Masturbacja

M

Mia

Guest
w sumie to jesli chodzi o seks to chyba dziqła to tak samo. kurde, jek chce zostac mamą to musze dac spokój potencjalnemu ojcu :p
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Noo pewnie ze dziala tak samo w koncu konczy sie wytryskiem , i to wiekszym niz przy masturbacji :D
Ale jak juz bedziesz chciala zostac dumna mamą to abstynencja na seks wskazana przez 2 miesiace :p
 

Radykalny

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
537
Punkty reakcji
0
Z tego co piszecie wychodzi na to że regularne współżycie i to w dużej ilości może być traktowane jak środek antykoncepcyjny :lol:
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
o nie!!! co to to nie.
ale zawsze mozna adoptowac

A co Ty jakas maniaczka seksualna ?? :p
Z tego co piszecie wychodzi na to że regularne współżycie i to w dużej ilości może być traktowane jak środek antykoncepcyjny

Bo tak jest , chociaz akurat za to nie biore odpowiedzialnosci , zeby potem jakies dzieciaki nie mialy pretensji ze ja tak powiedzialem a jakas 14 latka w ciaze zaszła :D hehe
Ale zauwaz ze wsrod par wspolzyjacych czesto powiedzmy codziennie rzadziej zdarzaja sie wpadki niz u tych co raz na miesiac czy dwa :) Moze spowodowane to jest wiekszym doswiadczeniem i wprawa w tym jak sie zabezpieczyc a moze wlasnie moja ( albo i nie moja ) teoria :D hehe
 
A

Aqualorn

Guest
Zadajcie se ludzie pytanie czy codzienny sex powoduje bezpłodność: raczej nie. Więc czemu masturbacja miałaby ją powodować. Przecierz dla organizmu orgazm to orgazm bez znaczenia jak osiągnięty.
Gdyby sex powodował bezpłodność to już dawno byłoby o tym głośno. Oczywiście ludzie któży mówią że robią to codziennie lub 2 razy dziennie chyba lekko przesadzają z częstością ale raczej bezpłodność ich nie czeka.
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nikt nie uzył słowa bezpłodność . Mowilismy tylko o tym ze plemniki nie sa tak silne jak u mezczyzn ktorzy robia to rzadziej a w zwiazku z tym maja mniejsza zdolnosc do pokonania wszystkich przeszkod , przez drogi rodne po osłonke przejrzysta komorki jajowej . Pozatym jest ich mniej , a do przebicia sie przez osłonke przejrzysta komórki jajowej potrzebna jest reakcja akrosomalna wielu plemnikow a nie jednego :)
 
M

Mia

Guest
olszyna ja bym tam nie chciała z tobą do łózka trafic jak ty tak techniczne na te kwestie patrzysz :p

kawał mi sie przypomniał. wchodzi żona do sypialnie w seksownym stroju. na łozku lezy jej mąz i czyta kamasutre. mąż nie zwraca na nia uwagi, ta na to 'czytaj sobie kotku, czytaj...przynajmniej z teorii bedziesz dobry' :p
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Eee tam Mia , zaraz bys nie chciała :)
Technicznie podszedłem do fizjologi a nie do seksu :)
Wytłumaczylem koledze co i jak bo troszke źle nas rozumiał .
Sekst to całkiem inna sprawa , budzi sie we mnie zwierze i nie jest to leniwiec :p Maniaczko :)
 

Vistex

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
E ja mysle ze stac nic sie nie stanie i przynajmniej sex bedzie bardziej bezpieczny poprzez juz wczesniej wspomniane ,,slabe plemniki''
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
E ja mysle ze stac nic sie nie stanie i przynajmniej sex bedzie bardziej bezpieczny poprzez juz wczesniej wspomniane ,,slabe plemniki''

Pewnie ze sie nic nie stanie , lepiej sie zmasturbowac niz chodzic z nabita armata i napiecie rozładowywac np na innych ludziach .
Ja w ogole mam teorie na ten temat ale to dłuzsza historia :D hehe

uhuhu. teraz mnie sie zwierzak obudził

Hehe , przez internet tak na Ciebie dzialam ?:p
 
M

Mia

Guest
Hehe , przez internet tak na Ciebie dzialam ?

widze ze jeszcze nie wiesz ze mam powazny problem z... uzaleznieniem.
na mnie wszystko tak działa. tymbardziej teraz- gdy juz tydzien bez seksu :bag:
czasem uciązliwe, nie powiem...ale ogólnie daje rade;)
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A to nie wiedziałem , ze jestes uzalezniona :) Coś tam podejrzewałem ale nie bylem pewny :)
Myslałem ze to ja tak dzialam a tu sie okazało ze to tylko brak seksu :)
Badz twarda tydzien to krotko , niektorzy dluzej , duzo dluzej daja rade , np ja :)

A zeby nie bylo oftopa to mysle ze kazdy facet ktory nie wspolzyje regularnie powinien sie regularnie masturbowac bo jak tego nie robi to chodzi nabuzowany i mu glupoty przychodza do glowy , rozboje itp :)
 
M

Mia

Guest
tak jak ja :D bez kija lepiej nie podchodzic ;)
mi niesty samozadowolenie nie wychodzi. potrzebuje do tego drugiej osoby. biedne społeczenstwo wokół mnie...8 dzien :/
 
Do góry