Metody naturalne

Status
Zamknięty.
J

Justynka

Guest
No coments...Jak sie ma rozum pomiędzy nogami, to tak to potem wygląda...Biedne te nienarodzone maluszki :(
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Metoda najbardziej chyba odpowiadająca kazdemu ale najbardziej niebezpieczna.Szczescie trzeba miec i to wielkie zeby nie wpasc.Tak sie mowi.Niby dziewczyna moze zajsc w ciąze tylko przez tydzien całego miesięcznego cylku ale to i tak bardzo duzo.Az o tydzien za duzo :wink: hehePowodzenia wszystkim nie zabezpieczającym sie ;)

[ Dodano: 2005-05-02, 00:38 ]
Ojejku...wszystko tylko nie aborcja!Jak tak wogole mozna :( Martwi mnie to i to bardzo.To jest nie do pojęcia:/
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Aborcja jest nielegalna - lecz powinna być zlegalizowana - bo to kobieta powinna decydować o swoim (i jej dziecka) losie... JAkby chciała palić - to by palił i niszczyła organizm dziecka (więc próbuje walczyć z nałogiem) a jeśli chce dopuścić się aborcji to jej sprawa :( I nikt nie powinen jej tego zabronić - a co do "zabijania dziecka" to zarodek to jeszcze nie dziecko - i nie czuje - nie oddych, nie ma rozwiniętego ukłądu nerwowego...
 
A

Anonymous

Guest
ale to juz jest początek nowego życia i nie powinno sie jego w tak drastyczny sposob odbierac:/ ok kazdy ma swoje zdanie na ten temat i juz!Niech sobie kazdy mysli o tym co chce.Ja osobiscie jestem na NIE !!!
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ta wypowiedz podpisana jako gosc to moja tylko ze mnie nie zalogowało:/ Jeszcze raz osobiscie jestem na NIE !!!
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Metody naturalne... osobiście nie jestem za "naturalnymi", jednak jak sie jest uczulonym na leki <uczulenie nawet na jedem składnik leku> to nie ma się wyjścia... niestety są wsód nas ludzie którzy tabletek nie mogą przyjmować. Ale zawsze pozostaje prezerwatywa, chciaż też to nie jest pewności 100%.
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
angel napisał:
a co do "zabijania dziecka" to zarodek to jeszcze nie dziecko - i nie czuje - nie oddych, nie ma rozwiniętego ukłądu nerwowego...
To prawda. Jakoś gdzieś czytałem że od któregoś miesiąca wzwyż można mówić o dziecku... Hmm... może 3 mies.... jak nie później ...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Bonifacy napisał:
angel napisał:
a co do "zabijania dziecka" to zarodek to jeszcze nie dziecko - i nie czuje - nie oddych, nie ma rozwiniętego ukłądu nerwowego...
To prawda. Jakoś gdzieś czytałem że od któregoś miesiąca wzwyż można mówić o dziecku... Hmm... może 3 mies.... jak nie później ...
a co to za roznica czy czuje , czy oddycha itp. to malutki czlowieczek ktory jest w brzuchu, a pozatym ktos co nie ma dzieci tego nie zrozumie
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
dziecko jest już od zapłodnienia, to nie jakiś zarodek, ludzie czy wy serca nie macie ???????????????????????? :zalamany:
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
No własnie to juz początek nowego zycia .To naprawde smutne :zalamany: :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam! TO jak wytłumaczyc FAKT iż wiele kobiet decyduje się na aborcje???
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
od poczęcia... to jush jest czlowiek co prawda przez pierwsze 3 dni jest to embrion, pozniej zygota a pozniej po 6 tyg dopiero płód....ale... od poczecia to jush jest ISTOTA!! istota żywa....ktora chce zyc.... widze ze ten temat równiesh brnie do ABORCJI!! :(:( to przykre..ale ja bym w zyciu dziecka nie usunela...

[ Dodano: 2005-05-02, 15:57 ]
no wlansie tego nie idzie wytlumaczyc..to jest ich glupota... nie odpowiedzialnosc,brak dojrzalosci.. szczerze... to ja bym taka konbiete..ktora usuwa dziecko.... normalnie... pozbawila miec w przyszlosci dziecka!!
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Tyle bezdzietnych małżeństw stara się o potomstwo... ;(( a ludzie dla przyjemnosci ida z druga osoba do łózka a pozniej MARTWIĄ sie co zrobić z dzidziusiem - PRZECIEZ NARODZENIE DZIECKA POWINNO BYC SZCZĘŚCIEM RODZICÓW....... no ale oczywiscie w naszym swiecie często jest inaczej :/ ........
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
no i jak sobie pójdą do tego łóżka, to poten nie wiedzą co zrobić i dochodzi do aborcji :(

trochę zeszliśmy z tematu :rotfl:
 

Bartek

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
opolskie
sex bez zabezpieczeń, to jest duze ryzyko.Trzeba brać odpowiedzialnos za to co się robi,facet przeważnie mysli tylko o jednym nie patrzy na zdarzenie które mogą się dalej potoczyć.Gdy "wpadniesz" to dopiero zrozumiesz,ale będzie zapóźno; więc nie radze liczyc na szczęście, zabezpieczajcie się!!
 
Z

Zając Poziomka

Guest
W życiu nie założyłem i nie załoze na mojego " felka" gumki a i kobiety nie zmuszam do antykoncepcji już wole małego wyciągnać wtedy kiedy trza ;););)
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Zajączku!!!
Tak właśnie wpadła moja koleżanka!!! Facet miał wyjąc "kiedy trza" i wyjął!!! Ale dziecko zrobił!!!
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Zając Poziomka napisał:
W życiu nie założyłem i nie załoze na mojego " felka" gumki a i kobiety nie zmuszam do antykoncepcji już wole małego wyciągnać wtedy kiedy trza ;););)

no to zycze powodzenia ale nie zawshe sie uda wyciagna wtedy kiedy cza:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry