke to tak srednio je lubie./
czasem jak cos mi sie bardzo spodoba to kupie cos w markowym sklepie, ale raczej nie zara... z tego co wiem to drozyzna i nie podoba mi sie blech.. raczej c&a czy np moodo.. a czasem w lumpeksie, np ostatnio dorwalam tam sliczne tuniki.. ale ja i tak rzadko kupuje ciuchy :) raz na pare miechow kupuje jakos konretniej . a tak nic moge nie kupowac.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
raczej c&a czy np moodo.. a czasem w lumpeksie.
W SH masz zdecydowanie lepszą jakość, niż w Moodo, w którym rozwalają się zamki, a wszelkie możliwe nity są wklejane i na wpół przerdzewiałe. O jakości kurtek czy płaszczy to już nie wspomnę...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
W SH masz zdecydowanie lepszą jakość, niż w Moodo, w którym rozwalają się zamki, a wszelkie możliwe nity są wklejane i na wpół przerdzewiałe. O jakości kurtek czy płaszczy to już nie wspomnę...

No bo nawet w lumpeksie mozna znalezc perelki :) Hm jezeli chodzi o moodo to tam raczej bluzki kupowalam , raz sweter, ale teraz widze, ze jakos no coz srednia, ale poki sie nie rozwali jest ok, a takie niedoskonalosci jakos przetrzymam o ile sie nie rozleci jak mowie :)
a kurtki to roznie kupowalam, czasem nawet na warszawskim stadionie.. zazwyczaj ludzie mysla ze jak kupi sie tanio to juz slabiutka jakosc, ale to zalezy, bo mi sie niektore rzeczy naprawde tanio udalo kupic, a jakos jest super i sluzy na wiele lat
np plaszcz mam z camieu i cena moze nie jest najtansza ok 260 zl chyba, ale sluzy mi juz chyba 3 lata, jedynie troche przytylam i bardziej opiety , a tak ok ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja też odwiedzam lumpki ale jeśli szukam trendów to zdecydowanie odwiedzam sklepy w centrach handlowych. jednak zawsze mam te swoje ulubione i w nich zawsze coś znajduję

co jest według Was teraz w modzie? jaki styl?
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
co jest według Was teraz w modzie? jaki styl?
Indywidyalność. Połączenie minimalizmu i jednocześnie gry dodatkami. Postawienie na jeden mocny akcent i dobudowanie do niego ciekawej całości.

Co do stylu ogólnie: za dużo jest na ulicy sklonowanych osób, noszących to samo w ten sam sposób. Wybije się i zostanie zauważona zawsze ta, która doda (albo odejmie :) ) coś od siebie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
imawoman o gustach się nie dyskutuje ale o modzie można. Każdy z nas ma inny styl, ubiera się w innych sklepach. i w tym cała atrakcja że można podyskutować :D
a jak Wam się podoba taka modna inspiracja?
162861_465919452820_79842727820_6147435_6438806_n.jpg
 
Do góry