Masturbacja

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wymksnąc sie moze tylko osobie która takich słów używa na codzien i juz nie kontroluje kiedy je mówi. ja przklinam na kazdym kroku, ale jesli nie moge to nigdy mi sie nie zdarza wymksnąc sie np. przy nauczycielu... poprostu przy doroslych te słowa mi wylatuja z głowy :D

//przeklinam juz około 6 - 7 lat wiec to nie jest ''kwesia czasu''

a wracajac do tematu... nie ma to jednak jak zabawy z drugą osobą :D
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
no pewnie, masturbacji nie można z tym porównywać ;) A co do przeklinania, to też mi się zdarza, ale przy dorosłych to rzeczywiscie jakoś z głowy wylatuje, a najlepiej jest z moją mamą, czasami jak się z nią droczę to pomyślę sobie jakieś przekleństwo, a ona od razu mi mówi, "Ja Ci dam np. k****"- i zawsze wie jakie ja słowo chciałam powiedzieć :mruga: :mruga: :mruga:
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Hehe,

ja też przeklinam i też mi się zdarza "wymcknąć" <jakich wy tu słów używacie:]>.

Niedawno, dla przykładu, powiedziałem "k***a" jak rozmawiałem z matką. Miałem zły dzień. No cóż, zdarza się, jak to mówią :D .
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
tak tylko, ze mi się nawet nie wymsknęło, ja tylko sobie pomyślałam k***a, a mama tak jakby przeczytała w moich myślach co chciałam powiedzieć :mruga:
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
heh.... moze nie mam sie czym chwalic ale czytalem na pierwszych stronacxh rekordy i moj to 10 :)
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Po części trudne a po części idiotyczne (sorka za określenie nie obraź się takie moje zdanie) uważam po prostu że taka CIĄGŁA masturbacja nic nie daje :/ tyle
 
Do góry