Marliyn Manson

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
1. Nikt Ci nie karze na niego patrzec...jego wyglad nie jest az tak wazny, jest tylko dodatkiem do jego muzyki.
2. A to co robi ze swoim cialem to jest juz jego sprawa. Wg. mnie seksualnosc jest sprawa intymna i to czy ma wyciete zebra nie powinno nikogo interesowac...Ciebie tez nikt nie rozlicza i ocenia wg. tego ile razy w zyciu sie masturbowales <_<
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
Mi się Podoba Muzyka którą koleś tworzy, i jego poglądy na temat Chrześcijan, oraz naszego pokręconego świata :)
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
Niektóre piosenki fajne ale jakoś kolo mi nie podchodzi... szczególnie wygląd... przyciąga bardzo ale jak się przyjrzeć to odpycha.
 

Śpiąca królewna

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Jak go widzę to mam wątpliwości czy pochodzimy z jednej planety i czy On aby nie jest kosmitą.No sami powiedzcie , tak człowiek nie wygląda.A co do muzyka,w ogóle nie trawię tego typu więc wypowiadać się nie będę.
 
L

Ligi

Guest
Lubie jego tworczosc....jest poprostu genialna. :eek:k: ..nielubie natomiast samego Mansona <_< ...pachnie komercją i działaniami pod publike,nieprawdaż??
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Czemu od razu psychol :p Nie wiem, może i jest komercyjny, może i się za bardzo sprzedaje, może i ten cały szum wokół siebie jest na pokaz, może coś tam coś tam... Ale mimo to ja go lubię. Jego wygląd absolutnie mnie nie odraża. Wg mnie wygląda normalnie. Powiem nawet więcej - wygląda lepiej z całym tym makijażem i przebraniami niż bez :p No i oczywiście muzkę też tworzy świetną i ma ciekawe teksty, wbrez pozorom niebanalne. A jak ktoś 'ocenia książkę po okładce' to już nie mój problem...
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Eee...ja tam na niego nie patrzę. Podoba mi się cover "Personal Jesus" :) Właśnie w anty radiu przed chwilą słuchałam
 

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Nic nie mam do zespołu Mansona, powiem nawet, że ich muza bardzo trafiła w mój gust. Możliwe iż to co robi lider jest jawnie pod publikę (bądź na przekór publice), lecz nie da się ukryć - facet jest dobry w tym co robi. Przeróbka "Taindet Love" - dla mnie genialna, podobnie jak całe "American Famili Portret", "Antichrist Superstar", "Mechanical Animals" i "Holly Wood". Ostatnio widać, że zaczeło Marilyn Manson brakować pomysłów. Ale dopóki będę sobie nucić "I don`t like the drugs but the drugs like me" nie będę się ich czepiać ;].
 

Tori

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Nie jestem może jego wielką fanką, ale muza mi się podoba. A image jaki kreuje to sprawa drugorzędna. Nawiasem mówiąc widziałam kiedyś jego zdjęcie bez tej całej otoczki- makijażu, biżuteri, stroju (tzn. był w stroju ale takim przeciętnym ;) ) i gościu wyglądał całkiem normalnie.
 

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Tori napisał:
Nawiasem mówiąc widziałam kiedyś jego zdjęcie bez tej całej otoczki- makijażu, biżuteri, stroju (tzn. był w stroju ale takim przeciętnym mruga.gif ) i gościu wyglądał całkiem normalnie.
Też widziałam. I szczerze mówiąc nie chce ogladać więcej. XD Niech się robi na wampira.
 

Angel_dolls

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bydzia (prawie) xD
UuU xD Juz dawno o nim nie slyszlam, ale jesli chodzi o piosenki to narazie slyszlam tylko jedna ale juz nie pamietam jak sie nazywa xD Spox xD
 

Harnas

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Czasem lubie sobie posluchac tego pana mimo ze gustuje raczej w innym rodzaju muzyki. Niektore utwory naprawde swietne. Co prawda "The Golden Age of Grotesq" jest beznadziejne, nie wiem czym sie ludzie podniecają, ale wszystko do Hollywood(włącznie) jest warte uwagi. Teksty Manson ma niebanalne i ciekawe, jezeli to co w nich przekazuje odzwierciedla jego osobowosc, to jest ona takze bardzo ciekawa. Tylko kurde ta komercha,przebieranie, makijaże... to jest wielki minus.
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
nic nowego nie powiem, jak stwierdzę, że muzykę tworzy niezłą, niektóre kawałki są wypasione. ale koleś mi nie podchodzi, jego show bywa tandetne momentami.

co do piosenek
np. ka-boom ka-boom :eek:k:
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
Dobijają mnie ludzie, którzy mówią, że Manson gwałci zwierzaki na scenie, jest geyem, mimo, że ma żone... Ostatnio ktoś mi mówił, że głowe kurczakowi odgryzł xDDDDDDDDD z tego nie mogłem xDDD
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ej no, to Ty o tym nie słyszałeś? :D Przecież na koncerty specjalnie wybierają ponętne dziewice i gwałcą na scenie a na ścianach wieszają zdechłe zwierzęta. Natomiast cała widownia tapla się we flakach :D

Żart. Mnie również takie bajeczki dobijają.
 

Aurora

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Szacuneczek dla Pana M. odwala kawał świetnej roboty. Tyle pasji w jego muzyce, że achhh.
Uwielbiam, kocham, ubóstwiam.
 

natus

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
ja piosenki bardzo lubie, ale samego Marylina nie lubie.
za to, ze jest taki...
yh, poprostu odpycha mnie^^.
ale 'great big white world' nie pogardzę nigdy!
 
Do góry