Masturbacja

Dawidek_7

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Częsta masturbacja... hmmmm
No oczywiście uwazaj na wzrok :D
Lecz czesta masturbacja nie powinna miec większego wpływu na organizm ;)
 

Light-r

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Mimo że mam 13 lat to mogę się wypowiedzieć w temacie.

Pokonałem masturbację...pokonałem ten nałóg i chłopie mówię Ci nie bierz się za to ! Ja jak to robiłem miałem problemy w nauce i psychika mi się zapadła.....ale teraz jest ok już niedługo rok minie :D .Więc nie próbój nawet a jak Ci sie zachce to uderz się w głowę....pomaga :D

MASTURBACJA JEST ZUA
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
o_O jak można mieć problemy z nauką przy masturbacji? =o co nie mogłeś się skupić tylko myślałeś jak to byś nie zmarszczył... xD nie wierze sorry. Osobiście zacząłem jak byłem w 1. klasie gimnazjum i nic się ze mną złego nie działo -,^.
Masturbacja jest zUa? spytaj sieU taty ;>
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Przy zbyt częstej masturbacji może być wiele nieprzewidzianych reakcji. Udowodniono ponad 10 często występujących (średnio u co 10 mężczyzny) skutków ubocznych, główne to częste samoistne rozkurcze mięśni wywołujące bule brzucha, które przejawiają się jako wzdęcia i biegunki. Kolejna ważna sprawa to skurczanie się przewodów moczowych (tych przy cewce moczowej), które w przyszłości powodować będą prostatę. Na koniec wspomnę także o reumatyzmie i zaburzonym ciśnieniu.

PS Masturbuj się raz na 4-5 dni (jak możesz to raz na tydzień) i rób to jak najdłużej, później będziesz miał efekty. Wyżej - fake.
 

Dawidek_7

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przy zbyt częstej masturbacji może być wiele nieprzewidzianych reakcji. Udowodniono ponad 10 często występujących (średnio u co 10 mężczyzny) skutków ubocznych, główne to częste samoistne rozkurcze mięśni wywołujące bule brzucha, które przejawiają się jako wzdęcia i biegunki. Kolejna ważna sprawa to skurczanie się przewodów moczowych (tych przy cewce moczowej), które w przyszłości powodować będą prostatę. Na koniec wspomnę także o reumatyzmie i zaburzonym ciśnieniu.

PS Masturbuj się raz na 4-5 dni (jak możesz to raz na tydzień) i rób to jak najdłużej, później będziesz miał efekty. Wyżej - fake.


Ten koleś chyba jest z ministerstwa edukacji . :mruga:
 

marsjanin

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Włosy między palcami też mogą Ci wyrosnąć. Ale nie żadne małe przelewki. Takie długie, że potem do kostek dosięgną :p
A tak serio-nie lepiej z kobietką? Co to za przyjemność słyszeć tylko własny, przyspieszony oddech, czuć żar bijący od własnego ciała?
A jeśli jej nie masz, to radziłabym AŻ tak często tego nie robić, bo faktycznie można sie uzależnić a w przyszlosci mieć problemy z przedwczesnym wytryskiem. Wszystko jest dla ludzi ale z rozsądkiem :)

Sprawdziłaś na sobie?
 

Krister

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Szczecin
Z tego co wyczytałem w internecie dowiedziałem się, że od masturbacji można się uzależnić jeżeli onanizujesz się zbyt często. Jeżeli zbyt mocno ściskasz swojego penisa podczas masturbacji to może się twoje unerwienie do tego przyzwyczajić i możesz mieć problemy z wytryskiem podczas stosunku z kobietą. Onanizm zmniejsza ryzyko prostaty itp chorób. Pozdro :)
 

bulinek16

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wam juz całkiem odpierdala :p niech sobie koleś na spokojnie zwali i dajcie mu spokój już :)
 

Quiller

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Piszę to z nadzieją, że pomogę innym chłopakom. Mam teraz 26 wiosen i mogę opowiedzieć jak z konikiem było u mnie... Po kolei.
Moja przykra przygoda z masturbacja/ samogwałtem/ onanizmem (zwał jak zwał) rozpoczęła się gdy miałem 16 lat i po raz pierwszy przespałem się z dziewczyną. oczywiście wcześniej miewałem liczne fantazję etc, ale wszystko jakoś trzymałem w ryzach. Po tym pamiętnym dla każdego człowieka wydarzeniu coś się zmieniło. Po prostu mój organizm domagał się "spuszczenia z krzyża". Właśnie wtedy zrobiłem to po raz pierwszy. Potem był raz drugi, trzeci, dwudziesty... Gdy zorientowałem się, że jestem uzależniony- było już za późno. Wydawało mi się, że przestać będzie łatwiej, niż rzucić palenie. Ale pomyliłem się. Z masturbacją jest ciężej niż z paleniem, bo zewsząd otacza nas bodźców erogennych, a przy paleniu wystarczy 3mać się z daleka od zapachu i widoku fajki ...
Nadmienię, że mity typu włosy/pryszcze między palcami to totalna głupota. Ale masturbacja ma zły wpływ na organizm, a jeszcze gorszy na psychikę.
Lekarz sportowy zdiagnozował u mnie podwyższony poziom testosteronu we krwi (121%normy). Niby plus, ale mam 26lat i siwe włosy!!! Testosteron przyśpiesza starzenie.
Co do rozmiarów samego członka, to wydaje mi się, że minimalnie zmalał, ale może to być spowodowane tym, że ja cały bardzo urosłem od tamtego czasu...
Mam problemy z dziewczyną... Mianowicie w trakcie stosunku waginalnego, analnego, oralnego nie odczuwam takiej przyjemności jak z "walenia" przez co mam problemy z orgazmem w trakcie... A to bardzo przykre dla kochanki- uwierzcie ...
Psychika? hmm... spoko, tylko dręczy mnie poczucie winy o moją dziewczynę i o to, że sobie z tym nie radzę...
Wzrok też mi się pogorszył, ale to raczej od dużych ilości spędzanego czasu przed kompem...
Przez długi czas miałem też problemy z koncentracją.
Nie wiem też w jakim stanie są moje plemniki... jak ktoś ma pożyczyć mikroskop, to niech da znać :)

tymczasem...
i tak znakomita większość osób które to czytają mają już doświadczenie z "tym sportem". Jeżeli jeszcze możecie, to dajcie sobie z tym spokój... Z dziewczyną potem jest dużo przyjemniej :D
pozdro 4 all
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Quiller (swoją drogą nick podobny do mojego....)
Uśmiałem się Twoją wypowiedzią niesamowicie :D Zacznę od konkretów, a potem ustosunkuję się do reszty wypowiedzi.
1. "Testosteron przyśpiesza starzenie" - buahhahhaha :D No cóż, lekarzem nie jestem, ale z tego co pamiętam z zajęć na CM UJ (specjalizacja związana z biologią) to testosteron ma dobry wpływ na organizm człowieka, znaczy się mężczyzny :] Na poparcie mojej tezy artykuł:
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/9109,rewolucja,terapii,testosteronem.html
2. Członek Ci zmalał :D A nogi też Ci się nie skurczyły o kilka dobrych centymetrów? Skoro zauważyłeś skurczenie członka widoczne gołym okiem, to biorąc pod uwagę jego średnie rozmiary u mężczyzn, musiałeś zmaleć o jakieś 10cm :] Organ sam z siebie nie zmaleje. Uwierz mi na słowo. Możesz oczywiście zapytać o to lekarza. Jeśli nie wybuchnie Ci śmiechem w twarz, to rozwieje Twoje wątpliwości.
3. Norma testosteronu we krwi wynosi 2,8 do 8 ng/ml
Osoby ćwiczące mają zazwyczaj wyższy poziom testosteronu od osób niećwiczących. Nie napisałeś, że ćwiczysz, jednak można to wywnioskować z Twojej wypowiedzi, gdyż napisałeś o lekarzy sportowym. Lekarz powinien Cię poinformować, iż u osób intensywnie ćwiczących poziom testosteronu jest wyższy.
4. Rzeczywiście, wzrok pogorszył Ci się od kompa.
5. No tak, wysoki poziom testosteronu, brak rozładowania seksualnego, jak potem można nie mieć problemów z koncentracją skoro ciągle myśli się o jednym?
6. Nie odczuwasz takiej przyjemności? Dziwne, ja takich problemów nie mam :]
7. Skończ gadać głupoty, a zainteresuj się lekturą porządnych pism naukowych, a nie cytatów z forum onanizm.pl i innych temu podobnych sekciarskich organizacji niszczących zdrowe podejście do ludzkiej seksualności.

Dlaczego dzieła Papieża Jana Pawła II o seksualności człowieka są tak mało znane w strukturach kościelnych. W końcu wiele jego dzieł mówi o tym, aby czerpać przyjemność z seksualności. Bądź co bądź w ramach małżeństwa, ale jego poglądy są całkowicie inne niż poglądy większości użytkowników niesławnego forum onanizm.pl i jemu podobnych.

Dlatego wówczas tym bardziej przerażają mnie strony jak ta:
http://adonai.pl/czystosc/?id=22
gdzie zacznijmy od tego, że są to nauki niezgodne z nauczaniem JPII
 

Giaur

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ubawiłem się... nie używajcie pojęć których nie znacie:powodować będą prostatę,Onanizm zmniejsza ryzyko prostaty... i wiele wiele więcej.Szkoda żeby mieć prostate musicie sie masturbować bo każdy ma prostate(każdy mężczyzna,facet,chłopak a jak nie macie powiniście się tym zmartwić;), ale dzięki masturbacji jest mniejsze ryzyko chorób prostaty i raka prostaty. Masturbacja ma wpływ na organizm jak wszystko co robicie, np.: zwiększenie bicepsu i mięśni nadgarstka;)endorfiny poprawiają humor i dają relaks.
Ale powinieneś się wstydzić i czuć wyżuty sumienia bo jak będziesz mniej pracował to mniej dostaną politycy którzy za ciebie sie masturbować. Onanizm jest o tyle bardziej korzystny że żadnej choroby wenerycznej nie dostaniesz i aids cie nie dopadnie.Przestań gadać głupoty o problemie z nauką za dużo czasu poświęcasz na tym temacie i nie uczysz się(ale co będziesz mieć z nauki nic a z tego jest przyjemność przynajmniej). Ale jeżeli przed nauką sie zrelaksujesz przy dobrym filmie z gwiazdami jak Jenna;) to się wiecej nauczysz dowiedzione naukowo, że w czasie relaksu wiecej się nauczysz niż w stresie:) a masturbacja daje uspokojenie i relaks, a przy dobrym filmie jeszcze lepszy luz. Stare przesądy na ten temat miały odstraszyć ludzi, bo gdy by rolnik się zabawiał cały dzień by nie było zbioru i każdy by głodował.A co do uzależnienia mozesz się nawet uzależnić od cukierków;)Religie nie zabraniają jako takiego faktu tylko utrate nasienia, bo gdy by rolnik wywalił wszystko na śmietnik nie było by zbiorów hehe to znaczy potomstwa;)Jest na to sposób wygooglaj edging,peaking... lub jak zwał tak walił.Ale powineneś się wsydzić i brzydzić że coś takiego robić i nie rozmawiać o tym z nikim, niech to zostanie słodką tajemnicą;)Troche cycatów:

Woody Allen: Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha!

Galen:Opróżnianie się organizmu z nasienia jest zdrowe i konieczne.

FC:Samodoskonalenie jest masturbacją.

Tylko uważajcie na rodziców czasami robią nalot;) i wesoły link: http://www.youtube.com/watch?v=mubN2PA5ttU

Jakieś pytania...
 

Giaur

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
mozesz mieć problem z bezpłodnością bo organ nie używany zanika;) a najbezpieczniejszy seks to właśnie onan, zobacz konnana jak sie wytrenował;) http://www.ponton.org.pl/faq.php?cat_id=19 tu jest link z ciekawostkami...
 

cichy93

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja trzepię dość często bo jak nie trzepię to przy dziewczynach mi staje. Nie mam problemów z psychiką po tak częstym onanizowaniu się a efektów ubocznych jak nie było tak nie ma... A to jest już dłuższy czas od pierwszego "czochrania się"
 

matej002

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc panowie mam pytanie, jak byłem młodszy to się masturbowałem a teraz mam problem z sexem. nie mam żadnej przyjemności podczas stosunku lub mam ochotę a nie daję rady możecie coś poradzić?
 
Do góry