Mam Chlopaka

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
kocham mojego chlopaka i chcialam sie mu bardziej podobac:) nie chce zeby ktos pomyslal ze kiedys bylam brudasem czy cos takiego bo to nie tak. Po prostu teraz dbam o swoj wyglad jeszcze bardziej niz wczesniej ale tak chyba jest zawsze jak sie ktos zakocha :) zazwyczaj ubieralam bluze damską z kaptyrem i obcisłe jeansy no i adidaski :) ale teraz mam zamiar to zmienic kupilam sobie taką kurteczke wiosenna jasną bo mialam czarną no i szpilki tez takie ładniusie i mam zamiar sie lepiej ubierać i ćwicze żeby miec jeszcze ladniejsza figure bo teraz gruba nie jestem ale zawsze tam coś sie chce poprawic :) no... co to miłość robi z człowieka;)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
to chyba nie ten dział, ale spoko.

wiesz co nie przesadzaj z tą odnową, bo przecież twój chlopak wybrał ciebie taką jaka jesteś a nie po to, żeby cię zmienić. to, że z tobą jest chyba oznacza, ze mu sie podobasz. nagła zmiana na takie rzeczy jak szpilki nie koniecznie musi wyjśc ci na dobre. nie każdemu to pasuje.
a ze sposobu, jak opisujesz swoją zmiane itp, to wnioskuje, że jesteś bardzo młoda i masz nijakie pojęcie o czym kolwiek.
nie przesadzaj, bo może to się twojemu chłopakowi nie spodobać takie nagłe zmienianie siebie, bo on cię akceptuje napewno taką jaka jesteś, wkońcu chyba jest z tobą.


nudzi_mi_si_.jpg
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
... co to miłość robi z człowieka;)
hmm tez tak mialam :p z reszta chyba kazdy tak ma
twoj chlopak pokochal Cie taka jaka bylas bez tych wszytkich upiekszen to wlasnie taka mu sie spodobalas....lepiej nie przesadzaj z tym upiekszaniem bo chlopak sie moze wystraszyc i co wtedy ?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
twoj chlopak pokochal Cie taka jaka bylas bez tych wszytkich upiekszen to wlasnie taka mu sie spodobalas....lepiej nie przesadzaj z tym upiekszaniem bo chlopak sie moze wystraszyc i co wtedy ?
Dokładnie :p
Lepiej nie szalej z wyglądem :D
Ja raz obciełam włosy (tylko obciełam :p) i mój chłopak prawie płakał :lol:
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
ale ja nie chce całej siebie zmieniac zle mnie zrozumieliscie <_< tak tylko TROCHE BARDZIEJ CHCE ZADBAC O SWÓJ WYGLĄD!!!! :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja też jak poznałam mojego chłopaka to chciałam mu sie jeszcze bardziej podobać, tak mam do teraz, ale nigdy nie chciałam zmieniać mojego sposobu ubioru, ubierałam sie dalej na sportowo i było ok, jesteśmy juz razem 1,5 roku :) tak ostatnio mnie natchnęło, parę miesięcy temu na buty na obcasie i był baaaaaaaaaaardzo zdziwiony :D ale to był mój kaprys, to chyba z wiekiem przychodzi....nie wiem :p Ale pamiętaj, że masz się w tym ubiorze dobrze czuć !! To najwazniejsze. Podstawa to uśmiech i chłopak Ci sie nie oprze, obojętnie czy będziesz na szpilkach czy w adidasach ;)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jeszcze w życiu dla chłopaka nie starałam sie o swój wygląd :p Chyba, że to oznacza częstsze mycie zębów :p Nie no zartuje :D

Ale serio, nie przeginaj bo sam fakt, że z Tobą jest świadczy o tym, że mu się podobasz, a wygląd, o ile związek ma być głębszy, nie powinien ogrywać zbyt wielkiem roli :) Zaoferuj mu lepiej uśmiech (no dobra, może tu sie lepiej postarac, coby z ryja nie smierdziało:p), ciekawy temat do rozmowy, wspólny skok na bungee, myśle że to mu sie bardziej psodoba :p :D (no chociaz z tym ostatnim to nie wiem:p)

No ale wiesz o co chodzi :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Nie wszyscy kolesie lubią laski w szpilach... to żalezy od gustu :D
Ja ubieram się w To co mi sie podoba... i maluje się sama dla siebie.... ale to nie moja winna ze chłopaki lecą na mnie :p
I jeszcze dodaje uśmiech i to jest przyciagniecie :p
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Zgadza się nie wszyscy faceci lubią anorektyczki na szczudłach.Jak chcesz mu się podobać to pomyśl o jakiejś sexy bieliźnie, to działa na każdego faceta.
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
ejjj nie musicie mi pisac ze nie powinnam przeginac BO JA TO WIEM !!! kur*** <_<
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez tak mialam na poczatku ale pozniej stwierdzilam ze przeciez on mnie kocha i tak wiec wcale nie musze nic w sobie zmieniac jedynie gdy chce to zrobic dla siebie samej, dla niego i tak slysze ze jestem piekna i ze mu sie strasznie podobam
ale zmiany moga byc pozytywne :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
kocham mojego chlopaka i chcialam sie mu bardziej podobac:) nie chce zeby ktos pomyslal ze kiedys bylam brudasem czy cos takiego bo to nie tak. Po prostu teraz dbam o swoj wyglad jeszcze bardziej niz wczesniej ale tak chyba jest zawsze jak sie ktos zakocha :) zazwyczaj ubieralam bluze damską z kaptyrem i obcisłe jeansy no i adidaski :) ale teraz mam zamiar to zmienic kupilam sobie taką kurteczke wiosenna jasną bo mialam czarną no i szpilki tez takie ładniusie i mam zamiar sie lepiej ubierać i ćwicze żeby miec jeszcze ladniejsza figure bo teraz gruba nie jestem ale zawsze tam coś sie chce poprawic :) no... co to miłość robi z człowieka;)
zrób sobie włosy wiesz czym...
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Yy..
Fajnie ;]
A tak jak zmieniłaś styl ubierania sie to może przy okazji jakaś nowa fryzura? ;]
Ale i tak nie musisz się starać dla swojego chłopaka..
On cię kocha taką jaką jesteś...
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A skad wiecie czy są jeszcze razem ten post był napisany PRAWIE :p rok temu ....
 
Do góry