Miłosć Czy Przyzwyczajenie?

Status
Zamknięty.

victoria

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
jestem z chłopakiem od jakiegos czasu, duzo juz przeszlismy, nawet rozstanie i ponowny powrót do siebie. On czasami mowi że go ograniczam, chciałby miec czasami dzien beze mnie, gdzie mnie nie ma wtedy tylko jest on i jego sprawy, ja tak nie potrafie. czuje ze kocham jak tak mocno jak jeszcze nigdy nie dane mi było. czasa słyszę od niego ze ten zwiazek jest dla mnie wszystkim, ale czy to źle ze on jest dla mnie najwazniejszą osobą na świecie? ja bym sie cieszyła jakbym była dla 2 osoby wazniejsza niz wszystko, ale czasami...... zresztą, nie piszę tego zeby na niego naskakiwać. są chwile ze się boję, ze on mnie ponownie zostawi, ze powie ze to koneic, chociaz zapewnia ze chce ze mna dzielic swoje zycie, czasami juz sie niestety przekonywalam, ze to były tylko słowa. ten strasz często mnie nachodzi i wtedy nie wiem co robic.... jak sie kłocimy to on zmienia sie w innego człowieka, wrednego, obcego, nawet jak jest winny toj a staram sie załagodzic sytuacje. czy tak powino sie robic? ech, to wszystko jest strasznie skomplikowane ...... :(
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Wydaje mi się, że on Cię jednak kocha. Żaden facet nie lubi być ograniczany pod żadnym względem. Ostatnio rozmawiałam z moim bratem na podobny temat, że cały czas się kłuci, itp ze swoją dziewczyną bo ona go ogranicza, ale on ją bardzo kocha i nigdy z nią nie zerwie. Wydaje mi się, że tak samo jest i w twoim przypadku. Główka do góry :) Pozdrawiam
 

victoria

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
mam nadzieje ze tak będzie, czasami chciałabym znać przyszłość, wiedzieć co mnie czeka, czy będę cierpiała czy tez stanie sie inaczej. dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Tak napewno, on potrzebuje czasu dla siebie :) A to ze się zmienia to chyba kazdy.. Ja tez mam czasami zrobic ochote cos wrednego osobie z którą się pokłóciłam :) Tu działają głównie nerwy zrozum go troszku :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
mogę być powtarzająca to smao dziewczyna..? No prosze... Och., kochani jesteście, a więc powiem co chciałam: (a raczej napisze) porozmawiaj z nim szcerze, spokojnie. {powiedz, ze Ty mu okazujesz tyle uczucia, bo nie potrafisz tego trzymać w sobie, ze jezeli Cię kocha to powinnien się ztego cieszyć, zapytaj czy Cię kocha, łagodnie do tego podejdź, naprawdę tak szcerze i otwarcie znim porozmawiaj no i 3maj sie :)
 

victoria

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
hmm, moze macie rację, słusznie mowicie i chyba się posłucham, muszę szczerze rozmawaić, i nie poddawać sie, jeśli raz odepchnie to zaczynać od nowa, dizęki serdeczne
 
K

Kotecek

Guest
Wiktoria on napewno cie kocha ale musisz zrozumiec ze on tez potrzebuje swobody i zcasu dla siebie to ze kogos kocha sie nad zycie to nie znaczy ze trzeba przebywac stale z ta osoba trzeba czasem pozwolic tej drugiej soobie wyjsc ze znajomymi pobaiwac sie samemu a ogranizcaniem go nie zyskasz dla zwiazku za duzo raczejk mozesz spowodowac ze zaczna sie miedzy wami jesczze gorsze klotnie lub on zacznie cie oszukiwac zeby wygospodarowac dla siebie troche czasu. Zrozum ze on tez potrzebuje czasu dla siebie i kumpli pozwol mu na to i zaakceptuj to a bedzie dobrze :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Mężczyźni są jak sprężynki. Czasami odskakuja na pewną odległośc, by znów się zblizyc. Potrzebuja wtedy czasu dla siebie, bycia sam na sam, w swojej "jaskini". Pozwol mu troche tam posiedzieć, a potem tak jak sprezynka wroci do Ciebie*
inspirowane ksiażką "Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa"
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja tez uwazam ze on Cie kocha. a Toz e chcesz byc caly czas tylko z nim to przeciez normalne jak sie kogos kocha. ale kazdy potrzebuje odrobiny samotnosci lub spotkania z przyjaciolka. Zgadzam sie ze powinniscie przeprowadzic szczera rozmowe, wyjasnic sobie wszystko.
A to ze sie obawiasz rozstania, to chyba jest normalne. Kazdy odczuwa jakiegos rodzaju lęk przed utrata bliskiej osoby. Tak to juz jest.
 

victoria

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jesteście kochani, dizękuję, a jestem z Warszawy. ja wiem ze on potrzebuje czasu dla siebie, tylko czasami czuję że nie jestem mu potrzebna jak mnie nie ma obok, ale widze ze on sie stara, chce ze mną zamieszkać. więc chybagdyby nie kochał to by nie chciał mnie mieć na codzień. zobaczę jak to będzie. mam 21 lat a zachowuję się jak dziecko. ale jeśli chodzi o miłość to szukam juz powaznego zwiazku dlatego głupieję. jego każde przewinienie traktuję jak problem, chociaz to ja sie podkładam jak się kłocimy zeby nie było większego konfliktu. nie wiem czy tak powinno się robić ,ale ja się staram a on nie zawsze to docenia..... faceci są dziwni
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Victorio jeśli idzie o miłość czasami wszyscy zachowujemy się jak dzieci. Jeśli idzie o przepraszanie, to jeśli to jego wina to nie wychodź pierwsza z inicjatywą. Ja się kiedyś na to nacięłam. Potem jak juz ja nie zaczynałamugody to ugody wogóle nie było. Niech ma odwagę przyznać się do błędów i przeprosić :)
 

victoria

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Musze zawierzyć miłości, nie mam innego wyjscia, ciągle bojąc się ze sie rozstaniemy mogę tylko pogorszyć moje stosunki z nim, muszę zaufac jemu choc tego się bardzo boję. Ale kocham go i chce z nim dzielić całe swoje życie...... :) muszę mu dać swobodę, chociaż on często ją ma, w sumie czasami nie widzimy sie kilka dni i jest bardzo mały kontakt, więc on moze robić co chce, beze mnie. ale najważniejsze to rozmawiać z nim o wszystkim, co go boli, czego oczekuje, muszę mowic czego ja oczekuję. na tym chyba polega życie we dwoje. Zycze wam miłego dnia :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry