mini jeszcze modne?

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Czy teraz jeszcze mini sa modne ?
tak sie zastanawiam, bo mam zamiar iśc na impreze- taka domówke do koleżanki, a w sumie chciałam założyc zestaw czarna mini z bluzką z cekinami.
Tylko czy teraz jeszcze mini sie nosi.Pytam bo wszedzie widac tylko maxi ;)
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Pewnie że sie nosi, mała czarna jak i zwykła mini spódniczka nigdy nie wychodza z mody, tylko załóż do tego jakies dodatki w innych kolorach np. czerwonym.
 

Tais

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że mini są modne. Zwłaszcza czarne. Jeśli chcesz ubrać do tego bluzkę z cekinami, nie przesadź z dodatkami. Polecam bardziej stonowane kolory.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Oj tak, mini źle wyglada jeśli reszta tez jest zbyt 'mini', np. bluzka z wielkim dekoltem, rajstopy z wyzywającymi wzorami albo kabaretki, kozaki z wielkim nosem :). Ale to moje zdanie :).
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Bez obawy możesz wcisnąć się w mini, tym bardziej jeśli masz ładną figurę :tongue:
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jeśli masz ładną figurę, nogi to mini na pewno krzywdy Ci nie zrobi :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jasne, że nadal mini jest modne. Jeżeli ma się ładne i zgrabne nogi, to czemu ich nie pokazywać? Nie musi się to od razu kojarzyć z tandetą. Ta sukienka mini jest elegancka i seksowna: http://www.stilago.pl/club/annabelle-h-171971/ubrania-damskie-171972/sukienki-i-spodnice-171977/sukienka-bezowa-1063920.html No i niewątpliwie modna.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Mini ok:) ale np w lecie wolał bym zobaczyć dziewczynę w takich spodenkach jak masz w awatarze :)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Myślę, że mini nigdy nie będzie modne. :) to nieśmiertelny, idealny strój ;)
 

Purple Orchid

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pewnie, że modne. W tym sezonie to i mini i midi i maxi. Zresztą, najważniejsze, żeby nosić taką długość, w jakiej Twoje nogi wyglądają najlepiej.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja lubię mini, ale takie z dłuższym stanem, także w sumie nie wiem czy to jest mini :D W każdym razie takie kiecki są boskie: http://szpargaly.pl/moda/spodniczka-w-kropki-firmy-zara/ Ktoś zaprzeczy? :)
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Generalnie mało mnie interesuje co jest modne, a co nie- dla mnie ważniejsze jest jak wygląda i ja ja w tym wyglądam, ale przypadkiem obiło mi się o uszy, że modna jest ostatnio baskinka: wg mnie jest to coś genialnego, fantastycznie podkreśla talię i biodra, meeega kobiece. Nosi się zarówno sukienki jak i spódniczki z baskinką, dla mnie bomba, zobaczcie: http://moda.allegro.pl/mini-z-baskinka-bawelna-elastan-r-36-38-40-i2341344416.html?ap=2&aid=224833&bid=927
http://kobietasukcesu.pl/modna-baskinka/

A tak poza tym mam nogi chude jak patyki (nie- nie szczupłe) i mogę nosić wyłącznie mini-bombki lub zwężane do dołu, obcisłe, bo inaczej wyglądają jak gałązki, więc jeśli kiedyś tak się stanie, że mini wyjdzie z mody, to i tak będę miała to gdzieś ;)
 

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
mini zawsze dobre!! :) ja sobie sprawiłam na wesele koleżanki taki model i się nie zastanawiałam czy długość modna czy nie ;) zebrałam pare komplementó - a figurkę mam przeciętną :p - więc polecam odważne zakładanie na siebie mini-cudenek:)
 

Farfalla Art

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Krótkie spódniczki zawsze będą modne lecz pod dwoma warunkami.
Pierwszy – musisz mieć zgrabne i ładne nogi
Drugi – nie za krótkie bo majtki lepiej się prezentują na plaży lub w sypialni
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Pressenterka wcale nikt ni widzi że reklamujesz stronę :)


A czy taka... eee sukienka? która zasłania ledwo tyłek, tzn coś ala podkoszulek to też mini?
 
Do góry