manga & anime ^__-

Status
Zamknięty.

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
A ja ostatnio się napalam na Death Note
Jedno z najlepszych anime, które do tej pory widziałem. Death Note jest właśnie takim tytułem, który wciąga od samego początku swoją fabułą, ma dość dobrą kreskę i bardzo dobrą oprawę graficzną. Sam pomysł z Death Notem i planem Raito jest bardzo ciekawy. "Będę bogiem nowego świata" - to zdanie naprawdę mną mocno wstrząsnęło. Jest to nowe anime i jak na razie ma mało ep. Nie mogę się doczekać nowych ;-)
Naruto jest fajny
Ciekawy,ale do 90 ep. Potem zaczyna być nudny ...
 

radkosz

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Rzeszów
Ja tam najbardziej lubie DB, Saint Seyia, Clamp X, a do tego One Piece - znacie?
Jakie bylo wasze ulubione anime na Polonii 1?
Jak dla mnie to :
Yattaman, Giggi i Captain Tsubasa.
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
Co nie oznacza, że nie ma tytułów specjalnie przygotowanych dla młodszych widzów ...

Każdy może znaleźć w tym jakże ogromnym świecie anime coś dla siebie :) . A wiek nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś nie może już oglądań japońskiej animacji czy też jest "za stary". Takie pojęcie nie istnieje.

Są anime dla bardziej wymagających i chcących przemyśleń, ale są też takie gdzie nieprzerwanie toczy się jakaś walka etc.
Ekhem.. Oglądał ktoś odcinek uwagi poświęcony 'zboczonemu' DB? xD Płakałam ze śmiechu na tym :D Jakaś matka od siedmiu boleści, psycholog, znalazła mangę u swojego synka i zgłosiła to do uwagi. Ludzie są niemożliwi!
PS. To było dosyć dawno, ale było :p

A co to ten Bleach
Świetne anime ;)

hmm a ja siem wziełam właśnie za naruto, narazie na na 40 odcinku jestem. ^^
Jak się zaczną fillery to przestańoglądać, zacznij targać Naruto Shippunden. Ale na razie ci to nie grozi ^_^

Naruto jest fajny ale tak strasznie wrzeszczy i to kumalski! To mnie rozbraja :D
To się ogląda w oryginale, a nie na Jetixie! xD

Ciekawy,ale do 90 ep. Potem zaczyna być nudny ...
Fillery, fillery, potem zaczyna się walka [patrz wyżej] :D
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja kocham mange i anime. Mam wszystkie odcinki Dragon Ball'a, love Hina, Naruto, Chobits i wiele wiele innych.
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Dragon Ball,Yattaman, Tygrysia Maska, Generał Daimos. To były bajki nie to co teraz :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
E tam, ja już prawie jestem na setnym naruto i nie jest nudny :> Chociaż szkoda, że nie ma ich wszystkich razem, tylko naruto i ten stary zboczuch :p

A oglądaliście kiedyś super pig ? :D kiedyś w tv leciało, miła bajeczka :}
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
A ja ostatnio się dzięki kumpeli przerzuciłam na mangi w których można się dopatrzec wątków yaoi.
I tak oto Yami No Matsuei, Wish, Saiyuki...
Już nie mogę się doczekać Angel Sanctuary i Uteny :D :D
I czwartkowego oglądania yaoiców wszelkiej maści, ach :D
 

Aeredhela

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Miasto Radości!
A ja ostatnio się dzięki kumpeli przerzuciłam na mangi w których można się dopatrzec wątków yaoi.
I tak oto Yami No Matsuei, Wish, Saiyuki...
Już nie mogę się doczekać Angel Sanctuary i Uteny :D :D
I czwartkowego oglądania yaoiców wszelkiej maści, ach :D
Jakoś do mang się nie mogę przekonać, irytuje mnie ich czytanie ;)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Ja mangi też sporo czytałam, Db to chyba hmm 46 tomów, Gto kilka w empiku :p i jakies inne różne :} Najlepiej sie w empikach czyta.
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Ja naruto skonczylam na 36 odcinku?..Ale tylko dlatego ze przerazila mnie ich liczba, boje sie ze z czasem to bedzie poprostu nudne, autorzy tez sa tylko ludzmi.

W empiku czyta sie beznadziejnie, ciagle ktos przeszkadza,ale czasem nie ma wyboru.

Ostatnio wzielam sie za NGE (Neon genesis evangelion) ale przez brak czasu wolno mi to idzie, kusi mnie to ze wiekszosc moich znajomych miala po tym mysli samobojcze i zalamanie, ehh przydaloby mi sie:p
Moze cos zachwialoby moj dobry humor.

Bylebym tylko obejrzala cala serie...
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
A na mnie czeka 5 swierzych tomow NGE (6,7,8,9,10) Ahh ide czytac :D

Nie ma to jak bogata kumpela:p
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Fajnie Ci
A ja dzisiaj zapierdalałam do EMPIKu po FMA i nie byłooo

Hmm ktora czesc... Czyzby wydali juz nowa?

<Shani na sama mysl ma oczy jak spodki :p >

Teraz sie bede brala po NGE za Elfen Lied, podobno w pozniejszych odcinkach jest genialne, ja sie zatrzymalam na poczatkowych
 
Status
Zamknięty.
Do góry