Marliyn Manson

Czapka

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
0
Miasto
BPN
Jego utwory są super. Kocham jego głos.
Więcej nie mogę o nim powiedzieć, bo go jako "normalnego człowieka" nie znam(no a skoro nie znam, jak mogę oceniac?).
 

emo ana

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
Mój własny świat..
Uwielbiam muze Mansona, chociaz zalatuje troche komerchą np. jego wygląd i piosenki Sweet Dreams (Are Made Of This) i The Beautiful People... Ale chyba każdy zespół ma w sobie cos dla komerchy .. A Wy co o tym sądzicie ??


Ma bardzo oryginalny styl:)
Ale ja b.lubie jego muzyke... Moze ma cos w sobie z komerchy, ale dla mnie liczą sie tylko jego piosenki, a nie to co robi.
pozdrawiam
 

Zephyr

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Widzę że dużo ludzi słyszało jakieś ploty o Mansonie i to na nich opiera swoje zdanie o tym człowieku więc uzgodnijmy parę rzeczy:

- Manson nie jest satanistą, jego image ma zupełnie inne znaczenie
- Manson nie wycinał sobie żeber i nie lodził sobie na scenie
- Manson w żaden sposób nie krzywdził zwierząt na scenie

To były najczęściej wymieniane argumenty przeciw, ale jeśli usłyszycie jakieś inne nieprawdopodobne/okropne/obrzydliwe opowieści o Mansonie, będą one najprawdopodobniej tylko plotą. Radze niektórym trochę poczytać o panie Warnerze zanim zaczną go krytykować. Co do komerchy to jakaś mądra osóbka (.lupka.) o tym pisała więc powiem tylko że zgadzam się z nią w 100%. Pozdro dla fanów Mansona.
 

Furious

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
mam wytrzasnąć kasę?
Słuchajcie jego słów i rozumcie je. On wcale w słowach nie ma nic prowowkującego. No może kilka piosenek. Ale reszta jest, jakby to powiedzieć bardzo prawdziwa. Np. "Tainted love". Moim zdaniem jego wykląd, zachowanie i teledyski są po to by właśnie zwrócić uwagę na te piosenki. Mają sens i przekazanie... i za to go uwielbiam!! !!

"I wanna live, I wanna love
But its a long hard road, out of hell
"
 

heartcore

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między krzesłem a podłogą - Kołobrzeg
Dla mnie .
Marilyn Manson Był i zawsze bedzie jednym z zespołów najlepiej potrafiacych połaczyc wiele ciekawych efektow muzycznych w jednym kawałku.
Testy są wprost rozwalające na Łopatki.
Tak Dosłowne.
Tak prawdziwe.
I Tak jakby nie patrzec niektore kontrowersyjne.
ale swoja kontrowersja grzeja sobie miejsca w naszej pamieci na długi czas.
Kto nie bedzie pamietał tego co "Wycinał sobie żebra i zabijał zwierzaki" (omg.;] skad to w ogole.)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bardzo szanuję sobie tego artystę. Przede wszystkim za trzeźwe spojrzenie na świat. Jego concept-albumy to po prostu mistrzostwo, szczególnie Holy Wood. Cóż to, że komercyjny jest nie da się ukryć(czasem jest to lekko irytujące), ale ma coś do przekazania i tworzy muzykę na wysokim poziomie a to liczy się przede wszystkim. Robi z siebie świra, ale ma tego świadomość. Ludzie krytykujący go i używający argumentów zasłyszanych w mediach tylko się kompromitują-podejrzewam, że Manson specjalnie tworzy taki a nie inny image, aby głupota takich osób sama wyszła na jaw.
 

malwincia

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Leszno
Manson jest świetny, chociaz przyznam ze jego teledyski mnie przerazaja, zreszta sam sposob bycia mansona, jest w pewnym sensie, ze tak powiem przerazajacy, jednakze przez swoj styl, nie jest taki jak wszyscy inni, robi zupelnie inna muzyke niz wszyscy inni i to mi sie w nim podoba, taka odrebnosc.
 

Wisnia18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łeba
Pedał, to co ten gośc robi na scenie jest śmieszne i jego muzyka także.
 

FreakOnALeash

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bakersfield
jest zaje.bistym wokalistą, uwielbiam całą jego dyskografię. Większośc ludzi gdy widzi Mansona przełącza na inny kanał, ale tu nie chodzi o wygląd, mam rację??
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
osobiście nie słucham Mansona ale jego wizerunek artystyczny bardzo mi się podoba zwłaszcza oczy...
 

Dala666

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Wiecie co myślę????? u każdego zespołu można doszukać się czegoś komercyjnego <_< a więc ??? O co chodzi , żeby się zamknąć w piwnicy i grać tylko dla siebie i żeby jeszcze czasem nikt inny nie usłyszał <_< Niektóre zespoły przeginają , normalnie aż kipi :/ zupełnie nic do przekazania tylko żeb7y się ładnie burać i pomalować buzię. Ale z tym rzucaniem się na wszystkie kapele które są bardziej znane (chodzi mi tu o występu w MVT itp) to ludzi wy też przesadzacie.........
 

Rugawt

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L-ovo near WarSaw
wygląda jak świr ale to geniusz muzyczny
BTW ostatnio chyba zmienił swóje podejście do życia :) porównajcie album "Holly Wood" z "Eat me, drink me"....
 
Do góry