Metody naturalne

Status
Zamknięty.

mariuszek522

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
A co powiecie na sex bez jakichkolwiek zabezpieczen ? Co wy sadzicie o tym ? Czy ktos to stosuje bo przeciez tak jest najprzyjemniej :) Ja ta metode stosuje i udalo mi sie jak do tej pory nie wpasc :0 A wam ????
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
ZWARIOWAŁEŚ??????? Życze powodzenia.........................
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
hehe... przypuszczam że Twoją metodą mariuszek powstało 90% narodu polskiego :D :D :D
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
A tko tu ma wpadać, ekhm?
Swoją drugą co ty robisz że ci się udaje? Dużo bananów? Wąchacie przed orgią avokado? A może unużacie stopy w pasztecie?
Słyszałem wiele sposobów, ale te mnie najbardziej zaintrygowały. :lol:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Bonifacy napisał:
A tko tu ma wpadać, ekhm?
Swoją drugą co ty robisz że ci się udaje? Dużo bananów? Wąchacie przed orgią avokado? A może unużacie stopy w pasztecie?
Słyszałem wiele sposobów, ale te mnie najbardziej zaintrygowały. :lol:
to jest dobre padam ze smiec hu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a tak apropos to temu bez zabezpieczenia duzo szczescia zycze :mrgreen:
 
K

kisia misia

Guest
A ja sama niewiem kochala,m sie przez troche metoda wyjmowana i jeszcze(odpukac) nie mam dzieciaka :D ODPUKAĆĆ W NIEMALOWANe ps.ale nie wierze w ta metode!!
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
kisia misia... to mash szczescie... bo tabletki anty po sa drogie<sama sie przekonalam na wlasnej skorze:mad::(:( a nie chce narazie dzidziusia..bo jednak w wieku 16 lat zostac matka to ... no niezbyt mi to pasi

[ Dodano: 2005-05-01, 20:33 ]
Mariuszek heh racja tak jest najlepiej... ale.. heh wiaze sie to z ryzykiem..a ja jush mam dosc ryzyka... heh.. jednak :) zabezpieczenie to jest to
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
jesli chcesz sie dobrze zabezpieczyc to pieniadze nie wchodza w gre
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
marcvs .... he he he.... Proponuje zeby wasi FACECI wam POMAGALI!!!!!! Wkońcu nie wy same na tym korzystacie!!
Pozdrawiam ;)) (Mój mi pomaga)
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
racja sa niezbyt bezpieczne...i czeba uwazac aby nie wpasc:D czeba miec szczescie:D
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
zastanawiaja sie ale dopiero jak jush sie stanie... a wtedy jest jush za pozno...i dochodza do wniosku... ze najlepiej sie pozbyc klopotu...czyli aborcja..albo zastosowanie tabletki RN486
 
Status
Zamknięty.
Do góry