metanabol

socu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
może ktoś mi powiedzieć po jakim okresie ćwiczeń na siłowni już można zażywać mete? i co to jest to odblokowanie?
 

jestsuper

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
UWAGA TO OSZUST!
koks35.pl.tl i donkox35@wp.pl
to niejaki Dariusz Kaslewicz vel Artur Sadowski
wyłudza pieniądze nie wysyła towaru!
 

cld_mac

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
86
UWAGA TO OSZUST!
koks35.pl.tl i donkox35@wp.pl
to niejaki Dariusz Kaslewicz vel Artur Sadowski
wyłudza pieniądze nie wysyła towaru!


Hahaha... dobry jesteś.... Czego Ty się spodziewałeś? Na allegro se lup to Cię nikt w bambuko nie zrobi..Albo poproś w aptece. ŻAL MI CIĘ
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Nie kupowałbym na allegro, lepiej poszukać jakiegoś życzliwego lekarza.

Jak wy nie wiecie co to jest odblok to lepiej nie łapcie się za SAA bo jeszcze się pozabijacie, serio, nieumiejętne korzystanie z SAA może nawet zabić...
 

exo

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej.Słuchajcie potrzebuje 100taps.metanabolu to moj nr gg542281....bede wdzieczny!!pozdr
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
hej.Słuchajcie potrzebuje 100taps.metanabolu to moj nr gg542281....bede wdzieczny!!pozdr

Ok, wyśle ci je e-mailem, albo faxem jeśli masz...

Albo skopiuj sobie stąd...


METANABOL_Metandienon_Jelfa.jpg
 

cld_mac

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
86
:mruga: :) a skąd z jelfy jeszcze wziąłeś? Jelfa już podobno nie produkuje...
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Przecież sobie kurde jaja robię... Widać przecież, że zdjęcie metki jest z neta...

Chryste :bag:
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
heh :) Sterydy w odpowiednich ilościach i przy dobrym odblokowaniu nie są aż tak bardzo szkodliwe hmm jak ja to widze ? dlaczego wziełem pierwszy raz ?po pierwsze siłownia to moja pasja i życie ;) suplów już multum zjadłem i dalej jjem heh mam dziewczyne więc nierobie tego dla panienek ;) czy zryło mnie po tym hmm neisądze wynuiki w szkołach mam takie same jak miałem :) agresja to każdy organizm inaczej reaguje ja byłem spokojny i jestem spokojny ;)
pozdrawiam ;)

no i własnie takie beznadziejnie głupie podejscie powoduje ze tylu idiotów kończy na zawał w wieku 35 lat bo brało sterydy w młodości...A ilu płodzi jakieś niedorozwoje...

Przeświadczenie ze organizm ludzki jest prosty i przewidywalny, tu dołożysz tego, tu tamtego, tym sie osłonisz, to sobie odblokujesz - żałosne.

To nie jest takie proste, a każdy kto bierze sterydy anaboliczne tak czy siak zapłaci za to kiedyś cenę. Najlepiej dla zdrowia ćwiczyć na sucho i tyle, biologicznych i genetycznych barier i tak nie przeskoczysz.
 

cld_mac

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Widać jakcy inteligentni jesteście... A ja serio mówiłem.?! :mruga: I'm just kidding... LOL
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
...
To nie jest takie proste, a każdy kto bierze sterydy anaboliczne tak czy siak zapłaci za to kiedyś cenę. Najlepiej dla zdrowia ćwiczyć na sucho i tyle, biologicznych i genetycznych barier i tak nie przeskoczysz.

Fakt, nie jest to proste co do reszty się nie zgodzę z tobą... Fakt jeśli ćwiczysz dla siebie i nie zamierzasz nic z tym dalej robić to suple itd, bez koksu, ale jeśli zamierzasz startować na zawodach większej klasy to bez dopingu się nie obejdzie...
biologicznych i genetycznych barier i tak nie przeskoczysz.

Właśnie to daje doping, żeby iść dalej...

Co do zdrowia, widziałeś kulturystów takich jak np Frank Zane? Okaz zdrowia i dalej ćwiczy...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Jak pisałem, genetycznych i biologicznych barier nie przeskoczysz. Co z tego ze zaczniesz brać sterydy skoro gdy je odstawisz organizm wróci i tak do dawnej muskulatury. Przeciez to jest bez sensu, człowiek biorący sterydy musi non stop ćwiczyć, więc staje sie niewolnikiem siłowni...i sterydów.

Szkoda ze nikt tu nie wspomniał o wpływie na mózg, a jest on baaaardzo destruktywny.

Piszesz o zawodowych kulturystach ale nie o tym jest temat, tylko o zwyklych ludziach. Zawodowi niech sobie biorą , ich sprawa, może nie mają co do roboty lepszego w życiu...
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Co z tego ze zaczniesz brać sterydy skoro gdy je odstawisz organizm wróci i tak do dawnej muskulatury. Przeciez to jest bez sensu, człowiek biorący sterydy musi non stop ćwiczyć, więc staje sie niewolnikiem siłowni...i sterydów.

A jak weźmiesz kreatynę i nie będziesz ćwiczył to ci nie spadnie? A jak będziesz ćwiczył na sucho i przestaniesz to ci nie spadnie? Chyba o to ku*wa w tym sporcie chodzi, żeby ćwiczyć...

Ćwiczysz?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5

A jak weźmiesz kreatynę i nie będziesz ćwiczył to ci nie spadnie? A jak będziesz ćwiczył na sucho i przestaniesz to ci nie spadnie? Chyba o to ku*wa w tym sporcie chodzi, żeby ćwiczyć...

Ćwiczysz?

Oho widać jak metka ubocznie działa, jakiś agresywny jesteś :D

Nie czaruj Czarusiu , nawet małe dziecko wie, że mięśnie zbudowane na "suchym" i kilkuletnim, systematycznym treningu są najlepszej jakości i najdłużej się utrzymają.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Nigdy nie brałem SAA, mam dopiero 18 lat. A ty nie odpowiedziałeś nawet na żadne pytanie. Odnośnie mięśni budowanych na sucho to racja, ale jak nie będziesz ćwiczył to też spadnie masa.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
To moze inaczej. Nie wiem czy widziales ostatnie zdjecia Schwarzenegera...Otóż wyglada jak flak, całkowicie bez mięśni. A brał sterydy i był wielkim kulturystą.

A teraz popatrz na sylwetki np. 50-letnich alpinistów, pływaków, nogi piłkarzy itp. itd. Oni nadal mają mięśnie.

A to dlatego kochaniutki, że budowali mięśnie najlepszej jakości i to tylko przy okazji a nie jako cel sam w sobie. Długo i systematycznie.

Organizm ludzki to bardzo delikatny i rozumny twór, nie ma dróg na skróty.

Ale ok to dział o sterydach, nie będę tu nikogo przekonywał na nie, bo przeciez nie po to ten dział istnieje. Chcialbym jednak przestrzec najbardziej tych co siegają po starydy przed ukonczeniem 20-22 lat. To samobójstwo, bo wtedy poziom tescia (np. jak masz 18 lat) jest bardzo wysoki i ogólnie gospodarka hormonalna nie jest jeszcze ukształtowana w pełni.

Ja nigdy nie brałem sterydów, jestem całkiem dobrze zbudowany, ale nie jakiś paker, tyle mam miesni ile mi potrzeba do życia.
 
Do góry