Mam Wielki Problem Proszę Pomocy

Status
Zamknięty.
K

kaczy

Guest
witam mam ogromny problem

jestem z moją dziewczyną jakieś pół roku od 4 miesięcy przyspieszyliśmy i zaczęliśmy uprawiać sex teraz mam ogromny problem naczytałem się artykułów w internecie o objawach ciąży i wiele z nich u niej zauważam porostu paranoja
jest śpiąca
-ale jak twierdzi zawsze tak śpi po prostu musi sobie uciąć popołudniową drzemkę tak się nauczyła (tak twierdzi ) i serio zawsze po południu śpi martwi mnie to bo to jeden z objawów

ma zawroty głowy ( czasami)
- ale ona twierdzi że to od słońca bo bardzo dużo się opala mówi że w normalny dzień nie miewa zawrotów głowy

wypadają jej trochę włosy
- była u fryzjerki i podobno jej coś z tymi włosami zrobiła że od tego wypadają

z tego co mówi nie ma nudności, brzuch ją nie boli, nie ma zgagi tylko te trzy dolegliwości ma tylko te objawy czekamy na okres ostatni przebiegł bez problemu ale teraz chciałem was prosić o ocenę mojej sytuacji czy jest sie czego bać
wiem że to jest może głupie ale ja już z panikowałem i cały czas o tym myślę widze że jest tu wiele mądrych osób które mogą mi pomóc proszę was o to chciał bym chociaż raz od spokojnie pogadać z moją dziewczyną :( martwię się o nią
( najgorsze jest to że nie mogę jej namówić na test ciążowy:( )
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Mam nadzieje że sie zabezpieczaliście.
Z tego co piszesz to nie wygląda to na objawy ciąży.
Jak nie jesteś pewien to kup test i poproś zeby zrobiła to dla Ciebie.
 
K

kaczy

Guest
w większości się zabespieczaliśmy ale czasami się zdażyło bez nic się nigdy niestało ale wiesz niepewność zawsze jest po za tym ja to już zaczynam na tym punkcie mieć bzika rozmawiałem z nią na ten temat ale ona woli czekać do @ to niewygląda na objawy ale mnie to martwi

wiem że to jest moja i tylko moja wina i zasłużyłem na to by się martwić ale niechce żeby ona przezemnie też się martwiła albo żebyśmy się kłucili postaram sie ją namówić na ten test bo to jednak daje jakąś pewność

teraz juz wiem że treba być mądrym przed szkodą i mówie wam pomyślcie zanim coś zrobicie niepolecam sie bać w tych sprawach mnie już nauczyło prosze o jeszcze jakieś wasze opinie w mojej sprawie
dzięki
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nio w sumie tak. Należy pamiętać że zawsze jest ryzyko czy sie zabezpieczysz czy nie.
I to nie jest tylko Twoja wina! Nie możesz sie o to obwiniać.
Skoro Twoja dziewczyna zgodziła sie na sex bez zabezpieczeń to jest też jej zmartwienie.
 
K

kaczy

Guest
porozmawiałem z nią gadaliśmy o tym jak się czuje po za tymi żeczami co wam opisałem to nie ma żadnych innych objawów dobrze się czuje i nawet te zawroty głowy ustąpiły i ostatni raz miała jakieś kilkadni temu jak było gorąco nie wiem już co myśleć poprostu mam mętlik w głowie a na test niechce się zgodzić bo woli poczekać do @
powiedzcie mi czy to ja panikuje czy jest duże zagrożenie

Proszę was o jakąś obiektywną ocene bo ja wszędzie widze ciąże poprostu przewrażliwienie czy coś

jakby któraśz miłych pań mogła mi opowiedzieć jak wyglądały jej zawroty głowy kiedy występowały i jak często

bo to mnie naprawde martwi

proszę o pomoc
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Wydaje mi sie ze poprostu przesadzasz... Jak sam napisales ,,wszedzie widzisz ciaze" .
Ja dopoki niebralam tabletek tez wszedzie ja widzialam bo mimo moich 18 lat chcialabym miec dziecko (ale wiem ze naraznie nie ma co :)) i dopasowywalam do siebie wszelkie objawy ciazy jakie mozna.... I zawsze mowililsmy na to z chlopakiem ,,urojona ciaza" bo on zawsze mial racje ze w ciazy nie jestem.
Moja rada jest nastepujaca: Jesli regularnie wspolzyjecie, zacznijscie stosowac antykoncepcje. Ja ze swojej strony polecam tabletki ale kazdy woli co innego. Niemniej jednak gdy zaczniecie regularnie i zawsze (!) sie zabezpieczac, takich sytuacji nie bedzie a Twoj strach minie. A i przyjemnosc przy seksie wieksza :)

Pozdrawiam
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
jejku...
1 mi wlosy wypadaja i to bardzooooo
2 tez czasami mdleje kiedy jedtem zmeczona albo jest mi goraco i duszno
3 i tez lubie spac (chyba to przez to ze do przedszkola nie chodzilam i brakuje mi takiego lzakowania po obiadku)
tak wiec moglbys miec powody aby byla w ciazy gdyby @ sie spozniala itp...
ps test przed terminemmiesiaczki i tak nie wykazuje :( wiec nie namawiaj jej bo nie ma sensu... dopiero po terminie @ test sie robi...

aj... chcialabym aby opisane przez ciebie objawy wskazywaly na ciaze poniewaz ja sie staram o dzidzie i nie...
a ty nie panikuj tak... moze pogadaj z nia powaznie o tym... skoro sie tak boisz... przeciez obna zapewne tez nie spieszysie do maciezynstwa:) pozdr papa
 
K

kaczy

Guest
TO TAK SZCZEŻE TOCHYBA JAPANIKUJE NO NIE POCZEKAMY DO @
TERAZ POSTARAM SIĘ WZIĄŚĆ ODPOWIEDZIALNIE ZA NASZE ŻYCIE NIESPIESZYNAM SIĘ JESZCZE DO DZIDZIUSIA CHOĆ KIEDYŚ W PRZYSZŁOŚCI NAPEWNO CHCEIAŁ BYM JE MIEĆ LECZ TERAZWIEM ŻETONIEBYŁO BY DOBRE DLA NAS I DLA DZIECKA
OLUSIA1985 ŻYCZE CI SPEŁNIENIA TWOJEGO ŻYCZENIA POZDRAWIAM I LICZE NA KOLEJNE POSTY WMOJEJSPRAWIE BO NIESTETY DALEJ SIĘ MARTWIE JESZCZE TYLE CZASU MUSZĘ CZEKAĆ NA ODPOWIEDZ ŻE AŻ MNIE TO PRZERAŻA :( POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA WASZE OPINIE
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
ojawy ni ewysyepuja kilka sni po zaplodnieniu.. wiec jesli by byla to objawy zauwazysz pozniej takie jak sennosc itp... jesli nie wymiotuje nie ma mdlosci to oki... nie jest.... takich objawow nie da sie zauwazyc taks zybko:)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nio racja nie tak szybko. Ale to normalne jak młodzi wpadają w panike to wszystkie rzeczy przypisują objawą ciąży . A na ulicach widzą co drugą kobiete wciąży , albo że kuzynka mojego kolegi też ...
Spokojnie bez nerwów. :)
Kaczy - oby Wasze zmartwienia nie okazały sie słuszne.
Olusia - 3mam za Ciebie kciuki ;)
 
K

kaczy

Guest
Wiecie co chyba macie racje trochę z panikowałem może rzeczywiście przesadzam rzeczywiście wszędzie widze ciąże ehhhh straszne

coś wam powiem nauczyło mnie to chyba odpowiedzialności przez ten czas stresu który przeżywam to zacząłem się zastanawiać nad sobą i chyba wydoroślałem w szybkim tempie serio może to się wydawać śmieszne ale teraz patrze na wszystko z innej strony może tego mi było potrzeba

dziękuje za te wypowiedzi i jeżeli ktoś miałby jakieś swoje zdanie na temat mojego problemu to proszę wypowiedzcie się mam nadzieje że moje podejrzenia nie były słuszne
 

olusia1985

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
zastanawia mnie tylko ta twoja panika... a twoja dziewczyna tez tak pannikuje??? jejku to musi byc straszne... ale powiem ci tylko jedno... nie stresuj biedulki bo od stresu okres sie jej bedzie spoznial i znowu doszukacie sie ze jest zapewne bo @ sie spoznia.... niech zacznie lykac tabletki i bedziecie mieli mniej stresu.... buziaki :*
Ps dzieki mala*czarna... mamnadzieje ze kiedys pochwale sie czyms...
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
łochocho widze ze to nietylko moj facet tak ma... :) tylko ze on nawet jak widzi kobiete w ciazy to zaraz dzwoni do mnie zeby zapytac jak sie czuje i kiedy mam miec okres.
Slodziutki to dobrze ze sie tak przejmujesz ale wrzuc na luz bo to zacznie w koncu dzialac tej biednej dziewczynie na nerwy.
 
K

kaczy

Guest
Wiem ja to już wiem chyba wszystko na temat kobiecej fizjologii ja ją poprostu tak kocham ze nie chciał bym jej teraz obdażyć szczęściem macieżyństwa kiedyś napewno ale jeszcze mamy czas ona się uczy ja też i nie wiem jak byśmy temu podołali

Ona wogule się tym chyba nie przejmuje albo nie chce mi pokazać że się tym przejmuje już nie wiem sam ale mówi że jej nic niejest i żebym nie panikował

chyba zęczywiście to ja z tego wszystkiego zajde w ciąże bo sobie ją tak wmówie że wkońcu zajde :D
 
K

kaczy

Guest
wiem że ona wie lepiej ale ona się tym w ogóle nie przejmuje i chyba tego w ogóle nie zauważa a ja że się przejmuje to wszędzie to widze

proszę was powiedzcie mi w jakim okresie ciąży zaczynają wypadać włosy zaraz na początku czy później bo to mnie bardzo martwi na wszystkie inne objawy mam jakieś wytłumaczenie na to nic konkretnego chce jakoś dotrzymać do @ może mi ktoś odpowiedzieć ?? bardzo proszę !!

A i jeszcze jedno czy rozstępy na brzuchu mogą się pojawić w takim wczesnym okresie ciąży niby rozstępy jej wychodzą od kilku lat i to pewnie moje kolejne paranoidalne złudzenie ale chciałem się dokładnie upewnić co wy na to proszę o pomoc
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
rozstepy wystepuja w zaawansowanej ciazy kiedy juz skora "ma problem" zeby sie bardziej rozciagnac...

Czlowieku nie wariuj! Jest kobietą i jak tylko wyczuje moziwosc ciazy to wtedy (ewentualnie) zacznie sie denrwowac bo wierz mi ze dla nas jest to 1000 razy powazniejszy problem niz dla facetow i jak cos bedzie nie tak to ona pierwsza zacznie sie denerwowac. Powinienes byc wdzieczny dziewczynie ze nie jest panikarą i ze potrafi trzezwo spojrzec na sytuacje...
 

Monisiaa20

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
krotoszyn
a z tymi włosami ?? to co ?? moe mi ktoś powiedzieć ??


szczerze to pierwsze slysze zeby w ciazy wypadalay wlosy a nawet gdyby to kazdemu prawie wypadaja a co do twoich podejrzen to nawet gdybyscie robili to w dni plodne a jeszcze nie dostala okresu (podejrzewam ze jeszcze ma czas terminowy)to byla by w nieclaym 2 tyg. ciazy wiec objawow raczej zadnych.twoja dziewczyna nie denerwuje sie bo dobrze wie ze to chore podejrzenia i jezeli choc troszke zna swoj organizm to powinna wiedziec ze to niemozliwe i pewnie stad ten spokoj,nie dnerwuj sie bo nie masz podstraw
 
K

kaczy

Guest
powiedzcie od kiedy się liczy dni do kolejnego okresu od dnia rozpoczęcia poprzedniej miesiączki czy od dnia zakończenia bo w tym temacie jestem zielony dziewczyny nie chce pytać bo będzie się znowu na mnie dziwnie patrzeć a chce sobie policzyć żeby zobaczyć ile jeszcze zostało mniej więcej
 
Status
Zamknięty.
Do góry