mini jeszcze modne?

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Czy mini jest jeszcze modne? Nie wyobrażam sobie, by przestało być ;) Oficjalnie namawiam teraz wszystkie Forumowiczki do noszenia miniówek - opalajcie nogi i chwalcie się nimi w pracy/parku/sklepie itd. Niech żyją mini! ;D
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
ja jestem wielką fanką mini, pewnie przez to, że nogi to najzgrabniejsza część mojego ciała :) i myślę, że nigdy nie wyjdzie z mody, skoro ma się dobrze od lat '60
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Dokładnie ;) i tą tradycję trzeba pielęgnować:D mini zawsze bedzie modne, bo to jest naprawdę świetne odzienie, szczególnie w gorące dni. Trzymam kciuki, żeby takich dni bylo jak najwięcej ponieważ również jestem fanem mini:D

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (2.3.4)
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Mini zawsze było modne u kobiet, jest i będzie. Tylko nie każdej to pasuje, ale jak masz ładne nogi, figurę to jak najbardziej skorzystaj z niej na tą imprezę.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A co myślicie o krótkich spodenkach i do tego rajstopach. Wiem, że sezon na to już właściwie minął. Ale nie tak dawno temu widziałam i powiem szczerze, że dla mnie to totalne nieporozumienie, a ponoć było modne.
Co do samych, najzwyklejszych mini, to jak najbardziej na tak :)
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
jarzynka napisał:
A co myślicie o krótkich spodenkach i do tego rajstopach. Wiem, że sezon na to już właściwie minął. Ale nie tak dawno temu widziałam i powiem szczerze, że dla mnie to totalne nieporozumienie, a ponoć było modne.
Co do samych, najzwyklejszych mini, to jak najbardziej na tak :)
Również uważam, że jest to totalne nieporozumienie :) A jeżeli mowa o miniówkach to oczywiście, że są modne.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Mam podobne zdanie na ten temat,spódniczki mini były,są i moim zdaniem będą w modzie,szczególnie podczas lata i wiosny. A co do spodenek,to zapanowała taka moda i od jakiegoś czasu trend się utrzymuje wśród kobiet. Jeżeli mam być szczera,to nie bardzo mi się to podoba.
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mini były, są i będą modne, bo rozpalają zmysły i kuszą - a to nie wychodzi z mody :) Ale błagam pokazujmy tylko nogi, na które patrzy się z przyjemnością....
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Dodam coś od siebie jeszcze... jak już ubieracie MINI to na litość Bożą, nie taką żeby wam było d.. widać.

Patrze przez pryzmat chłopaka, który ma dziewczynę i ona by się ubierała w za krótkie spódniczki, jestem stanowczo na nie.

Ale normalne krótkie w granicach rozsądku ok:)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mini moda jest ponadczasowa! A jeżeli chodzi o zestaw - szorty plus rajstopy, nie neguje go tak do końca, ale uważam, że umiejętne dobranie do siebie tych dwóch elementów to nie lada sztuka! :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Noszę mini-oczywiście w rozsądnej długości-obecnie modne są wszelkiego rodzaju wzory kwiatowe-właśnie dziś kupiłam spódniczkę w kwiatki-prześwietna.
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Moim zdaniem modne nie modne, jak dziewczyny noszą to się bardzo podoba. Gorzej jeżeli jesteś chłopakiem takiej dziewczyny to już raczej za takimi rzeczami się nie przepada. Ah... ta zazdrość :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Krotkie spodniczki sa bardzo trendy pod warunkiem że je sie fajnie skomponuje z innymi czesciami ubioru
 

susazka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mini zawsze modne, jak ktos ma zgrabne nogi to jak najbardzie:) Tylko jak mini, to juz bez duzego dekoltu ani gołych pleców
 
Y

Yellow Jester

Guest
Całe poprzednie lato przechodziłam w mini
i jakoś nikt mi nie czynił
niemiłych uwag.
 
Do góry