Mały fashionista

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
sewanna napisał:
a co jeśli te pieniądze posłuża w przyszłości dziecku na edukację itd.
Pieniądze to nie wszystko. W porównaniu z psychiką tego dziecka, która towarzyszy mu całe życie - nie znaczą nic.

Podobnie jak Ty, uważam, że dziecko ma prawo samo zdecydować, ale czy w wieku kilku lat jest w stanie? Gdybym była w sytuacji tego chłopca i zobaczyła swoje zdjęcia na publicznym blogu za x lat, poczułabym się lekko mówiąc skonsternowana i zawiedziona głupotą swoich rodziców.
Matki wrzucają zdjęcia swoich dzieci a pedofilia się szerzy.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Hailie napisał:
ale czy w wieku kilku lat jest w stanie
Oj jest-już dwulatek potrafi protestować


Hailie napisał:
Matki wrzucają zdjęcia swoich dzieci a pedofilia się szerzy.
Szerzy się tak czy owak-a te zdjęcia nie pokazują obnażonych dzieci.
Wszystko zależy od rozsądku rodziców i tego czy słuchają własnych dzieci-wierzę ,że dla dziecka taka sesja może być zabawą-szczególnie dziewczynki lubią się stroić,przebierać-nie ma co demonizować faktu.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Hailie napisał:
Matki wrzucają zdjęcia swoich dzieci a pedofilia się szerzy.
Powiedziałbym, że jest tak samo nasilona, jak wcześniej była. Wrzucenie paru zdjęć do Internetu, czy ich nieobecność nie sprawi, że pedofilia wyczaruje. Żeby pozbyć się pedofilii, trzeba pozbyć się dzieci, a to nie jest możliwe.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
sewanna napisał:
Oj jest-już dwulatek potrafi protestować
Nie wątpię, jednak czy może decydować o swojej przyszłości?




sewanna napisał:
Szerzy się tak czy owak-a te zdjęcia nie pokazują obnażonych dzieci
Właśnie o to chodzi, że nie muszą być obnażone...

http://www.mmlublin.pl/289743/2010/1/6/pedofile-tylko-czekaja-na-zdjecia-dzieci-w-sieci-aktualizacja?category=news



sewanna napisał:
dla dziecka taka sesja może być zabawą-szczególnie dziewczynki lubią się stroić,przebierać-nie ma co demonizować faktu.
Jeśli te zdjęcia trafią tylko i wyłącznie do albumu rodzinnego - jak najbardziej popieram.



Thyme napisał:
Wrzucenie paru zdjęć do Internetu, czy ich nieobecność nie sprawi, że pedofilia wyczaruje.
Ona już od dawna istnieje, ale twierdzenie, że internet nie ma wpływu na jej rozpowszechnienie jest błędem, moim zdaniem. I chyba nie tylko moim.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Hailie napisał:
Nie wątpię, jednak czy może decydować o swojej przyszłości?
To chyba jasne,że rodzice do pewnego wieku to robią-myślisz,że kilkulatek zapisany na treningi -tenisa(przykładowo),sam o tym decyduje-nie -taka rola rodziców-a także taka,aby znać własne dziecko i wiedzieć co dla niego dobre.


Hailie napisał:
Właśnie o to chodzi, że nie muszą być obnażone...
Wiesz pedofil może też zakraść się na podwórku-w dzieciństwie moja koleżanka została wciągnięta do piwnicy-więc zagrożenie może czaić się wszędzie.
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
sewanna napisał:
więc zagrożenie może czaić się wszędzie.
Dokładnie, dlatego nie rozumiem po co sobie tworzyć nowe.


voguetinysexygirls2-640x414.jpg

vogueneoneyeshadowgirls-640x414.jpg


O zgrozo.
 

Kranzescytka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
4
Normalną sprawą jest, że nie każdy zgodzi się z moją wcześnijeszą wypowiedzią ale może na poczatek, należałoby się zastnowić nad tym jak dziecko reaguje i na co?
Dobrze jest zdać sobie sprawę z tego, że maleńkie dziecko, wchłania w siebie wszelką wiedzę jak gąbka.
Jak dziecko ubierzemy jak clauna i będziemy się z tego cieszyli jako rodzice- obserwatorzy, to dziecko też będzie się cieszyło bo tym będzie wiedziało, że sprawi radość rodzicom.
Dziecko nawet takie co jeszcze mówić nie umie, to obserwuje na co i jak reagują rodzice, dlatego płacze gdy ma mokro, płacze gdy jest głodne, śmieje się gdy łaskotamy je w brzuch czy jak podrzucamy do góry. I to nie są reakcjie samowolne, ono to robi bo wie, że w ten sposób osiągnie to, co chce.
A więc dziecko wystawiane pod publikę, będzie się cieszyło, bo tego od niego oczekują rodzice... no istny raj normalnie!
Dacjie żyć dzieciom, nie kaleczcie włsnych dzieci i posłyuchajcie w necie co mówią o tym takie dzieci co już są dorosłe.
Podpowiem, że rodzice wiele w ich oczach starcili a oni stacili dziecinstwo.

Co do kosztów... na biednych nie trafiło bo kogo stać na ubrania markowe codziennego użytku? Kogo stać na występy? Za wszytko muszą płacić.
Jak kiedyś oglądałam w TV program o tym to aż się poryczałam, jak głupi są rodzice i jak mogą mówić o miłości do dziecka?
A koszty niebagatela! około 2tyś. dolarów za jeden występ muszą wydać.
 
0

03092010

Guest
Kranzescytka napisał:
Dacjie żyć dzieciom, nie kaleczcie włsnych dzieci
Oj takie 'kaleczenie' jednak spoleczenstwo bardziej uznaje niz pokazane nizej (zjawisko wystepujace nagminnie, choc o tym sie nie mowi):


Trzeba sie zalogowac, zeby obejrzec, bo film wstrzasajacy. (I niby bardzo nie na temat, ale jesli juz mowa o 'kaleczeniu')


http://www.youtube.com/watch?v=0_Xw-rtpp6c
 

effakow

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
ale to już i tak wiele, nie widziałam, że Anka Mucha taki miała, a to całkiem fajna sprawa to Twoje Maxi Cosi :)
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
a dziękuje ;) doskonale się spisuje to akurat Maxi Cosi ;p i nie zamieniłabym go na nic innego, jak maluch podrośnie to będę sprzedawać będziesz chciała może odkupić?
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
no widzicie dziewczyny dla mnie dziecko mały fashionista kończy się na tym, że ja również kupiłam super fotelik a'la sportowy Maxi Cosi dla mojej Jadźki :) mnie urzekł swoim designem Rodi SPS także mężowi idealnie pasuje do naszego cabrio :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
magdalenka82 napisał:
mmm to u nas szczyt fashionizmu to wózek Maxi Cosi jak miała A. Mucha ;p i tyle
haha, to tak jak u nas :p nie zdawalam sobie sprawy ze zaopatrujac sie w ich mure jestem fashionistka, ile mozna sie dowiedziec na forumowisku :D
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
no można, ogólnie Maxi Cosi jest bardzo trendy :) także warto mieć taki wózek, oprócz tego, że ładny to i modny
 
Do góry