Masturbacja

sz3lo

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
PCLab.pl
W sumie fajna rzecz, ale czytając niektóry posty w tym topicu mam wrażenie że otaczają mnie zboczeńcy :|
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Są tematy, w ktorych piszecie o swoich pierwszych przeżyciach z partnerem, ale nie wpadlam na taki (jeśli jest inaczej, nika zabij. xD), w którym piszecie o okolicznościach w jakich doszło do tego, że zaczeliście się mastrubować i w jakim wieku to się stało. Co Was skusiło do działania? Jakie wrażenia? :p


Phi, temat z cyklu głupi, ale to co. xD :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jak ja lubie glupie tematy! :D
Wiec bede pierwsza :D
Mialam niecale 13 lat, a czemu zaczelam, to nawet nie pamietam <_< Mozliwe, ze przekonala mnie niewyzyta kolezanka, ktora robila to jeszcze ze dwa lata wczesniej, a wtedy, gdy mi o tym opowiadala, wysmiewalam ja :p.
Noo, i fajnie bylo...Dlatego nie moglam przestac :p. A naprawde probowalam, jak przeczytalam gdzies (moze w Bravo? :D), ze to jest niezdrowe :lol:
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
to teraz moze facet sie wypowie:p:p to jedziemy....hehe jak dobrze ze tu zdjec nie ma:p i nikt mnie nie pozna :bag: :bag:

a wiec zaczelo sie to gdy mialem 11 lat:p i dotsalem pierwszego wytrysku:p:p jakos w szkole to bylo :bag: :bag: fajna facetke od bioli miellismy i ubrala sie w bialy porzewiewny stroj:p:p zobaczylem w bokserki czemu tak dziwnie mokro i lepko:p:p wrocilem na speedzie do domu..i patrze a wacek 1-szy raz :sexy: :sexy: stoi jak nalezy...i biale znow bylo to zaczelem to wycieraz sciereczka...i poczulem jakas przyjemnosc gdy go dotykalem :bag: :bag: i ze tak ujme wzielem go w raczki i stalo sie :bag: :bag: ....
 

Nadhard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja przez wiele lat miałem problemy z masturbacją i mimo że ja uprawiałem(pierwszy raz ok 13) nigdy nie mogłem dojść(możliwe że to przez lekkie uszkodzenie nerwów w kręgosłupie a możliwe że jakaś blokada psychiczna) dopiero podczas sesji RPG ze znajomą która przerodziła się... powiedzmy w larpa i mi nieco pomogła pierwszy raz mogłem mówić o masturbacji to było ok 15.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jejku jestem do tylu, ja po raz pierwszy masturbowalam sie chyba w wieku 18 lat :]
bylam wtedy na etapie pieszczot i oralu z partnerem, no i coz kiedys przyszla mi straszna chcica, ale nie potrafie dojsc podczas masturbacji, nie wiem dlaczego?

PS Karolina, ja mam nadzieje ze sparwdzalas ze takiego tematu jeszcze nie ma :p
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Miałam ze 12-13 lat nie jestem pewna wpadałam w nałóg ale szybko oduczyłam się tego gdy gdzieś dowiedziałam się ,że przez masturbacje mozna nie mieć dzieci w przyszłości ... :eek: co sie pózniej okazało fałszem ale nie wróciłam do tego wkoncu od czego ma się chłopaka ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja miałam 16 lat :p przedtem nawet nie próbowałam,nie kręciło mnie tak(jak widać troche wolniej sie rozwijałam pod tym wzgledem ) choć jeśli chodzi o seks,erotyke,masturbacje itp to calutką teorie miałam w małym paluszku. Jakoś tak sobie leżałam w łożeczku pewnego wieczora i zaczełam mieć baaaardzo grzeszne myśli :p I tak rączka pod kołderką się znalazła. Pierwszy orgazm... :sexy: Faaaajnie było :p ale teraz o niebo lepiej-oczywiście z partnerem
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to ja chyba jakas do tylu bylam widze, swoje cialo po raz pierwdszy odkrywalam z partnerem :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to nie bylo pod przymusem :p jakbym nie chcaiala to bym protestowala

no mysle ze teraz juz je bardzo dobrze znam :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A u mnie to bylo dziwne. Miałam jakies 10 lat i nie wiedziałam, ze ludzie sie masturbuja. Instynktownie pewnego razu zaczęłam się sobą "bawić".... Sama nie wiem co mnie do tego tknęło. I stało się... Myślalam wtedy, ze odkrylam cos o czym nie wie nikt.
Ale moja przyjaciolka mowila mi ze tez tak miala tylko ze ona miala wtedy jakies 6 lat. Czytalam ze dzieci czasem tak maja...
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
Ja tak samo jak Carrie. Tylko, że ja chodziłem wtedy do 1 albo 2 klasy podstawówki. Czyli 7-8 lat miałem.
Wyszło samo z siebie. Zacząłem praktykować, a potem dopiero teoria :p
 
Do góry