metanabol

IroK

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No tak w aptece. Ale co mam powiedziec. Potrzebna jest recepta ?
 

IroK

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No sa apteki w ktorych sprzedaja bez recepty.
I normlanie mam poprosisc o Metanabol ?
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
jasne... to chyba wlascicielami sa jakcys dilerzy... zapewne bedziesz mogl poprosic o omke deke itp.. :D

ja slyszalem ze meta w ogole nie jest legalna. nie mozna jej dostac na recepte.. :p prawda?
 

CarlVega

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
No tak a czy ktos tym biednym ludziom powiedzial co to jest gino :lol: ?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Po mecie trzeba miec naprawde pecha żeby dostać gino :) po Omie jest wieksze prawdopodobieństwo ale to też rzadkość :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Meta to lek który zwiększa bilans azotowy to znaczy że organizm przyswaja więcej białka....

GINO -- inaczej Ginekomastia to przerost gruczołów piersiowych tutaj dowiesz sie więcej www.fkkf.pl

Metanabol jest legalny ale jest wydawany na receptę, jest lekiem nie refundowanym. W dodatku metanabol zawiera grupę alfa alkilową co czyni go silnie hepatotoksycznym lekiem co z kolei niesie ze sobą wiele innych powiązań... mówiąc krótko Metanabol to nie cukierek jak to często jest postrzegane przez początkujących "amatorów" SAA ... stabilniejszym w działaniu i skutkach ubocznych jest T. Propionicum który to właśnie powinien być zastosowany w pierwszym kontakcie z SAA więcej info na www.fkkf.pl

Santos to nieprawda że ciężko wyłapać gino po mecie ale faktycznie jest to rzadkością ale tylko dlatego że nie stosuje sie ogromnych dawek tego leku bo przy dawce 20mg - 40mg daje rewelacyjne efekty....

co do omy to już zupełnie inna bajka potrafi wywołać gino już po pierwszym szocie i wcale nie jest małe prawdopodobieństwo wyłapania gino na omie przy dawce 250mg c5d.... przy omie warto zastosować połączenie Tamoksifenu i Provironu zdaje egzamin w 100% :D

coksik jak wyrwiesz w ten sposób mete z apteki to daj znać bo jestem ciekaw gdzie tak ryzykują :D
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
dzieki za odp.. :D

właśnie.. :D coksik napisz czy ci sprzedali :D heheheh

dzieki za odp.. :D

właśnie.. :D coksik napisz czy ci sprzedali :D heheheh
 

glokk

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
St-ce os.Południe
Metanabol (Methadienone) - lek o silnym dzialaniu anabolicznym.W malych dawkach owszem bezpieczny i maloszkodliwy.W wiekszych dawkach jednak dosc szkodliwy nie polecam nikomu o slabych nazadach (watroba,zoladek) najpierw trzeba pomyslec o diecie.Podczas cyklu z tzw meta jemy ogromne ilosci wzmaga apetyt.Zjadłem niedawno 200 sztuk metki z ruskiej firmy Scanbeach.No sila i wytrzymalosc poszla bardzo podchodzi sie woda a po zakonczeniu cyklu troche brzuch boli przez piewszy tydzien albo dwa bo watroba sie regeneruje mozna zazyc HEPATIL po cyklu.W wieku do lat 20 nie trzeba stosowac tzw odbloka czyli odblkowania testosteronu w organizmie ja bynajmniej nigdy nie stosuje i jest ok.to tyle z mojej strony jesli jakies pytania prosze pytac.acha noi najczesciej sa to tabletki po 5mg i nieprawda jest ze niemozna przekraczac edawki 30 mg bralem po 40-45 i bylo dobrze i nie czulem nudnosci ani nic w tym stylu moze dlatego ze mam silny organizm wytrzymaly bardzo.ale niezalecam duzych dawek na poczatek.A co do tego co pisza na innych forach typu kulturystyka niedoswiadczeni ludzie ktorzy nigdy nie mieli z tym do czynienia nie czytajcie nawet tego bo to nie ma sensu.. na kazdego meta inaczej dziala .. jednemu idzie Sila .. innemu masa jeszcze innemu to i to.Kazdy organizm inaczej na to reaguje.Najlepiej nie pytac sie tylko jak ktos ma doswiadczenie z silownia poprostu kupic i brac ale rozsadne ilosci (zalezace od masy i mozliwosci organizmu).
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
glokk dobry jesteś %) niezłe herezje wypisujesz %) powodzenia życzę ty którzy sie zastosują do zaleceń tego gościa %)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Jak jesteś nowy w temacie SAA top poleć na samym teściu enanie albo propie.... mete sie łączy dobrze prawie z każdy koksem... ale trzeba wiedzieć jak sie reaguje chociaż na sam teść żeby nie narobić sobie syfu...
 

on_88

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chłopaki, a ja mam pytanie do was wszystkich! Po co wogóle brać to świństwo??? Co w tym fajnego? Chcecie nabrać masy? Sa od tego siłownie i odpowiednie diety, istnieją odżywki, które odpowiednio dobrane dają bardzo dobre efekty i nie są szkodliwe. I po co wogóle taka "wielka" masa? Jak chcecie wyglądać? Chcecie byc a'la Pudzianowski? Co w tym ładnego? zadaję pytanie z punktu widzenia kobiety, więc muszę napisać i o tym, że znam wiele kobiet, w bardzo różnym wieku od nastolatek, do bardzo dojrzałych koebiet i nie znam żadnej "normalnej", której podobała by sie taka "góra mięsa". Po co to robicie? Jeszcze jedno, gdy czytam o "sporowcach", którzy pytają, które sterydy są najlepsze chce mi sie płakać, żaden szanujący sie sportowiec nie ruszy tego gówna, bo wie, że nie tędy droga. Znam wielu mężczyzn, którzy zażywali lub zazywają sterydy i z tego co widzę opinie lekarzy, że po tym i w główce się miesza są uzasadnione.


Troszke się z toba nie zgadzam ja ćwicze bo lubie to moje hobby mozna powiedziec a sterydy to z umiarem :):) pozdro
 
Do góry