Metallica

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Metallica jest lux.
Ulubione albumy - "Black Album", "Ride the Lighting"
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Ja lubie najbardziej AJFA, wszystkie wczesniej tez spoko, po BA juz raczej nizsze loty z wyjatkiem paru piesni.
 

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
No, na podkarpaciu chyba nie ma większego fana Metalliki ode mnie. :)
W tym roku, w maju moje oczęta ujrzą już czwarty z kolei koncert Metalliki. Bilecik pod scenę już mam w łapskach. :)
 

luki1442

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Metallica jest chyba pierwszym zespołem z prawdziwego zdarzenia, od którego zaczęła się moja miłość do metalu. Jak tylko znowu będą w Polsce to musze się wybrać. Niestety nie byłem w czerwcu bo akurat wtedy miałem maturę z Angielskiego. Moja ulubiona płyta to chyba Ride The Lightning, lecz raczej nie z powodu, Fade To Black, tylko właśnie utworu tytułowego. Prawda jest że po Czarnym który swoją drogą jest świetny, Meta troche zaczeła podążać nie w tym kierunku w którym powinna. Bardzo się ciesze że wrócili do swojego grania na Death Magnetic. NIe mówie że Load/Reload były słabe, lecz nie przyciągały na dłużej. St. Anger - wiem, chcieli zrobić coś nowego, ale mi to bardzo nie siadło...
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Meta troche zaczeła podążać nie w tym kierunku w którym powinna.

To jest akurat plus. Bezsensu sa kapele ktore ciagle kisza ten sam sos i przez 5 albumow robia to samo. Meta jest wg. wielkia glownie dzieki temu ze jak na prawdziwych artystow przystalo ciagle proboja szukac czegos nowego i robic cos nowego. I nigdy sie wszystkich nie zadowoli. Takie zycie :)

Przynajmniej nie sa sprzedajni. Inne kapele metalowe sprzedaja sie grajac ciagle to samo, sprzedaja sie swoim fanom. Metallica na szczescie tak do tematu nie podchodzi. Robia to co ONI chca i prawidlowo, artysta musi byc przede wszystkim autentyczny.

Szkoda tylko, że od paru ładnych lat Meta daje słabe koncerty i jest parodią własnych dokonań.

Metallica to wciaz chyba najlepszy zespol grajacy "live".

Niektorzy mowia o nich "dziadkowie" a tym "dziadkom" wiekszosc tych nowych kapel do piet nie dorasta.
 

luki1442

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
HueHue - Ja doskonale rozumiem to że chcieli spróbować czegoś innego, nie są sprzedajni itd. Jednakże trzeba zauważyć że płyty przed Black Albumem były na pewno lepsze niż te po nim. Kill'em, Puppetz, Ride, And Justice, Każda z nich była inna od poprzedniej, a jednak łomotały czaszkę. Black Album zmienił oblicze Mety, nie mówie że na złe, Album był świetny, lecz nie trzeba było jeszcze schodzić z ciężkości że tak to ujmę. Najbardziej po Black Album, podobał mi się dopiero Death Magnetic. No cóż, niech robią co chcą, byle grali dalej! :D
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
HueHue - Ja doskonale rozumiem to że chcieli spróbować czegoś innego, nie są sprzedajni itd. Jednakże trzeba zauważyć że płyty przed Black Albumem były na pewno lepsze niż te po nim. Kill'em, Puppetz, Ride, And Justice, Każda z nich była inna od poprzedniej, a jednak łomotały czaszkę. Black Album zmienił oblicze Mety, nie mówie że na złe, Album był świetny, lecz nie trzeba było jeszcze schodzić z ciężkości że tak to ujmę. Najbardziej po Black Album, podobał mi się dopiero Death Magnetic. No cóż, niech robią co chcą, byle grali dalej! :D

Ale na jakies podstawie oceniasz czy cos jest lepsze, albo gorsze? Jest grupa fanow ktora zaczela sluchac Mety dopiero po Loadach i dla niech to sa dopiero najlepsze albumy.
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
Osobiście nie przepadam za metallicą. Jeśli przyszłoby mi przesłuchać parę kawałków, o tak o - przesłucham z rozkoszą. Jeśli miałbym się zagłębiać w tą muzykę - nie, dzięki. Thrash jest nie dla mnie.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Osobiście nie przepadam za metallicą. Jeśli przyszłoby mi przesłuchać parę kawałków, o tak o - przesłucham z rozkoszą. Jeśli miałbym się zagłębiać w tą muzykę - nie, dzięki. Thrash jest nie dla mnie.

Tylko ze thrash to wzasadzie tylko pierwsze 3 albumy :)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
Być może pisałam w tym wątku już kilka lat temu, nie pamiętam :p
Metallica to od lat jedna z moich ulubionych kapel :) Jeszcze nie miałam okazji być na ich koncercie, ale mam nadzieje, że zmieni się to w ciągu najbliższych lat, całe szczęście często odwiedzają Polskę ;)
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Od wrzesnia maja zajac sie nowym albumem, wiec kolejna trasa pewnie jakos 2013-2014 rok :D

Moze to juz ostani album ?
 
Do góry