Modlitwa o miłość..

ciapa

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
link usunięty nagroda przyznana
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
 

Pietras311

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Kościerzyna
Jeżeli na prawdę pragniesz prawdziwej miłości znajdź sobie osobę, która Ciebie kocha, lecz Ty jej nie kochasz i módl się, by Bóg nauczył Ciebie ją kochać. Wtedy będziesz szczęśliwy. :)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Moim zdaniem można, ale nie w sposób taki, żeby ona odwzajemniła sama z siebie. Bóg nie miesza się w sprawy ludzi w bezpośredni sposób. Jego działanie jest ukryte. Jeżeli modlilibyśmy się o pewną osobą, to mógłby nam dać siłę, abyśmy sami byli zdolni zainteresować sobą drugą osobę. Modlić się można o wszystko, ale nie tylko do Boga. Do aniołów i patronów też, oni też pomagają jeżeli poprosimy ich o pomoc. Modlitwa często daje efekt w każdej dziedzinie.
 

Le'a

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
220
Punkty reakcji
3
Nie ma testów przepowiadających długość życia.
Biała magia tym się nie zajmuje, a od tej drugiej "ciapo" trzymaj się z daleka.

Ciekawe jest w tym wszystkim to w co wierzymy: jeśli wierzysz w modlitwę o miłość konkretnej osoby i gorąco się modlisz, to spełni się.
Nasz umysł wszystko załatwi.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Każdy czlowiek ma wolą wole i wolny wybór..To czy mozna modlić się o to by wybrana osoba odwzajemniła nasze uczucie? czy Bóg moze 'nakłonić' ją do tego, by odarzyła nas odwzajemnionym uczuciem? Modlitwa ogólnie o miłość-tak.. ale czy można o KONKRETNĄ osobę?


Chce tylko poznać Wasze zdanie na ten temat..

Zamiast odwoływać się do Boga, należy wziąć sprawy w swoje ręce.
Kochasz kogoś i chcesz zwrócić na siebie Jego/Jej uwagę po prostu zrób coś, abyś został/a zauważony/a. Bóg ani modlitwa Ci w tym nie pomoże. Miłość także przychodzi sama - czasem stopniowo, a czasem gwałtownie, jedno pozostaje niezmienne - obiekt uczuć musi mieć o nas pojęcie.
 

Majordomus

Departament ds. kontroli używania mózgów
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
1 281
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Łódź
[quote name='le'a' timestamp='1326896296' post='2895628'] Nie ma testów przepowiadających długość życia. Biała magia tym się nie zajmuje, a od tej drugiej "ciapo" trzymaj się z daleka. Ciekawe jest w tym wszystkim to w co wierzymy: jeśli wierzysz w modlitwę o miłość konkretnej osoby i gorąco się modlisz, to spełni się. Nasz umysł wszystko załatwi. [/quote]

"Biała magia" - nie ma czegoś takiego.
Umysł, modlitwa, wiara w miłość - pachnie trochę pogaństwem ;)
 

keicam

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm troche przestoju widzę ale mam inne pytanie do Was - czy sądzicie, że jeśli już spotkałem tą miłość, jesteśmy razem, to czy modląc się do Boga o pomoc itp itd Bóg mi pomoże. Tzn chodzi mi o to, że "zerwaliśmy" ale już wcześniej sie taka sytacja zdarzyła, modliłem się, i po nie całych 2 tygodniach wróciliśmy do siebie. Teraz sytuacja sie powtórzyła, znowu nie doceniłem tego, że mam cudowną dziewczynę. Dziewczynę, z którą jestem niecałe 1,5 roku a wcześniej 2 lata za nią ganiałem( dostając 3 albo 4 , juz nie pamietam xD, kosze). Więc o to sie tyczy moje pytanie - czy Bóg znowu mnie wysłucha?
 

misia1608

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
a czy mozna sie modlic o milosc chlopaka ktory ZASTANAWIa sie nad pojsciem do zakonu?Ja wiem ze to ten jedyny i dlatego chce sprobowac zawalczyc o niego bo mam nadzieje ze on zrozumie ze to nie dla niegoMoj chlopak mial problem z alkoholem i narkotykami i jego rodzina modlila sie za niego zeby z tego wyszedl i ja pozniej takze sie o to modlilam zeby udalo mu sie z tym skonczyc..postanowilam nawet przestac pic w jego intencji. I od tamtej pory jest trzezwyNawet jego mama mi powiedziala ze chyba Bóg postawil nas na tej samej drodze zebysmy byli razem bo dzieki mnie sie zmienilOdkad dowiedzialam sie ze zastanawia sie czy isc do zakonu to wciaz sie modle o jego milosc do mnie zeby zrozumial ze nie czul powolania.. i wlasnie niedawno znalazlam modlitwe do sw Jozefa i zaczelam sie modlic o dobrego meza zeby cos zrobil bo jezeli to On ma byc moim mezem zeby sprawil zebysmy dalej mogli byc razem bo nie wyobrazam sbie zycia bez niego Nigdy nie bylam tak pewna ze to ten wlasciwy jak teraz.. Wierze w to, że to on jest mi pprzeznacziny na mojego meza, bo było wiele sytuacji po drodze, kiedy już chcialam sie z nim rozstać, a jednak trwalam przy nim i wybaczylam mu jego bledy Mam nadzieje ze ta modlitwa cos pomoze i ten chlopak zrozumie ze jestesmy dla siebie stworzeni bo dzieki nie mu zrozumialam co to wiara w Boga ze on moze dzialac cuda
 
Do góry