Marsz Niepodległości 11 tys na11.11.11

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Po ratyfikacji tr.lizbonskiego może i nie ,ale mimo,że niektórym niepodległość chyba nie jest potrzebna przecież się nie położymy i ulegniemy
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No to ładnie, anarchiści już bili się z policją. W tv pokazali również 1000 razy nagranie, jak zamaskowany typas z marszu z partyzanta uderza w twarz fotoreportera...
No trudno, w tamtym roku marsz był świetny, ale teraz nazjeżdżało się buractwa...
Gdyby nie było to pospolite ruszenie, ale zorganizowana akcja, to powinni kretyna wyp*** z tego marszu. No ale niestety.

No jakaś hołota w kominiarkach legii pobiła czarnego radnego z warszawy... Brawo :/
Za rok zakażą już tego marszu.

Dlatego np nic z tym marszem wspólnego mieć nie chciałem (i pewnie wielu normalnych ludzi również tam się nie pokazało)/


Nooo tyle z marszu. Brawo.
Spektakularny sukces lewicy. Jakby organizatorzy mieli trochę oleju w głowie, to jakby zobaczyli tę bandę w kominiarach, to by ogłosili odwołanie marszu i wyszli z twarzą.
To był ostatni taki marsz w Warszawie.
1:0 dla Michnika.
Idioci.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
może nie spektakularne ale medialnie pewnie i tak będzie... Idea marszów i "promocji niepodległości" jest w ogóle dziwna - choć nie mówię, że byłoby miłe mieć normalny spacer ludzi z flagami, bez haseł i bez lewaków.
W kwestiach politycznych spytać można (z pozycji polskiej i z pozycji rozsądnej polityki) co by zrobił Roman D.? Na pewno przedkładałby pracę nad pojedyncze, rozemocjonowane wystąpienia. A tak, przyjdą, pokrzyczą, pójdą. Już spotkałem na mieście pijanych ludzi (nie da się ukryć, że dresów) śpiewających rozdartym ryjem hymn. Takich, myślę, że Roman by chciał wyp***** od jakiejkolwiek działalności. Ale to tylko produkty demokracji.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Nooo tyle z marszu. Brawo.
Spektakularny sukces lewicy. Jakby organizatorzy mieli trochę oleju w głowie, to jakby zobaczyli tę bandę w kominiarach, to by ogłosili odwołanie marszu i wyszli z twarzą.
To był ostatni taki marsz w Warszawie.
1:0 dla Michnika.
Idioci.
Myślę że trochę przesadzasz z rozmowy tel. słysząłem ze jest naprawdę kupa ludzi i większość z nich nawet nie wiedziała że cos się dzieje na tym placu, dymiło około 100-200 osób na jakies kilka tysiecy. Jak tak oglądam relacje to są strasznie tendencyjne i w kółko puszczane jedno i to samo, oczywiscie nie usprawiedliwiam tej bandy debili która zrobila burdy.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Pojawiają się informacje o anarchista niemieckich i ukrainiskich którzy przyjechali wspomóc polską lewice w walce ze skandalicznie propagującymi niepodległości polakami ciekawe.
Jak tak oglądam relacje to są strasznie tendencyjne i w kółko puszczane jedno i to samo, oczywiscie nie usprawiedliwiam tej bandy debili która zrobila burdy.
Zgadzam się, co jednak jest dziwne bo media mają co pokazywać.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
zanim zaczniecie płakać obejrzyjcie coś czego tefałen nie puści ,choć ma sporo"gorących niusów"


lewaki norma w kilkunastu klepią samotnego przechodnia,ale mam nadzieję że ta ormowska milicyjna j..ana pała zakończy swoją karierę
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Właśnie miałem to wrzucić. No kurde, facet nawet nie próbuje się stawiać i jest butowany. De fak.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Myślę że trochę przesadzasz z rozmowy tel. słysząłem ze jest naprawdę kupa ludzi i większość z nich nawet nie wiedziała że cos się dzieje na tym placu, dymiło około 100-200 osób na jakies kilka tysiecy. Jak tak oglądam relacje to są strasznie tendencyjne i w kółko puszczane jedno i to samo, oczywiscie nie usprawiedliwiam tej bandy debili która zrobila burdy.
No ale to przecież żadna niespodzianka.
Wcześniej gdy lewaki bili się z policją jakoś żadnych kamer nie było... Uderzenie fotoreportera stało się za to newsem dnia... Do czasu burd...

Nie zmienia to faktu, że jest 1:0 dla Michnika i lewackich mediów.

A bijatyki w bocznych uliczkach i rozmaite ustawki z antifą, czy też nawet - wzajemne na siebie polowanie - to nie problem. Problem to ta banda osób, która gnoju narobiła przed kamerami, w najgorszym możliwym momencie. Żeby się wyżyć to mieli przecież cały dzień...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
- Polska naznaczona jest ksenofobią i nietolerancją. Jesteśmy w Warszawie, gdzie podczas II wojny światowej istniało największe getto żydowskie, z którego eksterminowano pół miliona ludzi - mówił Robert Biedroń.
gdzie ? tam gdzie można takie bzdury produkować !
miałem jechać z żoną nie pojechałem (bo praca) teraz ani trochę nie żałuję ... buractwo w czystej formie plus nieudolność policji !! idea upadła ...
jednak może czas pomyśleć by przekuć miecze na lemiesze ;) jest szyld Marsz Niepodległości nazwa dobra jak wiele innych dla związku prawicy która pokazała swój potencjał
Oświadczenie organizatorów Marszu Niepodległości

Home » Oświadczenie organizatorów Marszu Niepodległości

11 lis



W dniu dzisiejszym odbył się drugi Marsz Niepodległości. Narodowa manifestacja zgromadziła ok. 20 tyś osób, chcących dać wyraz swojej narodowej dumie i przywiązaniu do niepodległego państwa polskiego. Dziękujemy dziesiątkom tysięcy Polaków, którzy przyszli by w sposób godny uczcić święto Niepodległości.
Niestety, doszło również do przypadków karygodnych zachowań grup chuliganów i prowokatorów. Organizatorzy Marszu Niepodległości zdecydowanie potępiają bandyckie zachowania, do jakich doszło w Warszawie dzisiejszego dnia. Potępiamy ekstremistów, którzy ścierali się z policją na Nowym Świecie, placu Konstytucji i w innych punktach stolicy. Zdecydowanie potępiamy jakąkolwiek przemoc jako środek wyrażania poglądów, niezależnie od tego, pod jakimi hasłami byłyby głoszone.
Jednocześnie wyrażamy swoje oburzenie, z powodu faktu niezabezpieczenia trasy przemarszu przez siły policyjne. Należy podkreślić, że w kolumnie marszowej, która opuściła pl. Konstytucji przed godziną 15.00, nie dochodziło do żadnych ekscesów. Wokół kolumny, powtórzmy, w żaden sposób niezabezpieczonej przez siły porządkowe, operowały grupy prowokatorów, które doprowadziły do starć z policją na placu na Rozdrożu.
Sukces frekwencyjny tegorocznego Marszu niewątpliwie przysłaniają te smutne wydarzenia. Złożyło się na nie kilka czynników: prowokacje lewicowych ekstremistów, bandytyzm prowokatorów i chuliganów, nieudolność sił porządkowych. Zasadniczą odpowiedzialność za dzisiejsze wydarzenia, poza bezpośrednimi sprawcami, ponoszą środowiska lewicowych ekstremistów i sprzyjających im mediów, które od kilku tygodni budowały atmosferę przyzwolenia na przemoc, jako metodę wyrażania poglądów. Nie może być zgody na takie zachowania, tak samo jak nie może być zgody na bandytyzm, chowający się za patriotycznymi hasłami.
Dzisiejsze zajścia są również dobrą okazją do wystosowania apelu o zmianę polskiego prawa o zgromadzeniach publicznych. Dochodzi bowiem do kuriozalnych sytuacji, w których legalne przemarsze atakowane są za pomocą zgromadzeń, będących w świetle obowiązującego prawa, również legalnymi… Jest to stan, który prowadzi do patologii i daje środowiskom skrajnym i niebezpiecznym okazję do zakłócania porządku publicznego. Organizatorzy Marszu Niepodległości przygotują w najbliższym czasie projekt zmian w polskim prawie, które uniemożliwią powstawanie podobnych sytuacji.
Dziękujemy tysiącom Polaków, którzy godnie manifestowali swoją narodową postawę. To właśnie dla Was jest i będzie Marsz Niepodległości!
Organizatorzy Marszu Niepodległości


idealny komentarz pana z irokezem JKMa można sobie darować ;)
[YouTube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eWSRy32AouY[/YouTube]
 

Han Pasado

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
142
Punkty reakcji
6
Byłem dzisiaj na marszu, i o dziwo nie widziałem zupełnie nic z tego co non stop teraz pokazuje ta gadzinówka - tvp. Fak t spalenia wozów tych szumowin tvnu był niestety niepotrzebny , a dał tylko pretekst siłom pro reżimowych do oczernainia marszu. Nie powiem żeby było mi ich szkoda, ale jednak było to nie na miejscu.
Co do filmiku na którym policja wspólnie z anarchistami(SIC!!!) katuje patriotów to myślę że wszelki komentarz jest tutaj całkowicie zbędny.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
A ja uważam ze ten zament jest grubymi nićmi szyty. Na marszu byłem i moja refleksja jest taka że ta cała ekstrema i schemat wydarzeń był wynikiem podjudzania i podgrzewania atmosfery przez organizacje lewackie bo przecież delegalizacja marszu jest im na rękę, jak również zwykłego w:cenzura:ienia na to co się dzieje w Polsce. Niemiecka antifa? HAHAHA co za żenada.

Skutek tych wydarzeń będzie niestety taki że fani terroru policyjnego z PO mają teraz pretekst do dalszych prawnych kroków zmierzających do zabrania nam kolejnych swobód - np. zakaz zakrywania twarzy na manifestacjach.

Swoją drogą polecam poczytać stronę 11 listopada org na facebooku - takiej lewackiej propagandy to nie widziałem nawet w PRL tam są naprawdę nienormalni ludzie. Niestety pomimo wpadki ze szwabami i kompromitacji to raczej oni zyskali punkt po tym marszu :/
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
A bijatyki w bocznych uliczkach i rozmaite ustawki z antifą, czy też nawet - wzajemne na siebie polowanie - to nie problem. Problem to ta banda osób, która gnoju narobiła przed kamerami, w najgorszym możliwym momencie. Żeby się wyżyć to mieli przecież cały dzień...
Z tym sie zgadzam, tak było w zeszłym roku. Dodam tylko że jak na razie zatrzymano 210 osób w tym prawie setkę to obywatele Niemiec wiec ze strony lewaków.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Chcieliśmy dobrze, ale policja i lewacy zepsuli nam święto. Taką konkluzję można wysnuć czytając niektóre fora. Święto zepsuli głównie zwykli bandyci, którym marsz był okazją do walk z policją. Sądziłem że obie manifestacje na siebie pokrzyczą, parę osób zostanie zatrzymanych i na tym się skończy. Jednak do głosu doszli ci którzy na różnych forach pisali że jadą by pokazać różnej maści "lewakom i brudasom", gdzie ich miejsce. Jednym słowem głąby dla których jedynym naprawdę skutecznym argumentem jest ich pięść. Z drugiej strony takie same głąby od walk z urojonym faszyzmem. Moim zdaniem żadne 1:0 dla kogokolwiek. Przegrali wszyscy Polacy, którzy godnie chcieli uczcić Święto Niepodległości.
Jedynym rozwiązaniem jakie widzę to pełne wzięcie na siebie odpowiedzialności przez organizatorów za wszelkie demonstracje. Zabezpieczenie medyczne, ochrona, pokrycie ewentualnych strat. Może wtedy niektórzy się zastanowią kogo zapraszają.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Zatrzymano 200 osób, w tym połowa (92) osoby to ... Niemcy.

A chyba wiadomo kto ich "zaprosil"... Więcej q... kolorowości, tolerancji... Powinni zmieść tamtą manifestację w pył. Oczywiście na TVN24 relacja tak tendencyjna, że szok. Wiem, bo oglądałem długo. Redaktor usilnie każdego, z którym rozmawiał telefonicznie, pytał / sugerował czy to, aby winnymi nie są Ci z "marszu niepodległości". Na szczęście jakiś tam facet (policjant chyba ?) nie był głupi i stwierdził wprost, że to byli pospolici chuligani, czym spowodował u prowadzącego wyraźny ... zawód.

Myślicie, że na onecie, TVN powiedzą, że połowa zatrzymanych to Niemcy ? Haha, możemy obstawiać :)

Śmieszny ze strony TVN był też brak kamer. Pokazywali w kółko jedno ujęcie, na którym było widać z 500 osób, tam gdzie już był krajobraz po bitwie. Natomiast chyba ani razu nie pokazali jak marsz kilkunastu tysięcy maszerował spokojnie. Ja np. nie wiem co ten marsz śpiewał, którędy szedł bo kamera TVN pokazywała tylko urywki jak się ktoś pierze nie wiadomo z kim... Rozmawiają z Bosakiem, ten idzie w środku marszu, mówi, że normalnie sobie śpiewają, nawet policji obok nich nie ma. Nic się nie dzieje. Ale tego już TVN nie pokazał, w tym czasie byly urywki z innego miejsca odtwarzane w nieskończonosc, zapętlone.

Żenująca telewizja. w TVP Info było ciut lepiej, ale tylko ciut.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Szwabów zaprosiła skrajnie lewicowa Krytyka Polityczna, to coś powinno być z marszu zdelegalizowane.
 

Han Pasado

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
142
Punkty reakcji
6
Jakoś skrupulatnie pomijana jest informacja że co najmniej połowa z tych 210 zatrzymanych to czerwoni którzy byli uzbrojeni w pałki kije etc. Gadzinowy TVN tak przedstawia te wydarzenia jak by to miała być wina sił patriotycznych, a przecież oczywistą oczywistością jest że to bolszewicy rozpętali zadyme.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Oglądałem TV info i TVN, na TVN mamy zupełnie inną rzeczywistość. Tam przez dwie godziny pokazywali płonący samochód TVN. Sprawa mi śmierdzi na kilometr. Na TVN pierniczą, że nie było policji bo organizatorzy zapewnili, że marsz będzie pokojowy. Co za bzdura? Było wiadomo że co roku są rozróby, w tym roku krytyka polityczna z wybiórczą usilnie namawiały do zastosowania przemocy wobec marszu. Na TVP info, nie było prawie nic o zajściach na placu Dmowskiego, czy raczej w jego okolicach. Mówiono o tym, że anarchiści w tym ci z Niemiec, pierwsi zaatakowali policje. Prezydent, chyba dobrze poinformowana osoba i niepodejrzewana o przesadną sympatie z środowiskami organizującymi marsz, w swoim oświadczeniu, też zaznaczył przede wszystkim, że głupotą było zapraszanie "osób z Niemiec niezainteresowanych świętowaniem naszej niepodległości". Dlatego TVN można oglądać, ale z dużą rezerwą przyjmować co tam się mówi.
Chuligani dosyć długo, bawili się samochodem TVN, zanim go podpalili. Wygląda mi to na to, że komuś zależało, żeby do tego doszło. Przecież inaczej ciężko by było przedstawić środowiska prawicowe, jako zagrożenie, dla tego kraju, a tak.. no cóż, radości to oni nie potrafili po prostu ukryć.
Co do tego jak się zabezpieczyć przed pojawianiem się debili na marszu ciężko powiedzieć. Policja olała sprawę, organizowanie się samemu zostanie od razu okrzyknięte bojówkarstwem. Zresztą prawdopodobnie nie będzie problemu. Ratusz ma pretekst, aby kolejnego marszu nie dopuścić.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jak oglądałem relację TVN24 to miałem wrażenie, że scenariusz od samego początku już był rozpisany. Dalszą kwestią był taki dobór słów, kamer, aby odpowiednio całe zajście wpasować w ten scenariusz. To akurat nie dziwi bo oni już od dłuższego czasu tak robią.

Odnośnie zabezpieczenia takich imprez to ja się w sumie zgadzam z Dziewulskim, że nalezy po prostu zmienić prawo i nigdy (!) nie wydawać zgody na 2 marsze jednocześnie, w tych samych miejscach.

Jeśli np. marsz niepodległości zarezerwował sobie 11.11.11 i dał "trasę" marszu, no to ktokolwiek by nie chciał zrobić innego marszu to albo to powinien zrobić w innym dniu, albo tego samego dnia, ale zupełnie gdzie indziej, tak aby trasy się nie przecinały. Prawo mamy demokratyczne, w tym wypadku aż za bardzo bo po prostu zgodę na takie marsze trzeba wydawać. To jest nie tyle zgoda co raczej organizacja zgłasza, że tego i tego dnia będzie marsz i ... kraj / miasto / gmina (nie wiem, nie znam sie na tym) ma obowiązek taki marsz zabezpieczyć.

Nie wiem, ciężko pewnie oceniać jak się nie było, ale wg mnie policji było dużo. W ogóle tak naprawde to nie wiem jak wyglądał marsz niepodległości bo TVN24 przez cały dzień pokazywał, na to wychodzi teraz, grupę 10 Niemców piorących się z policją. Wypada mieć nadzieje, że w końcu tą pseudo telewizję ktoś inny wykupi i wprowadzi tam lepszy ład.
 
Do góry