Miłośc na odległość BŁAGAM O POMOC!

K

kinga_sc

Guest
Kenryl wyjales mi to z ust


dzieciaku myslisz, że ona będzie czekać, jak ona nawet nie wie, że ci sie podoba... myślisz, że będzie czekać na ciebie, zabawny jestes
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Jak mogłeś się zakochać w Niej nie rozmawiając z Nią?Dla mnie to niemożliwe.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Dla małolatów wszystko jest możliwe. W tym wieku nie myśli się racjonalnie...
 
K

kinga_sc

Guest
bez wymiany zdan bez tych spojrzen bez dotyku... no jak ja nie kumam... wytlumacz mi to ktos?
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
bez wymiany zdan bez tych spojrzen bez dotyku... no jak ja nie kumam... wytlumacz mi to ktos?


A co tu tłumaczyć??? Widzę, że nigdy nie byłaś zakochana ;) hehe
Żartuję oczywiście. Co do autora tematu- już nic nie napiszę... Zakochać się przez spojrzenie... hehe dobre, dobre... MASAKRA... :niepewny:
 
K

kinga_sc

Guest
Maverick17 chyba za rogiem?


Mogotka no wiesz... zakochana byłam i jestem, ale nie rozumiem jak sie mozna zakochac tylko poprzez jedno spojrzenie
 

leeloo89

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Hmmm no cóż :) też mi się wydaje, że związek na odległość w tym wieku nie ma za wielkich szans ... ciężka sprawa ...
Chociaż sam się teraz borykam z takim problemem :) ... z tym za mam 19 lat a Ona 18 :) odległość tez nie jest strasznie duża ... jakieś półtorej godz jazdy pociągiem :) ... nie jest źle ale też do końca nie jest tak rewelacyjnie ... jednak uczucie jest :) na razie czekam na rozwój wydarzeń ... często piszemy i z odwiedzinami tez nie jest źle xD :) zobaczymy :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Mogotka no wiesz... zakochana byłam i jestem, ale nie rozumiem jak sie mozna zakochac tylko poprzez jedno spojrzenie


Po pierwsze: to Migootka a nie jakaś Mogotka Bogotka czy coś tam, coś tam :D :D :D
Po drugie: no właśnie ja też nie wiem jak można się zakochać przez spojrzenie... Gdyby tak było, nie trzeba by było z domu wychodzić. Komp+internet+kamerka+videoczat i hejaaaa... ;)
 

Ziombow

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
256
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poland
Cześć mam pytanie ,otóż zakochałem się w pewnej dziewczynie jest odemnie 2 lata starsza (jest w 3 gimnazjum) rzecz w tym ,że mieszka ponad 250 km ode mnie (ja mieszkam w Gdyni ,a ona pod Toruniem). Poznałem ją na weselu ,nasi rodzice nie mają z sobą wogle kontaktu (nie znają się), ja z nią osobiście także nie rozmawiałem ,ale wiem ,że jest bardzo fajną osóbką, mam ją w znajomych na NK ,mam jej gg i skype ,ale nie wiem jak zacząć z nią pisać. Z góry dzięki za pomoc. (nie moge przestać o niej myśleć

Miłość na odległość rzadko przetrwa, poza tym, jak mówi większość, jesteś za mały na prawdziwą miłość... Możesz coś tam kombinować do niej ale jak już to traktuj ją jak koleżanką daleką
 
K

kinga_sc

Guest
Po pierwsze: to Migootka a nie jakaś Mogotka Bogotka czy coś tam, coś tam :D :D :D
Po drugie: no właśnie ja też nie wiem jak można się zakochać przez spojrzenie... Gdyby tak było, nie trzeba by było z domu wychodzić. Komp+internet+kamerka+videoczat i hejaaaa... ;)
przepraszam iż uraziłam Panne Migootkę:)
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Jeszcze nie raz będzie zakochany.

My Mu mamy pomóc zapomnieć o Niej czy mi się wydaje?
 
Do góry