Masturbacja

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
No, facecei koło 13 to już wiedzą na temat masurbacji bardzo wiele! :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Hmm, jakby na to nie patrzec, ja tez zaczelam w wieku 13 lat :lol: .
Ale coz, grzeczny chlopczyk, nawet spytal starszego brata o zdanie :D.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No coz, ja juz jakis czas temu stwierdzilam, ze zawsze bylam niewyzyta...Choc zawsze ludzie dookola postrzegali mnie jako taka spokojna, nierzucajaca sie w oczy i w ogole (pamietam, jak sie zdziwili, ze mam faceta...mile to bylo... <_< ) :p. Ale tak, ja tez :p. Az mnie zdziwilo ostatnio, jak w rozmowie z kolezankami z liceum wyszlo, ze zadna z ncih teog nei robi (jedna nawet dodala, ze byloby jej przykro, gdyby sie dowiedziala, ze jej facet sie masturbuje :| no coz, wg mnie to raczej normalna sprawa...przynajmniej dopoki nie maja czasu ani mozliwosci, zeby czesto sie kochac...).
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
No coz, ja juz jakis czas temu stwierdzilam, ze zawsze bylam niewyzyta...Choc zawsze ludzie dookola postrzegali mnie jako taka spokojna, nierzucajaca sie w oczy i w ogole (pamietam, jak sie zdziwili, ze mam faceta...mile to bylo... <_< ) :p. Ale tak, ja tez :p. Az mnie zdziwilo ostatnio, jak w rozmowie z kolezankami z liceum wyszlo, ze zadna z ncih teog nei robi (jedna nawet dodala, ze byloby jej przykro, gdyby sie dowiedziala, ze jej facet sie masturbuje :| no coz, wg mnie to raczej normalna sprawa...przynajmniej dopoki nie maja czasu ani mozliwosci, zeby czesto sie kochac...).

mehe przykro im ze faceci sie onanizuja :) moja kobieta mi to kiedys tlumaczyla ale dalej tego nei rozumiem, ale ona juz "znormalniala" - jesli facet nie ma "golych babek" na kompie to uwaza go za nienormalnego :) :lol: tak :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No coz, i prawidlowo...Przynajmniej w jednej kwestii potrafie zrozumiec facetow <_<
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez potrafie, moj mimo ze ma mnie, to jeszcze wlasnie jakies fotki czy filmiki musi zawsze miec, ale z checia ogladam z nim :)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
ale wy ludzie macie problemy, przecież ręka kobiety i jej bliskość bardzo wiele zmienia, to już nie ta sama ręka co Twoja ;) będzie gites na pewno ;)
 

forumsmaster

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
a czy to normalne, że po wytrysku(jakieś 10minut) wypływa mi coś takiego przezroczystego i troszke lepiącego??
 

robobobo

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Chociaż że mam dziewczynę, to od czasu do czasu muszę sobie ulzyć... Boję się tylko żebym nie wpadł w seksoholizm, bo gdyby moja dziewczyna była zawsze obok mnie, to po tygodniu chodziłaby okrakiem ;( Sama ona stwierdziła w łóżku że jestem zboczek :) , ale podoba się jej to, bo jak ona uważa też ma coś w sobie takiego ...
 

Enge

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mnie kiedys też masturbacja wydawała sie czymś jakby to powiedzieć złym?? Ale teraz wraz z moim chlopakiem na luzie o tym gadamy, nawet nieraz komicznie zali sie ze jak nie ma mnie przy nim to musi sobie reka wspomagać. Jakos nie mam mu tego za zle. ^_^
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja bardzo rzadko sie masturbuje, moze raz na pól roku mi sie zdarzy, ale to pewnie tylko dlatego, ze mam faceta z ktorym sie wspolnie zaspokajam :]
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
No coz, ja juz jakis czas temu stwierdzilam, ze zawsze bylam niewyzyta...Choc zawsze ludzie dookola postrzegali mnie jako taka spokojna, nierzucajaca sie w oczy i w ogole (pamietam, jak sie zdziwili, ze mam faceta...mile to bylo... <_< ) :p . Ale tak, ja tez :p . Az mnie zdziwilo ostatnio, jak w rozmowie z kolezankami z liceum wyszlo, ze zadna z ncih teog nei robi (jedna nawet dodala, ze byloby jej przykro, gdyby sie dowiedziala, ze jej facet sie masturbuje :| no coz, wg mnie to raczej normalna sprawa...przynajmniej dopoki nie maja czasu ani mozliwosci, zeby czesto sie kochac...).

No to jak ze mną kurde, też niby taki cichy i spokojny a jak byłem sam to jazda :-D

A koleżankom chyba chodzi o to, że się martwią, gdyż uważają, że gfacet, który się masturbuje nie jest zaspokojony i to ich wina. Ale mi wyszło chyba nienaturalnie długie zdanie. :-D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Raczej martwia sie, ze one im nie wystarczaja...No coz, dopoki sie samemu tego nie robi, to nie sposob tego zrozumiec :p.
 
Do góry