Marihuana

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Po co to legalizować, skoro i tak ludzie palą i palić będą? Tak strasznie chcecie pokazać jak to super będzie jak państwo z opodatkowania narkotyków będzie miało dużo pieniędzy? Będzie więcej świń wtykających ryje w pieniądze obywateli a Wy będziecie mieli jeszcze więcej powodów do krzyku, że jesteście okradani. Tak jak jest teraz jest idealnie.

Ta, wprost cudownie na dziś zaliczyć wyrok 3 lat w zawiasach za gram marihuany.

Nie chce mi się pisać o wszystkim, bo chyba już wystarczająco było powiedziane o tym w tym topicu, więc jak chcesz dyskutować, to przeczytaj kilka stron przynajmniej tego tematu.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
za maryskie idze sie do wiezenia a legalnie mozna kupic substancje o szkodliwosci co najmniej takiej samej a czesto duzo wiekszej... smiech ;)

przy tym co jest w "dopalaczach" ganja wydaje sie niewinna herbatka ziolowa :]
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Ta, wprost cudownie na dziś zaliczyć wyrok 3 lat w zawiasach za gram marihuany.

Nie chce mi się pisać o wszystkim, bo chyba już wystarczająco było powiedziane o tym w tym topicu, więc jak chcesz dyskutować, to przeczytaj kilka stron przynajmniej tego tematu.

Nie, nie, bez obrazy dla nikogo. Chodzi mi po prostu o to, że to by nie przeszło ze względu na to kto siedzi w Polsce "za sterami"
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Pytanko do znawców:
jak działają narkotesty stosowane przez policję: np jak wykrywają marihuanę? badają stężenie THC czy tylko obecność? bo alkomat wiadomo wykyje po spożyciu tak, ale potem alkohol wychodzi z organizmu i wynik jest 0.
Jak palicie marihuanę to po jakim czasie narkotest policyjny da wynik ujemny?
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Policyjne testy nie wykrywają stężenia, jedynie obecność.

To, po jakim czasie thc będzie wykrywalne we krwi / w moczu, zalezy od wielu czynników, takich jak częstotliwość palenia i ilość przyjmowanego thc, aktywność fizyczna oraz predyspozycje indywidualne (tempo metabolizmu, budowa ciała). Mogą to być 3 dni, mogą to być 3 miesiące.
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Thanks Diviner...hm to by znaczyło że można sobie ładnie nagrabić niechcący - dla kierowców-palaczy to kiepska informacja.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Thanks Diviner...hm to by znaczyło że można sobie ładnie nagrabić niechcący - dla kierowców-palaczy to kiepska informacja.

Na ślinę narkotest chyba wykrywa obecność THC do 24h od zapalenia. Jeżeli biorą na krew to bada się wtedy stężenie na podstawie czego można stwierdzić, czy dany osobnik prowadził pod wpływem.
Owszem, można sobie nagrabić, jeżeli się prowadzi będąc pod wpływem, ale samemu uważam, że takich kierowców jak najbardziej powinno się karać. Owszem są tacy co twierdzą, że jeżdżą bezpieczniej pod wpływem niż normalnie itd. Dla mnie to bzdura, bo może i jedzie się pomału, ale to nie wszystko, nie jest taki kierowca skupiony w 100% na jeździe.
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Wloocibor, ja mówię o sytuacji gdy sobie zajarasz, jest luzz, a za 5 godzin musisz wsiąść i jechać - wiadomo już jesteś "po" fazie, w zasadzie trzeźwy - i co wtedy? wykryją czy nie?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wiesz tutaj jest inna kwestia, że rzadko kiedy od tak dla zasady sprawdzają kierowce narkotestem, tak jak alkomatem. Na ogół dopiero jak coś podejrzewają.
Ale w każdym razie odpowiedź na twoje pytanie brzmi tak, narkotest na ślinę, czyli pierwszy jaki na ogół podaje policja, kiedy kogoś chce sprawdzić na narkotyki, wykrywa obecność thc do nawet 24h (słyszałem o 48h, ale to mi się wydaje nieco przesadzone).
Ja jeżeli w danym dniu paliłem, to do końca tego dnia nie wsiadam za kółko.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Widziałem opisany przypadek kolesia, który został złapany za kierownicą "pod wpływem", a ostatni raz palił miesiąc przed złapaniem.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wracając do tematu ostatnich "nielegalnych" demonstracji zwolenników legalizacji konopi- a jednak były legalne :D LINK

Jak widać, ludzie rządzący nie znają prawa...
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Ejże Wloocibor, czyżbyś zrobił coś co zrobiłeś ??? :( o co chodzi ? Żart był mało śmieszny na tym forum ?

Edit by Wloo: Było nie na temat, nic nie wnosiło do tematu ;) Na weekendzie zmieni się nieco regulamin w moich działach i będę mniej więcej w ten sposób zwalczał off top itp. :)
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Gra dla dwóch. Potrzebne: pokój, stół, dwóch zawodników i duuuużo marihuany, siadają na przeciwko siebie, upalają się do granic możliwości, potem jeden wychodzi a drugi musi odgadnąć, ........który wyszedł.

albo

Dwóch upalonych siedzi przy głownej ulicy i przygląda się ruchowi, przejeżdza trolejbus
- Ty, co to było?
- Autobus, którego zdradza żona...

wreszcie

Zmarł jeden konsument narkotyków, zebrali się jego kumple, jedli, pili, wspominali, skonsumowali konkretnie, nagle jeden wstaje:
- Eee co tak przycichliście?! GORZKO GORZKO GORZKO!!!!!!!
- Ty nie wygłupiaj się , przeciez nie wysyłamy go do wojska.


Halo obudźcie się, bo ten wątek uschnie..... :)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jak będziesz wstawiał takie suchary, to na pewno uschnie ;)
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
szybki jesteś, chyba na czuwaniu.... :)
to może ty coś zarzucisz Divi ?
co oznacza zielony grzybek ??? ok pytanie retoryczne.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Nic nie zarzucam, przerwa do wiosny :D

A temat zdechł, no bo o czym tu pisać?

Swoją drogą dzisiaj referendum w sprawie legalizacji marihuany w Kalifornii.
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Faktycznie, 2 listopada, no jestem bardzo ciekaw......dla uzytkowników mj, to mogą być ważniejsze wybory niż samorządowe w Polsce... :)
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
Polecam do przejrzenia Poradnik Konsumenta Konopi znajdziecie tam informacje co robić kiedy panowie pieski zatrzymają was z zielem przy dupsku. Kilka rzeczy które po prostu watro wiedzieć dla swojego dobra.
http://www.otwartapestka.info/poradnik_konsumenta1_4.pdf
 
Do góry