manga & anime ^__-

Status
Zamknięty.

maworu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
zaborze
Shani co do evangeliona to polecam anime ponieważ po nim ma sie przynajmniej dołka. Manga tak na mnie nie działała ale może dlatego ze anime oglądałem:D Pierwowzyór jest lepszy a w tym przypadku to anime. Obejżyj end of evangelią jak skończysz anime daje ciekawe wrażenia^^
Ps. Manga nie jest jeszcze zakończone i nie zawiera całej fabuły. Tak na oko powinno być jakieś 13 tomów
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Elfen Lied :> Oglądałam ale też tylko pierwsze odcinki... Nawet fajne, chociaż za bardzo przypomina Chobitsa

A nowy tomik FMA wyszedł ( dokładnie 5) ale ja go jeszcze nie widziałam u mnie w mieście.. pojade w piątek, to może już Yami wyjdzie i oba kupie ^^.
 

maworu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
zaborze
Porównyweanie Elfen Lied do Chobitsa mnie trochw wkuża^^ ponieważ niby to takie podobne tu i tam dwie zagubione dziewczynki ale odniosłem wrażenie oglądając 5 ep EL ze jednak oba anime traktóją o innych sprawach Chobits to dla mnie felieton na temat czym sie stają dla nas komputery a Elfen Lied raczej opowiada o granicach człowieczeństwa to znaczy kiedy powiniśmy uznać postać za nie ludzką (przesłanie głosi ze chyba nigdy wkońcu wszystko zasługuje na życie( wyjątek: komary]:->))

polecam ludziom mającym inne spojżenie nqa świat xxxholica
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Oglądałam i Elfen Lied i Chobits. Jedno i drugie super. Mam nawet mangę Chobits, wszystkie tomu, też super. Ostatnio jednak zachwycam się Neon Genesis Evangelion. A dla tych co lubią się pośmiać - polecam Great Teacher Onizuka :D
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Chobits manga byla ok, piekne, poprostu piekne wykonanie ale anime ... No niestety odcinki o ty jak Chi kupywala sobie majtki to juz przegiecie...
I troche przeslodzone to wszystko.
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Ja ogladam NGE i przyznam spodizewalam sie czegos... Hmm..wiekszego? W koncu tak znany tytul, ale jak na tamte lata...No nic, obejrze do konca moze akcja sie rozkreci..
No i obejrzalam sobie dwa odcinki Midori no Hibi! :lol:
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
I do tego jeszcze "End of Evangelion" polecam jak się skończy oglądać serie.
 

Michał Majewski

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
End należy obejrzeć przed odcinkiem 25, 26 bo jest to rozwiniecie fabuły a 25 i 26 jest zakończeniem całego Evangeliona.
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Ja uwielbiam i mange i anime w szczegolnosci Dragonball.Polecam takze Bleach i Slayers
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z piekła
Moje ulubione anime to:
1.Wszystkie czesci Dragon balla
2.Van Hellsing
3.Captain Tsubasa
4.Full metal alchemist
5.Ruchomy zamek Hauru
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A co sądzicie na temat "Shaman King"? Ja to bardzo lubię, to moja jak dotąd ulubiona manga. A jak byłam mała to z zapartym tchem śledziłam "Sailor Moon". "Spirited Away" też było spoko :D A co do tamtej dłuuugaśnej listy na poprzedniej stronie... Nieźle, qrczę, respect dla autora :D
 

_milka_

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z R... Raczej wiadomo, skąd!
A dzisiaj o 21.00 będzie lecieć 'FMA: Conqueror of Shamballa'! Jak ja kocham Hyper! ^_^
Ale oczywiście w tym samym czasie jest finał 'Tańca z Gwiazdami'. Jak ja nienawidzę TVN-u... :skrzywiony:
Już kupiłam prażoną kukurydzę, a tu mama mi mówi, że zaklepuje telewizor.
I nic jej nie obchodzi, że ja z siostrą zrobiłyśmy to już tydzień temu.
Programy W Godzinach Trwania Anime, bądźcie przeklęte!
 

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
"kataryna" napisał:
A co sądzicie na temat "Shaman King"? Ja to bardzo lubię, to moja jak dotąd ulubiona manga.


"She is the first, to be able to slap me besides my mom." - jak brzmiał jeden z tekstów Haosia z mangi... Pamiętasz, w którym momencie to powiedział? Muah, kocham te scenę...


Mangę SK czytam od niedawna. Przeskoczyłam pierwsze rozdziały (bo tak na serio to trochę mnie wkurzały) i dalej ściągałam już od sześćdziesiątego ósmego. Hao jest w mandze znacznie sympatyczniejszy niż w anime (polskie SK to było pierwsze anime, które oglądałam wiedząc, czym w ogóle jest). A to dla mnie najważniejsze.

Jeśli chodzi o inne mangi i anime, to mało co udało mi się doczytać/dooglądać do końca. Oczywiście widziałam wszystkie podstawowe 64 odcinki SK (chociaż czy można powiedzieć, że się obejrzało całość, kiedy jest pociachana przez cenzurę?) i jeden ze specjalnych, a ostatnio i Fullmetal Alchemist. Z pełnometrażówek "Ruchomy zamek Hauru", "Spirited Away - W Krainie Bogów", "Bloog: The Last Vampire" (na czym się okropnie wynudziłam) i "Origin - Spirits of the Past". Mangi żadnej nie przeczytałam całej. W wakacje mam zamiar zabrać się za doczytanie następujących tytułów:
Death Note (doszłam jak na razie prawie do połowy),
Shaman King,
Busou Renkin,
D. Gray Man,
Elfen Lied,
HunterxHunter,
Hikaru no go,
Inuyasha,
i Naruto
Dwa miesiące ślęczenia nad mangą... Ah, cudowna wizja. :D



A co do stron manga/anime, to znam jedną, gdzie jest multum rzeczy do ściągnięcia:
realitylapse.com
Mangi, anime, muzyka z anime... Jest w czym wybierać.
 

migawka

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
skarżysko
ja czytałam Inuyashe , KKJ (moja ulubiona manga :)) i Chobitsa 4 tom ,Hiroszima 1945 wszystkie tomy (POLECAM!!!),Megatokyo (do dziś mi leży na psychice) :D
a tam nawiasem mam świra na punkcie hamtaro :p:p mam małą kolekcję , pościele, ręczniki , majtki i skarpetki :p figurki i inne drobiazki
A oto tylko część tego wszystkiego :)
815d9a0b9bcc8959.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry