Masturbacja

anowi2

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
malina160 napisał:
anowi 2 - nie uwazam cie za starą tylko że międzi tobą a gumisem jest dosc spora różnica
nigdy temu nie zaprzeczałam :rotfl:
gumis napisał:
A czy ty sie masturbujesz anowi2 w wieku 39 lat??
udzieliłam wyłacznie odpowiedzi na to pytanie :D ale moge dodac, ze jak miałam 15-17 lat to tez tego nie robiłam hehe wtedy to nie było takie popularne i modne.
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
moda prędzej można by nazwać częstrze rozmowy na takie tematy bo na masturbacje to raczęej dużego wpływu nie ma
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No chyba rzeczywiście tak było. Kiedyś rozmawiałam o tym z moim chłopakiem, że jakby tak powstawali z grbu Ci ldzie którzy dosyć dawno umarli, to jakby usłyszeli o czym się teraz rozmawia na codzień i już coraz młodsze dzieci o tym mówią, to by chyba padli na zawał ;)
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
Killerr napisał:
Masturbacja normalna sprawa moj rekord to 6 razy w ciagu dnia. W kręgu męzszyzn nie jest to żaden temat tabu, każdy to robił. Inaczej to jest z paniami ale o tym niech się one wypowiedząWesoly


hehe dobry jesteś ! :D:D:D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Srednio robie to 1 dziennie, ale to nie tak ze codziennie po razie... czasem nie robie tego tydzien, a czasem 2 razy... rekord mialem 4 ... ale juz 4 nie byl taki przyjemny wiec dalej tego nie robilem. Poprostu wolalbym to przezyc we dwoje, niestety z racji wieku nie jest to jeszcze mi dane... (ja moze juz bym byl gotowy, ale partnerki brak :pP)
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ponury_murzyn, jesteś w moim wieku a ja już nie jestem prawiczkiem :D Wiem że nie ma sie czym chwalić noo ale tylko mówię ;)
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
hmm partnerka by sie pewnie znalazla tylko ze nie odpowiadnia jak na ten wiek i zachowanie ..bo chyba teraz niektore osobniki damskie dbajka o siebie i sa jeszzce dziewicami ... przyklad ja mam uz 17 i dalej nia jestem .. tylko trzeba byc ztego dumnym ...a nie wszyscy sa :) ale tacy ludzie tez musza byc ...bo inaczej bylo by smutno :)
 

Blofeld

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja slyszalem, ze masturbacja zamyka w sobie.. Cos w tym jest, nie sadzicie?
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
hmm ... nie mam pojecia... ale chyba nie ... zalezy chyba z jakich powodow ktos sie masturbuje... bo jesli z samotnosci to chyba tak .. a jak z przyjemnosci to mysle ze nie ... pozdrowka Blofeld,
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
lolasz napisał:
ponury_murzyn, jesteś w moim wieku a ja już nie jestem prawiczkiem :D Wiem że nie ma sie czym chwalić noo ale tylko mówię ;)

astaroth napisał:
hmm partnerka by sie pewnie znalazla tylko ze nie odpowiadnia

dokladnie tak jak pisze astaroth. Chodzą po mieście mlode :cenzura:eek:dajki, ale to nie dla mnie :p ja musze miec 100% komfortu.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
tak sobie czytam... są osoby które uprawiają sex vodziennie? mój facet musi przynajmniej co 2 dzień.
Hmm.. a wolicie się mastrubować, czy kiedy laska wam go dotyka? czy to jest inne uczucie? które jest lepsze?
 
Do góry