Metale - metalowcy

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Jakby wszyscy nie mogli żyć jak im wygodnie. Każdy musi się lać, dla zasady!
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
a ty z czym tu znowu wyskoczyłeś ?
rozumiem , że licznik jest ważny , ale postaraj się coś wnosić do tematu , bo patrząc na twoje posty , to zwykłe nabijanie ;)
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Śmieszny jesteś w tym co piszesz "kolego", ale lepiej się uspokój, bo zostaniesz zbanowany na 30 dni.
Skoro widzisz chudych "metali" to może zamiast obserwować ich pod szkołą podstawową czy gimnazjum przejdź się na jakiś koncert kapeli metalowej.

Akurat nie obserwuję ich pod gimnazjum ani podstawówką tylko spotykam ich na mieście na przykład, a na koncert metalów raczej się nie wybiorę...
 

Megara666

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Siema wszystkim, mam pytanie :czy istnieje duża zbieżność między subkulturą metali a wyznaniem satanistycznym?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Siema wszystkim, mam pytanie :czy istnieje duża zbieżność między subkulturą metali a wyznaniem satanistycznym?

Zapoznaj się z kilkoma ostatnimi stronami tego tematu:
http://www.forumowisko.pl/topic/12826-metal-a-religia-chrzescijanska/page__st__680

Była tam poruszana kwestia- metale a Kościół czy satanizm.

Akurat nie obserwuję ich pod gimnazjum ani podstawówką tylko spotykam ich na mieście na przykład, a na koncert metalów raczej się nie wybiorę...

Na przykład? To z iloma miałeś do czynienia? Z 3? 4? Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj :)
Zresztą przez kolejne 29dni nie wypowiesz się, bo dostałeś bana :]
 

ichiro096

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Metale to brudasy i co złego to oni! Taka jest moja opinia.


Uff! Jak zobaczyłem tego posta to nie czytałem już całej reszty i postanowiłem Ci coś napisać na ten temat .. :/ Agrrhh ! Stary.. . Znam tylu metali! Mało tego, sam jestem metalem! Jakoś nie jestem brudny, i moi kumple również. I poraz kolejny MAŁO TEGO! Intelektem, mądrością, słownictwem i czymkolwiek przewyższają kilka lat starszych ludzi których znam. Żaden z nich nie popełnił wobec mnie świństwa. Nie raz pomagali moim kuplom których oni nie znali. Tych Metali których znam jest ch@#$%nie duża grupa. I są to ludzie cudowni, i bardzo kulturalni. Poza tym znam wielu metali z widzenia(kumple kumpli XD), i też nie stwierdzam żeby byli oni brudasami. Nie możesz też zarzucić metalą braku tolerancji, bo sami wymagają tolerancji wobec siebie. Chyba że pseudo kinder metale którzy tylko metali zgrywają.. . Jeżeli jeszcze kiedykolwiek powiesz że metale to brudasy, to osobiście Cię znajdę i pożrę Ci oczy :D Więc się schowaj! :bag: A co do muzyki metalowej samej w sobie.. .Dla Ciebie jest to "walnie w gary", a weź na przykład taki zespół Underoath którzy ostro dają do pieca, ich wokalista śpiewa growlem i ogólnie ich kawałki są mocne, ale ich utwory mają tematyke chrześcijańską. I to zmienia postać rzeczy, bo wielu ludzi ocenia muzykę po tekstach. Więc shut your trap Okej? A to że widziałeś śmierdzącego metala to poprostu źle trafiłeś albo może to nie od niego.. A nawet jeśli to może śmierdział czy coś ale nie wiesz jaki był i kim był.. .Następnym razem zanim wykażesz innym swoją opinię, przemyśl ją.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A Ty następnym razem zanim odpowiesz na jakiś post sprawdź jego datę. Bo od tamtego już ładne pięć latek strzeliło niecały tydzień temu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Uff! Jak zobaczyłem tego posta to nie czytałem już całej reszty i postanowiłem Ci coś napisać na ten temat .. :/ Agrrhh ! Stary.. . Znam tylu metali! Mało tego, sam jestem metalem! Jakoś nie jestem brudny, i moi kumple również. I poraz kolejny MAŁO TEGO! Intelektem, mądrością, słownictwem i czymkolwiek przewyższają kilka lat starszych ludzi których znam. Żaden z nich nie popełnił wobec mnie świństwa. Nie raz pomagali moim kuplom których oni nie znali. Tych Metali których znam jest ch@#$%nie duża grupa. I są to ludzie cudowni, i bardzo kulturalni. Poza tym znam wielu metali z widzenia(kumple kumpli XD), i też nie stwierdzam żeby byli oni brudasami. Nie możesz też zarzucić metalą braku tolerancji, bo sami wymagają tolerancji wobec siebie. Chyba że pseudo kinder metale którzy tylko metali zgrywają.. . Jeżeli jeszcze kiedykolwiek powiesz że metale to brudasy, to osobiście Cię znajdę i pożrę Ci oczy :D Więc się schowaj! :bag: A co do muzyki metalowej samej w sobie.. .Dla Ciebie jest to "walnie w gary", a weź na przykład taki zespół Underoath którzy ostro dają do pieca, ich wokalista śpiewa growlem i ogólnie ich kawałki są mocne, ale ich utwory mają tematyke chrześcijańską. I to zmienia postać rzeczy, bo wielu ludzi ocenia muzykę po tekstach. Więc shut your trap Okej? A to że widziałeś śmierdzącego metala to poprostu źle trafiłeś albo może to nie od niego.. A nawet jeśli to może śmierdział czy coś ale nie wiesz jaki był i kim był.. .Następnym razem zanim wykażesz innym swoją opinię, przemyśl ją.

No to się przywitał (odpisując na stary post, userowi, którego od kilku lat forumowisko nie widziało) w tym temacie jak większość metali którzy wpadli pierwszy raz na to forum :D
Chyba trzeba będzie edytować pierwszy post i dopisać dużymi literami, aby nie odpowiadać na niego :daibel2:
 

Wizlight

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Na przykład? To z iloma miałeś do czynienia? Z 3? 4? Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj :)
Zresztą przez kolejne 29dni nie wypowiesz się, bo dostałeś bana :]
Jakbyś chciał wiedzieć widziałem metali od cholery bo jest ich dużo i nawet znam paru, więc jeśli ty nie wiesz to ty się nie wypowiadaj bo wiem trochę o metalu bo kiedyś słuchałem...
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
WOW!!! Ja kilka razy w zyciu slyszalem utwory popowe, Hip-Hopowe itp. ale mimo wszystko nie wiem nic albo nic o subkulturach popowych itp. Wiesz troche o metalu bo kiedys sluchales metalu, nu to juz duzo. Przynajmniej nie pomylisz tego gatunku muzyki z np. rockiem albo co gorsze z techno :D A to juz cos. I mysle, ze na tym Twoja wiedza sie konczy ;)
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Ja do metali nic nie mam. Nikomu nie przeszkadzają, są w porządku, a stereotyp metala-brudasa... nie wiem skąd to się wzięło. Może z uwagi na ich często długie włosy, które są podatne na tłuszczenie się albo coś, nie wiem. Ja w każdym razie do metali nic nie mam. Nie przeszkadzają mi ani trochę.

Pozdrawiam.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Panowie. Kłótnie o to, czy ktoś zna się na metalu i kto zna się lepiej nie mają najmniejszego sensu, bo i tak nikt nikomu niczego na forum nie udowodni.
 

fearil.

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Szczecin
ciekawi ludzie. zawsze można z nimi pogadać i przy każdej nadarzającej się okazji wyciągną Cię na jakiś fajny koncert.
 

123jaa321

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja też nic nie mam do metali. A jeśli chodzi o muzykę, to sama słucham metalu ;)
 
Do góry