Metale - metalowcy

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
To ja już straciłem resztki nadziei. Został mi pop i to przez co...przez głupiego fryzjera.! :zly:
 

Linirrlan

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
62
Punkty reakcji
2
Malo tego, wiele kapel ktorych czlonkowie scinali wlosy od tego momentu graja juz pop a nie metal :D

Muszę przyznać rację <_< tak jakby sam fakt, że następuje jakaś zmiana wizualna odbija się tak fatalnie na muzyce ;/.
Najbardziej to tych włosów żal :/
 

sadda

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Zawiercie
może jednak przesąd, że ścinanie włosów powoduje "tracenie rozumu" jest prawdziwy? ;D
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ważne że metal, nie istotne czy kinder czy nie aby nie pop. To by było już za wiele. :027:
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Czy ja wiem? Myślę, że z jego "zamiłowaniem do metalu" jest chwiejnie i może mu się kiedyś zmienić : ]
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
No niestety, jestem na to wrażliwy.
Ps. w ogóle jestem piekielnie wrażliwy, to te włosy na mnie tak zadziałały. że fan metalu musi mieć długie i tyle to ja odpadam i to mnie boli! :diabel:
Długo mnie trzyma i niech nie puszcza. To zamiłowanie, rzecz jasna.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Heh no jak on mi o tym powiedziałam to jak z takim żałosnym spojrzeniem na niego...
Też mam nadzieję, żeby tobie i mi również nigdy nie przeszło.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
to ze maja dlugie wlosy i chodza ubrani na czarno to jest po prostu jeden z elementow przynaleznosci do tej grupy
Niekoniecznie, ja długie włosy zacząłem zapuszczać w wieku około 8-9lat i mam je do tej pory nie dlatego że jestem metalem (co z resztą też nie mija się z prawdą) a dlatego że mi ich po prostu szkoda =). Po tylu latach w długich batach czułbym się strasznie gdyby nagle się okazało że ich nie ma =]. Choć słucham metalu nie przeszkadza mi to przebywać w towarzystwie "dresów" i osób noszących się inaczej/słuchających czego innego =]. Być może z natury jestem człowiekiem zawistnym, ale jeżeli ktoś potrafi się kulturalnie wyrażać o tym co jest ważne dla mnie, nie widzę powodu dla którego miałbym zarzucać cokolwiek jemu, kimkolwiek by nie był.

Z Ciamką radzę nie wchodzić w żadne poważniejsze konwersacje bo poza swomi subiektywnymi, obrazoburczymi wywodam, ten użytkownik nie ma zupełnie nic sensownego do powiedzenia.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Popieram przedmówcę. Ja nie miałem nigdy długich włosów ale to nie ma wpływu na to co lubiłem i lubię.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jakoś tak się wytarło z tymi długimi włosami u metali i tak zostało. Duża część moich znajomych mimo że słucha tego co ja, długich włosów nie nosi.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jasna sprawa że nie przechodzą. To jest jak część krwi, jak czarna krwinka w żyłach. :icon_twisted:
 

digital8

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
a jak ma ktoś długie włosy i nie słucha metalu a nawet go nienawidzi to co wtedy z tą wizuacją
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
To nic. sytuacja odwrotna jak ta którą omawialiśmy wcześniej. Odpowiedź taka sama jest jednak, stereotyp to durnota jak dla mnie.
Nie lubisz metalu? :026:
 
Do góry