Mam Chlopaka

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
nie musisz nic zmieniać, bo skoro jest z tobą, to oznacza, że bardzo cię kocha taką jaką jesteś :)
ale wiem, jak to jest. skoro chcesz mu się jeszcze bardziej podobać...
może jakiś delikatny makijaż... tylko błagam, bez kilogramowej tapety!
i jakieś inne uczesanie? albo nowa fryzurka? :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
tak miłość odmienia.większość sama z własnej woli to co ty też robi i ja też to miałam :) sądze że chłopak to napewno zauwazy i doceni. powodzonka
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
ja mysle ze to juz moze byc dawno nieaktualne nawet nie widomo czy nadal sa para
mimo wszystko. inna dziewczyna też może będzie chciała coś zmienić dla chłopaka.
i zaglądnie tutaj i zobaczy i oooo ;) włala :D

najważniejsze to być sobą xP
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
kocham mojego chlopaka i chcialam sie mu bardziej podobac:) nie chce zeby ktos pomyslal ze kiedys bylam brudasem czy cos takiego bo to nie tak. Po prostu teraz dbam o swoj wyglad jeszcze bardziej niz wczesniej ale tak chyba jest zawsze jak sie ktos zakocha :) zazwyczaj ubieralam bluze damską z kaptyrem i obcisłe jeansy no i adidaski :) ale teraz mam zamiar to zmienic kupilam sobie taką kurteczke wiosenna jasną bo mialam czarną no i szpilki tez takie ładniusie i mam zamiar sie lepiej ubierać i ćwicze żeby miec jeszcze ladniejsza figure bo teraz gruba nie jestem ale zawsze tam coś sie chce poprawic :) no... co to miłość robi z człowieka;)

Heh, tylko sie za bardzo nie zmieniaj. Pamiętaj, ze on zakochał się właśnie w tej dziewczynie, która nosiła bluzy z kapturem i jeansy,a nie w dziewczynie, która nosi eleganckie ciuchy i szpilki(swoja drogą bardzoe ekhem "praktyczne" obuwie). Nie wiem jak długo ze sobą chodzicie, ale raczej mu się nie znudziłaś i zapewniam cię , że nadal mu się podobasz.
 

hhhermenegilda

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
69
Miasto
warszawa
To normalne. JA też zrobiłam kiedyś taka przemianę. BYłam osobą, która ubiera sie na sportowo... teraz już tak nie jest. Brakuje mi czasem starej ja, ale lubie chodzic w butach na wysokim obcasie, płaszczykach etc... Ale postanowiłam sobie, ze kiedyś znów powróce do tego co było;]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jeśli zmieniasz coś dla samej siebie, to super, ale jeśli dla chłopaka - to moim zdaniem jest to żałosne :/
 
Do góry