Mistrz Przekazu

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Pragnę zapoznać waszą opinię, wasze doświadczenia podczas odsłuchiwania utworów waszego mistrza przesłania, a zarazem poznać wasze uczucia co do niego. Znam wielu wybitnych mentorów zmieniających w moich oczach świat na lepsze, pozwalają mi nabrać dystansu do otoczenia, oraz uzyskać zapęd do poprawy popełnionych przeze mnie błędów. Uwielbiam zapuszczać sobie po godzinach solowe krążki Elda, wówczas na biurku niepozorna lampka delikatnie oświetla powierzchnię mego pomieszczenia, wieża nie przekracza zakresu głośności więcej niż 13 tonów, a na zewnątrz krople deszczu opadają po szybie lecąc wraz z podmuchem delikatnego wiatru. Nie mam na co narzekać. Pozwolę sobie wymienić Ostrego do mentorów przesłania, zarówno jak i PiH'a. Podczas wsłuchiwania się w treść, oraz odczuwania bębnów czasem mam zamiar odlecieć z uniesienia.
 

crewbass

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
GWC
zgodzę się z Pih'em i Eldoka co do ostrego to się nie wypowiem bo nie znam...
wg mnie Cirson z B-stoku jest świetny słuchając utworów "Martwy punkt" lub "Jak to jest" chce mi się żyć
chce mi się walczyć o jakieś wyższe wartości
wg mnie Cirson jest jednym z najlepszych raperów z podziemia
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Dla mnie zawsze mistrzem przekazu będzie Łona. Jego niezwykle optymistyczny pogląd na świat, wesołe, mądre kawałki sprawiają, że sam z siebie się usmiecham :)

Jeśli potrzebuję czegoś reflekcyjnego wtedy puszczam znanego Eldo i najlepszego rapera, wg mnie, z podziemia - Ensona.
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
kiedyś Peja, hm .. PFK. dziś Eldo, Pih.
 

jonitz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
283
Punkty reakcji
1
O.S.T.R, Łona, Fisz.
czysta prawda by Ostry, optymizm by Łona, refleksje by Fisz ;)
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Czy Eldo jest mistrzem przekazu ? Myślę, że nie aczkolwiek człowiek jest wielki. Lubię posłuchać, szczególnie gdy nastaję czas Rapu, czyli na Jesień. Klimatycznie. Tupac. I nic więcej nie dodam do Niego. Fisz, Magik i słynny "telewizor".
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
W czasach gdy zaczynałem słuchać rapsów dla mnie najważniejszy przekaz wychodził z pod piór chłopaków z molesty ewenement, to wtedy był dla mnie autorytet i cała prawda o życiu...
 

Diamond_girls

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mistrzami na zawsze będą: Pih, Eldo. O.s.t.r, Pezet, Malolat, Tede, Plomien 81, Nowator, Fisz, Peja, Doniu, Borixon, Firma, DKA, Owal, Paktofonika,Molesta, K44, i wiele, wiele innych a nawet mezo ktory jest juz nie modny. ;D
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
nie jest nie mody ale to temat/dzial o raperach . wiec cos takiego jak mezo doniu nowator dka itp wypada.....
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Może Mezo nie robi rapu ale miał flow. Na tle innych "raperów" typu Liber, Doniu, Emcedwa itp. to jednak był najlepszy ... Jego początkowe kawałki, które się zaczęły ukazywać nie były znów takie złe, no ale nie trzymały się kryteriów wyznaczonych przez kręcący się wówczas rap. Wtedy byłby obiecującym raperem, wystarczyło bardziej dopracować tekst, jakiś mocniejszy beat... No, ale to było kiedyś bo teraz nie ma co gadać o nim :)
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
Mezo gdyby nie poszedł w strone komercji i robienia rapu dla pieniedzy a nie dla siebie (tak jak Tede -ch.uj), moze nie bylby jakims super raperem, ale na pewno lepszym niz jest teraz.
 

jonitz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
283
Punkty reakcji
1
Mezo gdyby nie poszedł w strone komercji i robienia rapu dla pieniedzy a nie dla siebie (tak jak Tede -ch.uj), moze nie bylby jakims super raperem, ale na pewno lepszym niz jest teraz.
tyle, że Tede dalej robi jakotaki rap, a mezo pop. teraz mezo jest po prostu je.banym sprzedawczykiem, czyli żadnym raperem, mógł być kimś ale sam to zje.bał.
 

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Peja, Ostr, Eldo, Magik, Onar, Pezet, Fokus, Rahim, Hst, Massey. Ich teksty trafiaja do mnie najbardziej. Ostatnio po tym co napisał paczka zacząłem jeszcze uważniej słuchać tekstów łony :papa:
 

Noisy

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Katowice Tauzen
Oczywiście Magik on miał ten dar i umiał przekazywać co czuje . Nie sprzedał się jak kilku raperów nie będę wymieniał ale pewnie wiecie miejwięcej o kogo chodzi.
 

skrent88

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Eldo, Pih, Jotuze, Chlopaki z Ewenementu, Zipy z W-wa - mistrzowie przekazu bezposredniego mowia wprost co lezy na wątrobie...
Jednakze jaraja mnie jak poeci polskiego rapu ktorzy bawia sie slowem i zawieraja w swoich kawalkach glebie w pozornie plytkich tekstach
W moim mniemaniu mistrzami sa Łona , L.U.C, Magik

Jesli znacie kogos jeszcze kto bawi sie w poete w hiphopie byl bym wdzieczny za propozycje
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Zawsze przed snem aż do znużenia odsłuchuję sobie Grammatika lub solowe krążki Eldoki . Niekiedy poleci Molesta tak dla wiary w lepsze jutro . No i na koniec nie mogło zabraknąć Pih'a z albumem ' Kwiaty Zła ' i tak żeby nieco się pobujać Pezeta.
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Na pewno Eldo, to dla mnie numer jeden niezmiennie. Kocham te jego refleksyjne kawałki, jak słucham "Pamiętam jak" to zawsze mi się łezka w oku kręci, bo przy niej pięknie się wspomina wszystko. Ogólnie jego piosenki skłaniają do rozmyślań. I to bardzo cenię. Na drugim miejscu Łona za nietuzinkowe teksty w zabawnym stylu, ale jednak takie, które dają do myślenia i trzeba je dobrze zrozumieć. Choć ostatnio Łona trochę odszedł od tego stylu i tak go cenię:)
 
Do góry