Maxi Biust ?

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Dziewczyny widziałyście pewnie w niejednej gazecie reklamę POWIĘKSZ SWÓJ BIUST (bardzo szybko) dzięki tabletką Maxi-Buste, a może któraś z Was skusiła się na tę kurację i może coś o niej napisać... Bo ja jestem ciekawa czy to serio coś daje ...
Wypowiadajcie się:)
http://www.swistak.pl/aukcje/1743444,PUSH-...RATIS-HIT-.html
look this ;D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
to prowokacja ?! PO CO POWIĘKSZAĆ SZTUCZNIE BIUST !!! SZTUCZNOŚĆ SUX ! NATURALNOŚĆ ROXX !!!

nawet małe naturalne podobają (pożadnym) chlopakom lepiej niz sztuczne wielkie cyce. chyba ze gustujesz w chlopkach wychowanych na ulicy gdzie "im większe tym lepsze" lub chlopakach z siłowni wyznajacych tą samą zasade
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
taaa jest coś takiego??? :D nie słyszałam jeszcze o takich tabsach :)
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
chyba lepiej powiększyć przy pomocy tabletek niż skalpela..
I nie gustuje w takich facetach, tylko pytam o zdanie :)
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
mi tez by sie przydaly wieksze ;) ale skoro pewien pan jest zachwycony to po co cokolwiek zmieniac :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mi tez by sie przydaly troche wieksze macie dokladniejsze namiary tej reklamy >?? :p :lol:
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Nie slyszalam o takich kuracjach :mruga:
Ja tam mojego anie nie mam zamiaru powiekszac ani nikomu oddawac! Jest akurat! :p
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
ja dążę do 75 c, czy to aż tak wiele :p ?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Chyba jak większość też o tym nie słyszałam.
Mi sie podoba tak jak stworzył nas Bóg ;}
i rodzice :p
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Ja się chętnie podziele bo... ekhem mam czym oddychać :p chętnie zamienie moje prawie d na jakieś małe c :p jeśli można prosić xD
Małe wyglądają naturalniej, a pod moim kątem już nie raz słyszałam niemiłe uwagi z powodu obfitego biustu :/ No i na dodatek mam naturalne odrosty na włosach (bo byłam na wakacjach w ciepłych krajach), to dodatkowo zdarza sie usłyszeć coś o tlenionej blondynie :/
Więc kto się zamieni xD?
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Wiecie co, może są takie tabletki co niby powiększają biust, ale napewno nie są skuteczne. Jeżeli by tak było, koiety by sobie nie powiękaszały piersi operacyjnie tylko zajadały by się tabletkami... to jest za piękine aby było prawdziwe B)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
i komu tu dogodzic,albo za male albo za duze niech akzdy sie cieszy z tego co mam i nic nie robi
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
"Ja się chętnie podziele bo... ekhem mam czym oddychać :p chętnie zamienie moje prawie d na jakieś małe c :p jeśli można prosić xD"

ja sie przylaczam chyba musimy zglosic sie do dzialu sprzedam czy zamienie:D a co do komentarzy to znam ten bol :(



...i tak dodam jeszcze od siebie ze mi moj biust by odpowiadal gdyby nie te baaardzo sympatyczne komentarze, wzrok napalonych oblesnych mezczyzn...i to "dobieganie na autobus" :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:
 
Do góry