Masturbacja

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
bezpłodnosc nie ale po prostu jesli czesto sie masturbujesz to Twoje plemniki są słabsze

Bo plemniki muszą pół miesiąca dojrzewać i jeśli je wypuszczasz zbyt wcześnie, to się gubią XD
Ja sobie tak ostatnio czytałem nie ze bardzo cześta masturdacja moze doprowadzic do uzleznienia. takiego ze mężczyzna nie bedzie mógł wytrzymac bez samozaspokojenia i innym negatywnym czynnikiem jest to że moa sie pojawwić problemy z wytryskiem podczas stosunku z kobietami. tzn. bedzie zbyt wczesny. Tyczy sie to mlodych facetów co nie uprawiają jeszce sexu.
Ja słyszałem, że dobrą radą na zbyt wczesny wytrysk jest się masturbować. Polecam www.onanizm.pl


mozna sie odwodnic
:D :D :D ale śmieszne :p :p
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
masturbacja to nic złego. oczywiście nie należy przeginać:D jeśli ktoś wali konia 2, 3 razy dziennie to to już jest trochę niepokojące :lol:
tez słyszałem, ze dzięki masturbacji twój stosunek z kobieta może być dłuższy. Poza tym jeśli kochasz sie z dziewczyna raz na pól roku to warto sobie od czasu do czasu samemu przepłukać instalacje.
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Ja bym powiedział przepukać :p no ale mi się wydaje, że oprócz uzależnienia, żadnych innych negatywnych skutków ze sobą nie niesie
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja bym powiedział przepukać :p no ale mi się wydaje, że oprócz uzależnienia, żadnych innych negatywnych skutków ze sobą nie niesie

przepłukać instalacje rządzi.

jakie uzależnienie?! przecież masturbuje sie jak występuje napięcie duże seksualne ... jesli ono występuje za często to jest to seksoholizm i nie jest on spowodowany częstą masturbacją! jest odwrotnie, seksoholizm jest przyczyną zbyt częstych masturbacji.

i p.s. - 2-3 razy dziennie to nie jest dużo. od 5 w górę jest "dużo".
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
A jeśli osobnik nie potrafi osiągnąć spełnienia czy satysfakcji w inny sposób niż poprzez masturbacje czy nie jest to już uzależnienie??nie chodzi mi o częstotliwość a o konieczność
 

tir driver

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BrZeSzCzE
Wiecie co to jest masturbacja...?? Wiecie do czego prowadzi...?? Wiecie co robi ona z człowiekiem...??

Zobaczcie forum : www.onanizm.pl (chorror ludzi uwikłanych w nałogu)
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Japierdziu :p nałóg o matko :p nie pompujcie budyniu codziennie to nie bedzie się wam chciało pukać w jajko i tyle.
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Prowokejszyn !!!!!!
Od trzepania kapucyna rosną włochy pomiedzy palcami i się slepnie i głuchnie no i wacław :bijeglowe: się pomniejsza :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja pier... jak to czytma to az mi sie plakac chce ze smiechu...

Chcesz mieć zęby jak kryształki?
Rob codziennie masaż pałki
to jest dobijajace...:)
 

modlix

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grójec
Częsta marsturbacja, hmm:p
Przed śniadaniem
Po śniadaniu
Po umyciu zębów
Po każdej lekcji
Po szkole
Przed obiadem
Po obiedzie
W trakcie codziennego WC
Przed podwieczorkiem
Po podwieczorku
Przed kolacją
Po kolacji
W trakcie prysznicu
Przed umyciem zębów
Przed pójściem spać

xD

Ćwiczyć zawsze można :p 15 razy dziennie wystarczy :p

:cenzura:

Takie pytanie mam osobiste??? Czy ktoś już widział post na temat masturbacji u kobiet.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Zaden człowiek by nie wytrzymał 15 razy dziennie. Najwyżej 4-5 razy.
Nie mylcie masturbację z onanizmem. Onanizm był stosowany za czasów mojżesza, nie wierzycie? Opowiem
Za czasów mojżesza było takie prawo że gdyby w małżeństwie zmarł mąż, np. podczas wojny, to jego stanowisko męża przejmuje jego brat. I kiedy ten brat odmawia posłuszeństwa żonie w stosunkach seksualnych, spuszcza swe nasienie na ziemię, co w tym przypadku nazywamy onanizmem.

Nigdy nie słyszałem aby można na jakiąś bezpłodność zachorować.

No ale takie ćwiczenia codzienne nic nie dadzą prócz przyjemności. Ćwiczyć można nawet raz w tygodniu, ale trza iść jakościowo, im dłużej tym lepiej, a efekty będą.
 

Thot

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
nic Ci się od tego nie stanie, ale pomyśl, o ile fajniej byłoby przerzucić się na seks :p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
a trzep kapucyna jak chcesz :p wacek nie zmaleje, włochy między palcami nie urosną, nie bój żaby :p tylko z umiarem wszystko bo moze odpasc :D
 

kubek633

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Niemartw się masturbacja ci nie zaszkodzi, ale przed stosunkiem lepiej się nie masturbować przez okres około 2 miesięcy(okres, w którym wytwarzają się mocne plemniki). :D
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Gdzies juz byla dyskusja o dojrzewajacych pleminkach :)
I pisałem juz ze zeby dojrzec plemniki musza przejsc droge od kanalikow nasiennych przez przewód nadjardza, banke nasieniowodu az do wystrysku , zeby byly w pelni sprawne musza odbyc po drodze kilka postojow, a droga w sumie trwac musi dni 72 :)
Od czestej masturbacji plemniki przyspieszaja i nie nadarzają z dojrzewaniem .
Wniosek : im czestsza masturbacja tym mniejsza szansa zostania ojcem hehehehehehheh:p
 
M

Mia

Guest
Gdzies juz byla dyskusja o dojrzewajacych pleminkach :)
I pisałem juz ze zeby dojrzec plemniki musza przejsc droge od kanalikow nasiennych przez przewód nadjardza, banke nasieniowodu az do wystrysku , zeby byly w pelni sprawne musza odbyc po drodze kilka postojow, a droga w sumie trwac musi dni 72 :)
Od czestej masturbacji plemniki przyspieszaja i nie nadarzają z dojrzewaniem .
Wniosek : im czestsza masturbacja tym mniejsza szansa zostania ojcem hehehehehehheh:p

o kurde :mruga:
nie wiedziałam...
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tak serio to pewne jest tylko to ze plemniki do pelnej dojrzałosci potrzebuja minimum 72 dni . I np zeby zbadac wplyw powiedzmy picia alkoholu to trzeba badac plemniki po 72 dniach od spozycia alkoholu , nie wczesniej .
Tego jak sa ze tak powiem wypuszczane nie wiem . Czy nie dojrzale sa dopuszczane do wytrysku czy nie . Pewnie tak ale warto by bylo poczytac o tym wiecej jesli chce sie miec pewnosc :)
 
Do góry