Maxi Biust ?

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
Szkoda że te operacje są takie drogie....ja bym sobie zmniejszyla biust.... :( eehhhhh.....
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Dziewczyny widziałyście pewnie w niejednej gazecie reklamę POWIĘKSZ SWÓJ BIUST (bardzo szybko) dzięki tabletką Maxi-Buste, a może któraś z Was skusiła się na tę kurację i może coś o niej napisać... Bo ja jestem ciekawa czy to serio coś daje ...
Wypowiadajcie się:)
a więc ja sie wypowim na głowne pytanie....
pare dni temu ogladaam jakis program w tv... aha to na mtv było.... o miejskich legendch.... i tam własnie było o takich "magicznych tabletkach" jedna laska zgoidziła sie aby na niej to wypróbowano... zmierzyli ją dokładnie w biście przed używaniem tabletek i po.... i zgadnijciue jaki był efekt...?? ani 1 centymetra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic a nic.... takie jak były na ppoczatku takie same były po kuracji... :/:/ więc chyba nie watro niepotrzebnie wydawać kasy :/:/
Cieszyć się dziewczyny tym co macie ;);)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
nigdy nie wierzylam w magiczne tabletki.... owszem moze sa i jakies gdzies na swiecie ale pewnie nas nie stac :D szkoda ze nikt nie wymyslil nic naturalnego na problem minimalizmu :(
 

Czesc_Poklikasz

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Jest jeden pewny sposob na powiekszenie piersi ... Cala noc siedz i okladaj sie sie rekoma po klatce piersiowej wtedy na nastepny dzien bedziesz miala tak opuchniete piersi ze znajomi sie uciesza ^^ .
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
czesc poklikasz---> pobij się tak po głowie może Ci mózg od tego urośnie :p

To nie było śmieszne, a jeśli miało być to ja nie zrozumiałam -.-"
 

Sysunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Ja bym sobie nigdy biustu nie powiekszyla :mruga: paranoja zyjesz ze swiadomoscia ze masz w sobie cos sztucznego bleee. Tabletek tez bym nie wrzerala...no ale nie mam takie problemu mam w sam raz biuscik :D :p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jestem nabywczyniom 85 c i jest mi z tym dobrze moze za 50 lat ujedrnie plastycznie ( zarcik )
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
łee, sztuczne cycki. W ogóle, wszystko teraz sztuczne jest - gdzież ta nasza kobieca naturalność?
 
Do góry