Marzenia

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Dlaczego zakładasz z góry, ze sie nie spełnią? Trzeba najpierw uwierzyć, żeby zobaczyć - nie zobaczyć, żeby uwierzyć. Poza tym wszystko jest możliwe, są rzeczy na świecie o których nikt by nigdy nie pomyślał i czego nikt by nie przewidział. Uwierz w swoje marzenia, dąż do nich, nie zakładaj z góry wyniku! :)

ObywatelMC, podobaja mi sie twoje marzenia:
-znaleźć zonę
-miec dzieci
-skonczyc szkołe (studia)
-rozwijac gospodarstwo rolne
-byc dobrym człowiekiem

Moim zdaniem gdy znajdziesz żonę, bedziecie szczęśliwi i bedziecie mieć szczęśliwe dzieci i w dodatku będziesz z przyjemnością rozwijał gospodarstwo to samo z siebie wyniknie bycie dobrym człowiekiem. Tak mi sie wydaje. :)

Co do marzeń ogólnie, wydaje mi się, że każdy je ma, choć niekiedy nie wie, że nimi są. Marzenia nadają człowiekowi i jego duszy czegoś więcej niż rzeczy przyziemne. :)
moze mam marzenia całkiem inne niz inni ale to na pewno nie jest minus :)
 

Pragne_byc_wolny

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
Dobrze, że masz marzenia inne niż wszyscy, wyobraź sobie, że wszyscy mają takie same marzenia - stały by się bez pokrycia, bez wartości. Ale z drugiej strony powinny sie po części schodzić z innymi marzeniami by nie pozostały same. :)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Dobrze, że masz marzenia inne niż wszyscy, wyobraź sobie, że wszyscy mają takie same marzenia - stały by się bez pokrycia, bez wartości. Ale z drugiej strony powinny sie po części schodzić z innymi marzeniami by nie pozostały same. :)
chyba jednak zostają ta wizja rolnika moze niektorych przerazac
 

Pragne_byc_wolny

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
Dlaczego? Przecież to praca z naturą. Jeśli odpowiednio o to zadbasz, da ci to wiele satysfakcji. Oczywiście nie mówie tutaj o wielkich pseudo-gospodarstwach gdzie nastawienie jes tylko na zysk, wszystko zawiera chemie, i robione jest bez uczuć. Mówie o takim rozlnictwie, przywiazaniu do ziemi. Mysle, że wiesz o co mi chodzi. :)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Dlaczego? Przecież to praca z naturą. Jeśli odpowiednio o to zadbasz, da ci to wiele satysfakcji. Oczywiście nie mówie tutaj o wielkich pseudo-gospodarstwach gdzie nastawienie jes tylko na zysk, wszystko zawiera chemie, i robione jest bez uczuć. Mówie o takim rozlnictwie, przywiazaniu do ziemi. Mysle, że wiesz o co mi chodzi. :)
wiem i to bardzo dobrze, przeciez ja chce byc indywidualnym rolnikiem, a ta praca juz daje mi wiele satysfakcji :) dlatego chce by rolnikiem, oczywiscie za tą prace tez chciałbym dostac godziwą zapłate
 

Pragne_byc_wolny

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
W dzisiejszych czasach o to ciężko. Prawie nikomu już nie zależy na zdrowym jedzeniu. Ludzie żrą (inaczej sie powiedzieć nie da) chemie, chemie, chemie, plastik i inne wynalazki "nowoczesności), która niesie ze sobą wszystko co najgorsze (oczywiścię są też dobre strony). Ale z zapłatą za takie zdrowe jedzenie, za twoja prace nie bedzie dobrze, tak mi sie wydaje. Ale zawsze możesz ograniczyć sprzedaż swoich plonów itp. by zostawić dla siebie (wtedy nie płacisz już za to). :)
 

matiello

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dokładnie teraz większość żywności będąca bóstwem dla oczu jest tylko jedną wielką tablicą Mendelejewa. Marzenia - zgodzę się warto mieć i warto realizować (rzadko kiedy same się spełniają).
Moim marzeniem jest dobrze zdana maturka, ukończyć akademie morską, pływać, a na urlopach z początku uczyć się a później latać, czyli jednym słowem igrać z żywiołami, a poza tym jak pewnie większość z nas chcę zbudować dom i założyć rodzinę, eh tylko jak pogodzić to wszystko ze sobą...;)
Pozdrawiam
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Ja z kolei chciałbym zostać uczonym, ukończyć studia na kierunku astrofizyki i założyć kochająca rodzinę. Marzenia są po to żeby je spełniać i dawać nadzieję
 

szczyglywygly

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Znaleźć pasję taką jedną jedyną co zajmie mi wiele godzin oraz bycie z tego zadowolonym;)
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
'' wielu ludzi ma marzenia i ja tez naleze do nich,chociaz roznia sie od innych to ich zawsze bede bronic,bo sa tylko moje i to ja jestem ich autorem ''
 

Izabellaaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Marzenia są piękne i kazdy je ma mimo ze czasem nie warto.
powinno sie je spelniac.
ja mam dwa
Chcialabym cofnąć czas i przezyc jeszce raz dzien moich urodzin.
nacieszyc sie bukietem róż, i byc przy kims kto sprawil ze byl to dzien ktory dal mi wiecej radosci niz cale moje zycie.
a drugie to wrocic do tej bliskiej osoby na zawsze. niestety marzenia sa czesto z odwiecznym terminem realizacji a w moim przypadku wogole go nie maja, wiec zycze wam wszystkim spelnienia marzen ; _)
 

Rasputin

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WLKP
Jednym z moich marzeń są pieniądze. Ogromna suma która pozwoli mi na dalsze marzenia. Czyli własną telewizje, radio, gazety media. Idąc dalej propagowanie w nich patriotycznych zachowań, prawdziwej moralności... Wszystko na dużą skalę. Następnie znalezienie charakternych ludzi którzy utworzą partie zgodną z moimi przekonaniami. Dzięki tej władzy medialnej wysunę partię jako zwycięzce w demokratycznych wyborach. Oczywiście sfera ideowa będzie po części w półmroku więc głupie masy kupią program. Partia zacznie od zmian które będą stawiać w uprzywilejowanej pozycji przede wszystkim ludzi przedsiębiorczych. Jak już pisałem w programie nie będzie żadnego afiszowania się z tym. Co nie zmienia faktu, że okres spędzony na rzetelnej pracy będzie pożytkiem dla tych co chcą pracować. Idąc dalej dzięki wysokiemu poparciu powoli wycofywana będzie demokracja, a w jej miejsce zespół ludzi odpowiedzialnych dla których najważniejsze będzie dziedzictwo, jednolitość (rasowa i religijna [ małe odstępstwa jak najbardziej na tak], kultura, gospodarność. Wszelakie objawy postępu rodem z Zachodu będę niwelowane. A więc wystąpimy z UE. Będziemy mniej uzależnieni od Rosji tworząc alternatywy bezpieczeństwa gazowego i naftowego ( wszystko zależy od organizacji!). Będziemy stawać się potęgą z którą zaczną się liczyć możni tego świata z zachowaną tożsamością gdzie będzie duża ingerencja w sprawy moralne, ale za to wolność gospodarcza jeszcze większa.
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mam marzenia, one nadają sens mojej egzystencji.
Podpisuje sie pod tym.

Takze mam marzenia choc wiekszosc ich sie nie spełniło, a te ktore trwaly jzu sie skonczyly, ale tzreba miec nowe i nadawac dalszy sens swojej egzystencji tak to u mnie wyglada.

Wiec warto je miec.
 

magicsecret

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Marzenia kazdy powinien miec i kazdy je posiada...
moim najwiekszym marzeniem jest znalezc osobe ktora bedzie mnie rozumiec , ktora bedzie ze mna na zawsze.. i to nie musi byc chlopak ale np przyjaciolka... Innym marzenienm jest bycie wyksztalcona... bo to daje dobra prace w przyszlosci i co za tym idzie bycie niezaleznym...

I nie bojvie sie marzen.. czasami dzieje sie tak ze marzenia sie spelniaja i potem nagle "ktos" nam je zabiera i zostaje tylko rozczarowanie..
Mimo tego warto miec marzenia.
 

Lukaszm

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
z buszu
Ja chciałbym wiedzieć wszystko. Gdybym wiedział wszystko nie byłoby dla mnie problemu nie do rozwiązania.
 

Ditti

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzie mnie poniesie ;)
moim marzeniem jest studiowac i zamieszkac na stałe we Francji
oprócz tego jest więcej marzeń ale lepiej zachowam je do siebie. Kiedyś natrafiłam gdzies na ciekawe zdanie odnosnie tego tematu
'marzenia się spełniają, ale nie zawsze tak jak tego oczekujemy'
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
a wierzycie w to ze jak sie powie jakies tam swoje najskrytsze marzenie to sie ono nie spełni?
bo ludzie czasami nie mowia marzen bo boją sie ze wtedy te marzenia sie nie spelnia
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Oj Armusienko moja ;P Najpiękniejsze marzenia zawsze się spełniają wystarczy że tego chcemy :)
Jeśli ktoś się nie zgadza z tym , trudno łaski mi nie robi hehe.Jestem szczery pisze to co myśle ;]
 
Do góry